reklama

mobilní aplikace počasí

prosím o doporučení spolehlivé mobilní aplikace pro počasí, především srážky. Na internetové předpovědi se nedá spolehnout.
Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.08.2014
Autor: Rendas
  • Re: mobilní aplikace počasí

No, co si budeme povídat - mobilní aplikace jsou většinou spřažené s nějakým internetovým předpovědním serverem. Takže spolehlivost bude asi tak stejná...
    Mám staženého Aladina a pak německý Wetter, který kupodivu dost slušně funguje i u nás (ovšem obrázky ze srážkového radaru už celé Česko nezahrnují). Spolehlivost - no, stejná, jako u těch odpovídajících netových.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Co to je internetová předpověď?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Zdravím. Používám
    m.radareu.cz
    Radarové snímky srážek celé Evropy.
    Snadno se časově odhadne kdy a kde prší či bude pršet.
    Doporučuji.
    Mám na mobilu Samsung 4 zoom.
    Přeji prima den.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: primas
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Osvědčily se mně tyto appky.

https://play.google.com/store/apps/details?id...

https://play.google.com/store/apps/details?id...

Čím ovlivní internet snímaní radaru?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky za doporučení. Dostal jsem typ i na meteoradar. Tak jsem to nainstaloval, ale nevím jak se dostat do předpovědi. Poradíte? Díky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Rendas

V posledních číslech Cykloturistiky vychází seriál Počasí na cestách od Aleny Zárybnické. Doporučuji přečíst, člověk se leccos dozví a začne mu být jasné, jak předpovědi správně interpretovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Už se těším až ji zas potkám v Krkonoších.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Hrabosh

Spravna interpretace predpovedi:
      Vezmu dve mince, hodim si prvni, jestli to bude tak, nebo presne naopak. A pak si hodim druhou, jestli to nebude nejak uplne jinak...
      25 %, no nefandim ja tem rosnickam prilis?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Murphy

Dvě mince jsou málo. Meteorologové hází mnoha mincemi, nehází jednou, ale po každé hodině, nehází na jednom místě, ale v husté celosvětové nebo regionální síti.
        Ale příroda je mocná čarodějka a jak říká Zárybnická: "Zmoknout může každý, jen u meteorologů je to o něco větší ostuda"
        Někdy mám pocit, že by se ty předpovědi neměly lidem vůbec říkat, že by byli šťastnější, kdyby se spolehli sami na sebe:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Mimochodem, ty předpovědi pro turisty, kdy a kam naplánovat výlet, nebo zda si vzít deštník či svetr jsou jen okrajovou části celé té mozaiky.
          Stěžejní a podstatně důležitější je zpřesňovat předpovědi pro letový provoz, námořní dopravu, pro oblasti se zvýšeným rizikem ničivých přírodních katastrof, tajfuny, tornáda, hurikány, ničivé povodně, a pod.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak ti nevím, myslím, že ty "mobilní" jsou vlastně "internetové".

Mám nainstalováno AccuWeather (Abdroid - Obvhod Play), na pár hodin dopředu se trefuje celkem spolehlivě, na druhý a další dny už o dost méně, ale to bude asi tím, že si příroda do toho nenechá moc kecat.

Prostě je to asi takle:
    http://www.nakole.cz/blog/zobraz/435-sedmilhari

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

220 cyklistů (22 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017