reklama

Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

Dne 29.9.2014 v 18:15 mi z paneláku na Praze 11 ukradli kolo CANYON Spectral AL 8.9 model 2014 velikost M. Více tady:
http://www.canyon.com/…es/bike.html?…
Dal jsem si tam svoje pedály Time Atac XS carbon a vyměnil sedlo za černé Fizik Gobi k:ium. Kolo zloděj ukradl bez řetězu, tak s ním musel prchat po svých.
Bohužel jsem si ho užil jen 14 dní. Prosím o jakoukoli informaci k nalezení kola. Předem děkuji všem co se mi ozvou.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.09.2014
Autor: Rad.on
  • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

         

    Zkus dát inzeráty, že koupíš zánovní kolo Canyon a nabídni slušnou cenu, třeba se někdo chytne.
    Někdo bude mít za pár korun moc pěkné kolo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

           

      zavedl bych tělesný tresty

      asi založím referendum :-))

      jinak držím palce, ať se najde ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2014
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

             

        Tělesný tresty jsou slabý. Sekat ručičku - nebo prstíčky. Za každou krádež jeden prstík. A začala bych od palečku...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

               

          Stačilo by začít snášením nehtů bez anestézie. Na výživnější torturu času dost.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2014
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

                 

            Au, au, au...
            Až mě v nehtech zatrnulo :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2014
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

                   

              snad nekradeš,)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 01.10.2014
              Autor: davido
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

                     

                jen co by se za nehet vešlo,)))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 01.10.2014
                Autor: davido
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

           

      Pochybuji, takový hlupáci ti zloději zase nebudou.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2014
      Autor: Krkavec
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

             

        Pěkný kola, kradený v Brně, Ostravě se prodávaj´ v Praze, v Plzni, v Polsku, na Slovensku ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2014
        Autor: AV
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

             

        Zloděj jako takový není žádný výkvět inteligence ani mazanosti. Téměř ve všech případech kola nekradou proto aby se na nich jezdili, ale aby je prodali nebo vyměnili.
        není vyjimečné, že na dobrou nabídku kejvnou, ale ani ne tak přímý zloděj jako překupník přes kterého kradené prodávají.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2014
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krádež kola CANYON Spectral AL 8.9

         

    Já bych se pokusil dát inzerát přímo na slovenské stránky, ti co tady pracují na stavbách se snaží, bych řekl. Např. http://dolekop.com/bazar
    možno se zadaří. Ahoj

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 14.10.2014
    Autor: jury
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

459 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024