Země: Španělsko Španělsko

Španielska Andalúzia - nádherné cyklotúry

MTB biking v Andalúzii, pobrežie Costa del Sol, zatiaľ v naších končinách nie je veľmi známy. Andalúzia je hornatá krajina, kde je možná kvalitná bikovačka počas celého roku. V zime sa tu teploty pohybujú v rozmedzí 14-22 C, čo zaručuje ideálne podmienky. Nádherné horské trasy s úžasnými panoramatickými výhľadmi či už na more, alebo na krajinu očaria milovníkov MTB biku. Tu si príde na svoje pravdepodobne každý biker, keďže sa jazdí do hôr, bežná výška okolo 1000 m.n. m. Pekné výšlapy, zjazdy, technické zjazdy atď. Čo viac ovedať ? Pripájam zopár foto z mojích výjazdov. Viac info môžete nájsť aj na mojej stránke : https://www.facebook.com/andaluziamtbbiking , kde umiestňujem foto a video z mojích výjazdov.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.09.2014
Autor: Peter99
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč
Seznamka

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?

Hledám: Parťáka nebo parťačku

28.11.2016
Hledám parťáka nebo parťačku na silniční kolo Teplice a okolí. Už mě nebaví jezdit pořád sám. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

68 cyklistů (2 přihlášení)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016