reklama

Toz kde se mam zaradit? ;-)

Safra safra... vy me motate hlavu :-D , jak tady ctu Co je nebikerské? a Jak se pozná cykloturista? Pripoustite existenci "hybrida" ??? Ja se totiz nekdy na kole jedu spis vyradit a dat si poradne do tela, nekdy uvazuju o tom ze bych zacal aspon trosku systematicky pozvedavat fyzicku a to jak na mtb, tak na silnicce, nekdy dokonce uvazuju ze bych se prihlasil na nejaky mtb maratonek no a nekdy naopak zase rad zastavim s fotakem na kazdym zajimavym miste a klidne si aji pockam na svetlo... nevadi mi batoh nacpany fotakem, svacinou a termoskou s cajem, posezeni na zahradce u gulasku a pivka... Jo a nemam batoh deuter, ale ani stojanek na kole. Toz kdo vlastne jsem??? ;-) ;-) ;-)

[ Zpět ]
Datum: 25.02.2006
Autor: Stana
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    Všestraný cyklista :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    Tipovala bych, že jsi Stana Horák, nar. 1975, bytem Vlkoš, kraj Olomoucký. Ale gulášek s pívem bych si teď dala - ty tedy umíš dělat chutě! :-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    No to se nám to rozvinulo.Na jedné straně se probírá co je nebikerské,na druhé kdo je cykloturista až s toho jednomu jde hlava kolem.Jen tak mimochodem,stále si myslím,že ty otázky byly myšlené z nadsázkou.Abych nezapoměl,pasuju tě do stavu ,,kolaře nadšence".-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

           

      :-)) Člověče, většina těch, co sami sebe označují za "bajkeri" opravdu ctí to, co je napsáno v diskuzi na téma "Co je nebikerské?". Pro spoustu cyklistů je určitá podoba kola nepřijatelná. Na druhou stranu jsem chtěl ukázat, že je tu spousta cyklistů, kteří kašlou na nějaký imidž a jezdí si užívat, upřednostňují jiné věci. Celé to bylo myšleno jako narážka na diskuzi o podobě bajkera, ať už byla myšlena vážně nebo jako legrace. Fakt je, že u bajkerské debaty jsem se vážně chlámal :-) Neříkám, že je horší bajker nebo cykloturista, jen mě přišlo příhodné na to první diskuzi reagovat a napdlo mě charakterizovat typického cykloturistu.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

           

      Vsak jsem to taky s nadsazkou myslel :-) ... ono se tu posledni dobou moc neprobira, kam jet a podobne... zase zacalo sypat to bily svinstvo :-( ... a taky technicky otazky nikdo neresi... kola uz jsou napiglovany, serizeny a pripraveny na sezonu... Ty kratky odpoledne, aby byly aspon nejaky kilometry az nekdo nahodi tema "tak kolik za unor" ani nestoji za rec. Tak aspon nestoji rec ne?

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2006
      Autor: Stana
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    Asi budu také občas hybrid. I já s přáteli vyrážím na akce, které jsou víc sportovně laděné než cykloturistické, udržujeme si kondici našimi cyklistickými čtvrtky, kdy řádíme v kopcích za Brnem v terénu, chodím do fitka na spinning a do bazénu, ale to vše dělám proto, abych si na cykloturistických výletech a cyklistických výpravách mohl užívat a netrápil se vyčerpáním. Beru také kolo jako dopravní prostředek, což rovněž není cykloturistika (viz denata na kole ve městě na tomto serveru). Jenom to závodění nějak neprovozuji. Nic z toho se ale nevylučuje s tím, že se považuji především za cykloturistu, který zapadne do mnou definované charakteristiky.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    Nelam si hlavu kam patříš. Jsi náš!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2006
    Autor: Bejbís
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

         

    Stále víc mi to přímo dobu, kdy jsem jezdila na vandry. Tehdy se také všichni v lese hrdě dělili na "trempy" a "takytrempy". Ovšem s odstupem času musím konstatovat, že jsme byli všichni naprosto shodná banda v zelených maskáčích, s usárnou a v kanádaách, co se prostě o víkenedu zašila do lesa odreagovat se...
    Neláká mě být bikerem, víc mi sedí cyklosturista, ale když si vezmu jak na vesnicích používají dědoušci kolo neznámého stáří a výrobce (které má stále původní řetěz a vůbec nemá potuchy o tom, že existuje nějaký servis) dennodenně za každého počasí ke svému běžnému životu aniž by měli povědomost o batozích Deuters či klokanovi na řidítkách, pak mám pocit, že my jim nesaháme ani po kotníky, biker, nebiker...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

           

      Mohla by jsi vědět,že trempové chodily JENOM s uzdou.Samozřejmě musela zařezávat.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.02.2006
      Autor: 62jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Toz kde se mam zaradit? ;-)

             

        Vždyť jsem tenkrát také byla "tramp"... :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 27.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024