reklama

Film Na kole do Betlema

Ahojte. Chtěl jsem se s přáteli podělit o zážitek z filmu "Cesta do Betlema". Je to to video jak jedou Ti dva Slováci (jeden z nich mnich) 6000km do Betlema. Bylo to na idnes.cz. Každopádně už není dostupné. Chci se proto zeptat, jestli to někdo nemá stažené a nebo neví kde to stáhnout /koupit. Klidně pište i soukromou zprávu. Díky moc. Z.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.09.2014
Autor: Thompson
  • Re: Film Na kole do Betlema

Do Betléma na kole :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2014
    Autor: magic1000
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Vážení,

Pokud by to někoho zajímalo, tak mi odepsali z televize LUX a poslali mi link na film:

https://www.youtube.com/watch?v=wjxds0nl3b4

Důvod proč jsem to nenašel původně je asi v tom, že slovensky se slovo Betlém píše jinak než česky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zajímavé, místy i pěkné, ale jet na takovou cestu s mizernými plášti a ještě Rubenou je čírá zoufalost. On sebou vláčí asi 8 kg lepidla a stovky záplat, ale aby jel na dobrých plášťích nebo vezl jeden rezervní to ne, to se radší trápúí a neustále rozdělává pláště a lepí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.04.2015
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak s tím souhlas. Možná chtěli ukázat, že žádná překážka není nepřekonatelná. Možná si tak dodali trochu prvek dobrodružnosti a nebo - a to si myslím že je nejpravděpodobnější - s cestováním na kole neměli absolutně žádné zkušenosti a tak netušili, že není plášť jako plášť a že dnešní Rubena nevydrží 3000km na všelijakých cestách a že v tomto rozměru jsou pláště mimo EU k nesehnání. Pro mě je toto každopádně manifest minimalismu svým způsobem :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2015

Do minimalismu bych rozhodně nazahrnoval sbírání po přikopech zbytků vyhozeného jídla a vody. To už je myslím víc než hazard.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2015
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

142 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017