reklama

Kde mám prostatu? :-)

Je to takhle:
Vzhledem k mýmu věku už mám určitý problémek s prostatou - prostě musím častějc na malou stranu. Takže chodím taky pravidelně na urologii, no, a když jsem tam byl teď naposled, tak mi doktor řekl, že to je taky tím, jak jezdím dost na kole a na tu prostatu mi tlačí sedlo.
Takže jsem si objednal nové sedlo - takové širší a to hlavní - uprostřed má fakt veliký podlouhý otvor. Stálo 1150,- Kč !!! Dneska v poledne jsem ho namontoval a z práce už jel s ním. Sedí se na něm celkem dobře, ještě doladím sklon a vysunutí sedlovky a bude to dobrý.
Ale tak mě napadlo: jak poznám, že teď na novém sedle mám tu prostatu právě nad tou dírou a né vepředu, kde bych ji dál válcoval špičkou sedla? Dyť to stálo takových peněz...
Jak teda poznám, kde mám přesně tu prostatu?
(a nepište mi, že na zádech!)
:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 18.09.2014
Autor: Airline
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Běžně bývá tady
    http://www.mojeprostata.cz/prostata/o-prostate

    ale kde ji máš ty, to netuším.

    Jen doufám, že na srazu nebudeš chtít, abychom ti ji hledali?!? :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Jo. Podle toho obrázku je tam někde uvnitř. Ale kde ji mám, když sedím na sedle, no? :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2014
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde mám prostatu? :-)

             

        To zjistíš jednoduše - vezmeš svůj vlastní prst (nejlépe ten nejdelší) a prostrčíš ho zespodu tou ďourou sedla a pak ho vsuneš do svého konečníku. No a tam si zevnitř nahmatáš prostatu.

        Je to naprosto jednoduché :o)))

        Tady to máš na obrázku
        http://cs.wikipedia.org/wiki/Mas%C3%A1%C5%BE...
        Jen si tam holt musíš ještě domyslet to sedlo
        :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde mám prostatu? :-)

             

        U aktivních cyklistů prostata díky jejímu otlačování proti tomu jakoby protestuje tím, že se z ní stane částečně "bloudivá" prostata. Něco na způsob bloudivýho nervu nebo ledviny. Vyklistky matky jsou na tom líp - těm vyjde z těla samovolně s placentou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2014
        Autor: abernathy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Kdysi jsem si kvůli časté noční potřebě močení myslel, že mám problém s prostatou ale ve skutečnosti jsem měl málo tekutin během dne a tak jsem to doháněl chlastáním v noci. A zákonitě jsem musel v noci na záchod častěji.
    Změnil jsem životosprávu, dostatek tekutin přesunul do dopoledních hodin, na záchod chodím častěji přes den a v noci mě to netrápí. Stanovil jsem pravidlo, kdo čůrá pije a kdo pije čůrá.
    Klasická cyklistika, dlouhodbě utlačuje hlavně krevní oběh v oblasti pánve. u mužů to podporuje erektilní dysfunkce u žen, kterým se nemá co postavit to není tak kritické ale k omezení krevního oběhu dochází taktéž.
    Z toho je jednoduchá cesta ven a to je kolo budoucnosti. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Co jsi vybral za sedlo?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: mildakh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Vždyť to už napsal, takové aby skrz sedlo dosáhl na prostatu.:-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2014
      Autor: Papji
      Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Čéče, jak tak čtu název příspěvku a reakce, tak se mi nabízí odpověď: V prdeli.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Tak dneska jsem vyladil sklon sedla a vysunutí sedlovky - vypadá to, že to bude dobrý. Ale jestli tím pomůžu mýmu problému, to nevím :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Nepomáhej problému, pomoz prostatě. Poznáš, že to je lepší.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2014
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Pouzivam z podobnych duvodu tohle sedlo a pomaha:

    http://vlli.rajce.idnes.cz/05.01.-05.09._Vylet...

    Problem nebyla prostata, ale funkcnost (rostlinare :-)).
    Asi budes mit stejne...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: vlli2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Bože, ty ses učil česky snad u Palmovky..

      Na funkci to memá vliv, funkčnost nikoho nezajímá..:-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Kde mám prostatu? :-)

             

        Nechápu, proč se tady řeší kdejakej překlep nebo špatnej slovosled. Holt každej neměl jedničku z češtiny a ne vždy se uhodí na klávesnici to správné políčko, trocha tolerance by rozhodně nezaškodila.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2014
        Autor: mildakh
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Kde mám prostatu? :-)

             

        Velice prinosny prispevek.
        Uz prestan chlastat!

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.09.2014
        Autor: vlli2
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Kde mám prostatu? :-)

               

          At opily, ci ne, vsiml si rozdilu. 8-)
          I kdyz je fakt, ze nevidim uplne souvislost s Palmovkou.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.09.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Kde mám prostatu? :-)

                 

            Rozdilu mezi funkcnosti organu a funkci rostlinare? O pronikava mysl!

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 21.09.2014
            Autor: vlli2
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Kde mám prostatu? :-)

                   

              Cituji z tohoto prispevku: http://www.nakole.cz/diskuse/18765-kde-mam...

              "funkcnost (rostlinare :-))"

              Nevidim tam ani "funkcnost organu" (nebo je toto slovni spojeni setreno naslednym doplnenim), ani "funkci rostlinare":.

              Na to neni treba pronikava mysl, staci umet cist.

              Ale to je vlastne jedno. Stejne nechapu, proc zrovna u Palmovky. 8-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 21.09.2014
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Kde mám prostatu? :-)

                     

                Asi pozapomněl na Cyklo.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 21.09.2014
                Autor: Papji
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kde mám prostatu? :-)

                       

                  Ale to jo, ale proc prave v tomhle pripade? 8-) Ja z toho cyklopalmovku nijak necitim...

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.09.2014
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Kde mám prostatu? :-)

                         

                    Ty ale taky nejsi Jindra, nebo JÓ?

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.09.2014
                    Autor: Papji
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Kde mám prostatu? :-)

                         

                    Presně, šlo o Rosťu a jeho poněkud volnější vztah k nakládání s mateřštinou :-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 22.09.2014
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Kde mám prostatu? :-)

                   

              Trochu mě připomínáš starého herce Vojtu a jeho schopnost chápat anekdoty a následně je vyprávět.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.09.2014
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Kde mám prostatu? :-)

                     

                To je ta donutilova historka s pfefrmintovymi bombony? Na to jsem si vzpomnel taky...

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.09.2014
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Kde mám prostatu? :-)

                       

                  Já znám tu s těma americkejma kamnama na kolečkách, jak zatopíš v obejváku, přetáhneš do ložnice....,

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.09.2014
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    1150 Kč ! Tomu říkáš peníze ? Za kloudný sedlo je to v podstatě minimum. Za boty dáš bez rozmejšlení dvojku, nebo trojku, za kdejakou blbost na kole litr v pohodě. Ale za sedlo je kdekomu líto dát tři stovky. Přitom na sedle, v botech a na gripech leží a sedí celá váha jezdce. Pořádný a správný sedlo je víc než důležitý. Hlavně správný opěr sedacích kostí, to odlehčí právě těm měkkým tkáním a zamezí zaškrcení krevního oběhu.

    No a jinak, v duchu zakončení tvého úvodního příspěvku - nech se radši od Ane prohmátnout, kolem páteře, těsně pod lopatkama. Co kdyby tam fakt byla...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: ronda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      To neznáš Airlina - on je jak lakomá Barka v kalhotách :o)))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Podle popisovaných obtíží, v prdeli.

    Obrať se na příslušného odborníka, v tomt případé odborníka na pánské ústrojí - odborně - ornitologa.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Sorry, Pepíčku, nečetl jsem tvůj odborný názor, stejné jako Popov s Alva Edisonem u žárovky, prvenství patří tobě (i když my víme své)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.09.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Kde mám prostatu? :-)

         

    Dneska zrovna v příloze LN - Orientace je článek o tom, jak se u cyklistů projevují některé hodnoty testů tak, jako kdyby měli problémy okolo rakoviny prostaty.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde mám prostatu? :-)

           

      Mám dojem, že je to ale způsobené enormní fyzickou zátěží, ne sedlem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024