reklama

Cykloobchod

Ahoj můžete se podělit o zkušenosti z tohohle roku s dobrým cykloobchodem v Brně? Nebydlím tu dlouho takže ještě nemám přehled a nechci lítat po celém brně a obcházet všechny obchody

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.10.2014
  • Re: Cykloobchod

         

    :-)

    Nevíte kde bych sehnal slušnou knížku o škrdlovickém skle?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.10.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Cykloobchod

         

    Já jsem nedávno kupoval skládací kolo v cyklospecialitách,je to v brně na hybešce,maj tam hodně britský značky,myslím že kvalitní,celkem originální kousky,není to klasický cyklo,dá se o tom pokecat s prodavačem,celkem se vyzná,myslim že ten je z těch novejch asi tak nej

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.10.2014
    Autor: marek17
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
    • Re: Cykloobchod

           

      Jestli jsem si to nemyslela. :-D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.10.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod

             

        To je jak ta Snehurka před zrcadlem, odpověd taky zná a očekává.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.10.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Cykloobchod

               

          A jak se s Markem oba zaregistrovali v srpnu.
          Popravde - zatim jsem o cyklospecialitach neslysel nic spatneho, ale ted je naprosto jasne, ze si ty blikacky reelight (nebo jak) proste nemuzu koupit. Kdyz tu maji takovouhle skrytou reklamu, pripadal bych si trapne u nich neco koupit. A jako druzi je maji citybikes cz a v tom pripade ty prachy radsi rovnou hodim do kanalu. jinak jen z netu. No, treba si je nekde ted prohlednu v Nemecku...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.10.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cykloobchod

                 

            Já jim trochu rozumím, snaží se chytit.

            Jiná věc je, že obecně z principu, překupnictví nepovažuji za seriozní živnost a nevěštím mu velkou budoucnost. V obchodě omrknu a seženu levněji na netu, rychle bych koukal po něčem jiném...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2014
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cykloobchod

                   

              A obecne z principu pripada ti fer do jednoho kramu chodit ocumovat a pak nakupovat u konkurence, ktera je levnejsi prave protoze zadny kram nema?

              Nerikam, ze jsem to tak nikdy neudelal, ale vetsinou delim zbozi na veci, ktere risknu objednat pres internet a v nejhorsim je poslu zpatky a pak veci, ktere potrebuju vyzkouset, takze kdyz uz narazim na neco, co mi vyhovuje, tak si to tam i koupim.
              To bych si pripadal fakt blbe, kdyz prodavacka venuje cas treba hledani bot v me velikosti, abych si je mohl vyzkouset a konecne najdu takove, co mi sedi, abych si je pak sel domu objednat pres net odjinud...

              Pokusy o reklamu radsi hodnotit nebudu, kdybych neco prodaval, taky bych asi tezko odolal... :-)
              Blby je, ze v dobe, kdy si spousta firem plati lidi, aby o nich hezky psali na internetu je uz docela tezke poznat co napsali skutecny zakaznici od zaplacene chvaly.... i tady je videt, jak se postupne zdokonaluji, uz to neni tak pruhledne jako na zacatku (registrace dnes, 1 reklamni prispevek a konec)... kdyz o tom premyslim, vlastne uz i negativni prispevky by mel clovek brat s rezervou, protoze to muze psat PR od konkurence... :-)

              Chtelo by to vyvinout SW detektor lzi. Kazdou nepravdivou vetu by prohlizec jednoduse zobrazil preskrtnutou a bylo by jasno. Ze bych si ten napad patentoval?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.10.2014
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Cykloobchod

                     

                Nebylo by lepsi ji vubec nezobrazit? To by bylo prazdnych prispevku... 8-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2014
                Autor: Murphy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Cykloobchod

                     

                Obchod není fér nikdy.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 27.10.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Cykloobchod

                       

                  Pokud jde o mě, tak já nakupuju véci přes net, aniž bych to zkoušel, a občas na to doplatím, jako s botama Shimano, co byly 42, ale japonské míry či co,takže jsem koupil druhé, 43.

                  Nereklamuji skoro nic, vždycky se naseru víc, než bych teoreticky mohl ušetřit, cesta do města taky dost stojí..

                  Jen když mé přestal dobíjet tablet, řekl jsem si, že desítka je fakt dost na to, abych to zahodil. Protože oprava trvala 4 týdny, jsem majitelem dvou, páč jsem bez něj vydržel jen 3 hodiny...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.10.2014
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Cykloobchod

                 

            No, to taky. A taky nám už víckrát něco svorně doporučovali - a jaká náhoda, vždy ze sortimentu tohoto obchodu.
            Já teda původně chtěla po přečtení dotazu doporučit svůj oblíbený cykloshop, ale pak jsem se podívala na nick a jen jsem čekala, kdy že přijde ta správná odpověď. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.10.2014
            Autor: Ifča
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cykloobchod

                   

              Natočili ho, a měl ho tam!

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.10.2014
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cykloobchod

                   

              Takze to uz delali opakovane? To jsou ale trapaci.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.10.2014
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cykloobchod

                   

              Mno, tak kdyby se mě někdo ptal, kde se dá v Brně koupit skládačka, tak to tam asi pošlu taky...ono jaksi moc jiných možností není. Ona je v Brně celkově mizerná nabídka, pokud člověk potřebuje něco jiného než standardní součástky na MTB nebo treka...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.10.2014
              Autor: Radler
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Cykloobchod

                     

                Jenze tahle dvojice: tazatelka - radce je tu jiz ocividne proflakla...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2014
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cykloobchod

                 

            Na reelight.com se dají blikny koupit. Ale ceny mi nepřijdou výhodnější než v těch dvou tuzemských obchodech. Jestli ještě není poštovný v ceně (nezkoumal jsem)...nu, zásadovost něco stojí :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 26.10.2014
            Autor: Radler
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cykloobchod

                   

              Jo, ale ja to chtel nejdriv drzet v ruce, kvalita a tak podobne...
              No, treba najdu neco podobneho levneji na DX. 8-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 26.10.2014
              Autor: Murphy
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Cykloobchod

                     

                Tam jsem hledal. Nenašel. Co se reelightů týče, mám zkušenosti dvě: RL720 - svítí parádně, provedení světel dobrý, dynamo má životnost krátkou, zvlášť po blízkém setkání se slanou vodou. SL120: blikny, za tmy jsou vidět parádně, za šera už to taková hitparáda není. Provedení celkem bytelné. Zatím drží.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.10.2014
                Autor: Radler
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Cykloobchod

                       

                  Netusis, jestli ty prodlouzene u stredu maji adaptery na 180 kotouc, nebo jen na 160? Nikde jsem to v popisu nenasel. Jen "na kotoucove brzdy".

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 26.10.2014
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Cykloobchod

                       

                  Dotaz na životnost. Před 14 dny jsem dvě soupravy RL 720 namontoval (trek + AZUB), tak bych rád věděl co nás čeká. Mě se právě jeví ta kostka docela solidně zalitá a tím odolná. Možná je slabé místo svorkovnice. Ta asi lze zalít tavným lepidlem, lukoprénem apod.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 27.10.2014
                  Autor: JaP
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Cykloobchod

                         

                    No, hodně štěstí. Za sucha dobrý, za mokra dobrý, ale zimu to nepřežilo. Je fakt, že jezdím furt, sníh-nesníh, břečka-nebřečka. Třeba jsem měl pech. Třeba budeš mít kliku. Kdo ví.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 27.10.2014
                    Autor: Radler
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod

         

    Když pominu reklamní charakter tohoto vlákna, tak odpověď na tuto otázku by mě taky zajímala - kdykoliv sháním nějakou - z mého pohledu standardní - součástku na kolo, odpověď je "Nemáme, ale mrkněte se do katalogu" - a strčí přede mě pokaždý ten stejnej katalog (ve kterým je viceméně taky prd)...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.10.2014
    Autor: Radler
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod

           

      Já jsem měl jen střídavé úspěchy. Docela vstřícní byli u Hanáka (www.velohanak.cz, když už původní dotaz byl na Brno), a když jsem chtěl nakoupit náhradní duše pro celou rodinu a chtěl jsem Schwalbe, tak dobrá domluva byla s www.kola-cykloshop.cz: část věcí měli na webu, a když jsem jim napsal kompletní zadání mailem, tak to postupně vykomunikovali s dovozcem a sehnali mi i to, co neměli na webu v e-shopu.

      Ale jako u všeho - záleží, co konkrétně člověk shání.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.10.2014
      Autor: Akito
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cykloobchod

             

        Taky nakupuju u Hanáka. Pravda, od doby, co zrušili kamennou prodejnu a omezili se jen na e-shop, už tam nakupuju jen to, co předem přesně vím, že chci. (Dřív jsem často jen šla okolo, nakoukla a s nějakou blbinou, o které jsem do té doby netušila, že ji potřebuji, odešla :-)
        Mám ho kousek od pracoviště, takže osobní vyzvednutí mám bez poštovného a zatím mi vždy po dotazu sehnali i to, co standardně v nabídce nemají.
        (Hmmm... blbě se dávají doporučení... když si to po sobě čtu, taky zním, jako bych čekala na Akitovu nahrávku... :-(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.10.2014
        Autor: Ifča
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod

         

    No, já tu bydlím od narození, a taky poslední dobou nemám kam chodit osobně. Přijde mi, jako by zákazník, co chce jednu páčku, jen zbytečně obtěžoval :-(

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.10.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod

         

    Sice to neni v Brne, ale udelam tu jednu reklamu. Snad mi to odpustite:
    http://www.fahrradjogi.de/
    Vcera mi prave pan dokazal, ze
    1) jazykova bariera neni takovy problem. (Moje vic nez lamana nemcina s anglickou dopomoci a jeho nemcina se dvema ceskymi slovy (pivo, kopce) - kdysi u nas zavodil. 8-))
    2), ze kdyz se nekdo dozvi v Nemecku, ze jsem z CZ, nemusi to byt na zavadu. Dostal jsem za svoji statni prislusnost 10% slevu. 8-)

    Jen mne nastvali SQlabove - zdrazili riditka o 40 ecek!!! Ale ty letosni jsou o tolik prijemnejsi, ze jsem nakonec ta stara nechal lezet....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.10.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cykloobchod

         

    Sic nejsem z Brna, ale mám velmi dobrou zkušenost s Cyklos Brno (na netu jako nejlevnejsi-kola.cz nebo tak nějak). Koupil jsem od nich v zimě rám a jejich ochota mě až překvapila. Ale osobně jsem u nich v kšeftě nikdy nebyl, ani nevím, jak to tam vypadá.. :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.10.2014
    Autor: Mr.Dan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cykloobchod

           

      Já u nich byla, vypadá to tam velmi dobře, ochotní jsou... jen mám pocit, že jejich ceny nápadně připomínají drahotu... Nedělala jsem si obecný průzkum, ale u těch pár druhů zboží, na které jsem se dívala, to tak bylo.
      A pak mám velmi příjemný dojem z BS bike na Minské, ale taky jsem tam zatím nebyla tolikrát, abych si byla jista s obecnou platností.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024