reklama
Země: Česko Česko

Soutok Morava - Dyje.

Mám jeden rychlý dotaz:byl někdo o víkendu nebo dnes na soutoku Moravy s Dyjí? Dá se tam vůbec vjet anebo je tam po pr...vody? Díky za info Bobisek 55

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.09.2014
Autor: bobisek55
  • Re: Soutok Morava - Dyje.

Je tam prdel vody (info ze soboty: cestou do obory cesta zaplavená cca 20 cm vody, takže na Soutok se rozhodně dojet nedá). Navíc, až voda odpadne, tak tam bude prdel bahna...

http://www.nakole.cz/diskuse/18698-tak-jake-to...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Soutok Morava - Dyje.

To bylo při průtoku v Dyjí asi 160 kubíků. Momentálně je průtok skoro 190, takže vody bude ještě o trochu víc.
      Typoval bych, že nejmíň měsíc to bude skoro neprůjezdné (bahno).

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

České Švýcarsko: Cyklotoulky

(CK Bondo)
19.06.2018, 6 dní
4 840 Kč
cyklistický Vlastní doprava

Český ráj na kole

(CK Bondo)
13.07.2018, 5 dní
3 980 Kč

Bohemia tour sever

(CK Bondo)
13.07.2018, 10 dní
8 910 Kč
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

171 cyklistů (11 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017