reklama

CORRATEC SuperBow

Ahojte. Chtěl bych si koupit MTB 29" cena do 22000kč. Zatím jsem jezdil jen na krosovém kole. ( Merida crossway 500 ) ale zkusil jsem CORRATEC SuperBow a byl jsem dost překvapen jaká to byla super jízda, kolo bylo pro mě hodně dobré, ale nikde jsem nic o této značce nenašel, a to mě dost od koupení odrazuje. Rád bych znal názor zdejší komunity. Předem dík

http://www.bezvakolo.cz/147747-super-bow-fun-29...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.10.2014
Autor: mr.vain
  • Re: CORRATEC SuperBow

         

    Teto znacky bych se opravdu nebal. Mam 2x MTB na 26 od CORR. a vse bez problemu. Ram je jejich design co delaji uz roky ja mam to same v mensim. Nektere modely delali i v Titanu. Malo ktery ram je tak jednoduse pekny. Je to moje srdcovka...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.10.2014
    Autor: lwbdur
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CORRATEC SuperBow

           

      Dík za info,design je opravdu parádní. Na výběr velikosti rámu ten design nemá asi žadný vliv?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: mr.vain
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CORRATEC SuperBow

             

        U tohoto "střihu" rámu ne.
        Jinak jsou to Němci. Na jejich stránkách mají i "Raceteamy" a jako značka tam někde v MTB maji dost umistění na bedně. To že u nás nejsou známí, neznamená nic.
        Pokud jsi měl možnost kolo projet na delší štrece a v různém terénu, cítíš se na něm dobře, tak to je asi nejpodstatnější.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2014
        Autor: lwbdur
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: CORRATEC SuperBow

           

      Jedno minus má patrně to co jsi vybral i to mé. Nemá návarky na nosiče. Na to jsem si vzpoměl dodatečně.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.10.2014
      Autor: lwbdur
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: CORRATEC SuperBow

             

        Dík za ochotu. Dnes jsem si ještě jednou půjčil kolo a zítra ho řádně otestuji. Jen mám takový problém že měřím cca 170cm ale rám je 49 a sedlo je o dost níž než řídítka, jel jsem sním jen asi 1km domu od kámoše, žádný blbý pocit jsem neměl, ale asi bych musel pořídit menší rám. Zatím jsem to jen omrkl a většinou prodávají rám 44. To by asi mohlo být ok?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.10.2014
        Autor: mr.vain
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024