reklama

Expedice Šumava 108 - den třetí a poslední

Poslední pokračování výletu dvou starých bláznů po Šumavě.Třetí den našeho šumavského putování začíná v osadě Jelení Vrchy pohledem z okna. NEPRŠÍ, je to dobré. V noci jsme totiž slyšeli déšť. Navíc se v oblačnosti dělají díry a tak snad nezmokneme. Naše první cesta vede k bufetu, kde nás vítají…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.09.2014
Autor: Stanley58
  • Re: Expedice Šumava 108 - den třetí a poslední

         

    Pěkný výlet, chválím jeho popis a nápad s názvem, jen mě rozčiluje to přídavné jméno starý.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Expedice Šumava 108 - den třetí a poslední

           

      Kolega byl v 55 letech na pravidelné prohlídce co po nás chce zaměstnavatel.
      Doktor se ho ptá: "na co umřel váš otec?"
      On , že stářím.
      Doktor se ptá :"Kolik mu bylo?"
      On že 78 let.
      A 85 letý lékař se dotčeně optal:" Jak stářím? chcete říct, že i já už jsem starý?"

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.09.2014
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Expedice Šumava 108 - den třetí a poslední

           

      Samozřejmě, že se cítím mladý, ale potřeboval jsem nějakou myšlenku, která by se nesla celým příběhem a tak jsem usoudil, že v padesáti šesti tři dni v sedle nejsou k zahození a trochu jsem ten věk zdůrazňoval.
      I když, cestou na Polom nás předjel nějaký strejda odhadem tak 70 a byl pryč. takže snad to půjde ještě za 15 let.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2014
      Autor: Stanley58
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Expedice Šumava 108 - den třetí a poslední

             

        No proto! Už jsem na ten věk chtěla oponovat i já. Duchem mladice, fyzicky tak v polovině (i když večer občas na konci), akorát ten ksicht by chtěl po ránu vyžehlit, nebo raději vyměnit. :-D

        Ten samý zážitek jsem měla letos na Odře. Dvě němčourky, obě přes 70 a mastily si to na kole (normálním, ne elektro)s brašnama od penzionu k penzionu. Prý takhle tráví léto od května do září každý rok. Jak já jim to záviděla. Ubohých mých 14 dní dovolené :-(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.09.2014
        Autor: BuLenka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

389 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024