reklama

Tejpování

Používáte?!?
Máte s tím někdo zkušenosti?!?
Uvítám jakékoli vlastní poznatky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.09.2014
Autor: radka
  • Re: Tejpování

uvažoval jsem nad tím, když jsem si na kolobce natáhnul achilovku ale pak jsem zjistil, že na kole ji nenamáhám a tak jsem netejpoval :-) Jen jsem skoro půl roku nejezdil na kolobce, aby měla čas se uzdravit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Osobne netejpuju, ale kamarad tejpuje vypadavaci kotnik a rika, ze diky tomu muze sportovat (treba hrat volejbal) a i doktor ze mu to vrele schvalil, ze jinak by ho zachranila uz leda operace s nejistym vysledkem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

- s pevnou zpevňuju palec (pád na ledu, abych nevynechal volejbal), naražený prsty, pomáhá na golfovej loket...funguje to
    - s pružnou (vícedenní) sem v lednu podporoval natrženej stehenní sval a letos lepil rameno na volejbal s rozporuplnými pocity o účinnosti
    - všechno jako samouk podle vyčtenejch věcí

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: brum

Právě, jsem také samouk a hledám k tomu kde co.
      Jen se pořád nemůžu dopátrat toho, jak moc tu pružnou pásku při aplikaci napnout. Jasně, lepí se na napnutý sval, ale jak moc k tomu natáhnout pásku.
      Zkusila jsem prvně tejpovat rameno a druhý den se to začalo odlepovat. Tak teď hledám, kde udělali soudruzi chybku...
      Obávám se, že to bude právě v tom napnutí pásky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2014

Já bych si to v prvním kole nechal nalepit u profíků, ve špitále chtěly fyzioterapeutky za 1 cm tejpu korunu (2012).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: abernathy

Tady je problém, že to nelepím sobě, ale potřebuji to pro taťku a ten nikam nepůjde.
          Dost se brání i té domácí aplikaci :o)))

Zvažovala jsem sice, že bych si to nechala někam nalepit u doktora, abych viděla, jak na to, ale zatím jsem nenarazila na nikoho vhodného, kdo to dělá.
          Jsou i kurzy, ale docela dost obsazené.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já ležel po TEP na ortopedii a ty holky byly součástí týmu. A uměly i rozhodnout, jestli to bude přínosný nebo ne. Akorát že je to neplacená procedura, ale za hubičku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: abernathy

No jo, ale já nejsem šarmatní muž v nejlepších letech :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017