reklama

Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

Vzhledem k tomu, že moje cyklistické dovednosti a schopnosti nejsou nic moc, říkala jsem si, že bych s tím měla něco udělat. Kdo jiný by mi mohl pomoci lépe než člověk na slovo vzatý, nejzkušenější český učitel jízdy na kole Josef Dressler. Proto jsem se přihlásila na jeden z bike campů, které…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2014
  • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

         

    Dik za blog. Zrovna o kempu od Dresslera jsem ted uvazovala, ze by to mohlo bavit i deti, jen me odrazuje vyse ceny, kdyz to sectu za 3 osoby.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2014
    Autor: lucierut
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

           

      Musím říct, že mě osobně cena také zprvu odrazovala, ale stálo to za to. Dětí tam bylo více než dospělých a šlo to všem báječně. Vím, že pro celou rodinu se do prodraží, ale pokud se budou učit jen děti a vy pojedete jen jako doprovod, cenově to vyjde mnohem lépe.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

             

        Obavam se, ze v tomhle pripade je to spis skoro naopak. Bajkerka se chce neco naucit, tak vezme deti, ze by je to taky mohlo bavit. 8-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

               

          Tak si matně vzpomínám, jak jsem se učil jezdit na kole, myslím, že to bylo tak, že jsem nasednul, táta mě držel za sedlo a chvilku vedle mě běžel, a pak už jsem jel sám.....

          Jenže go bylo kolo Pionýr a ne bajk Scott :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2014
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                 

            Tam se ale neučí udržet se na kole při jízdě po hladké cestě. ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.08.2014
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

           

      https://www.facebook.com/pages/BMX-MTB-Camp...

      Začínám mít rád akce a firmy které nemají webovou stránku :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2014
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

             

        Jo, podivam, cenu nevidim, na maily se dnes odpovida s takovou latenci, ze uz ani dotazy vetsinou nepisu. Kdybych mel na vyber tohle a Dresslera, jel bych k nemu.
        FB je mor.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

               

          Můj zubař také nemá web, k obsluze počítače potřebuje zdravotní sestru. Ale zuby spravovat umí. A je stejně starý jako já.

          Jestli bych si měl koupit Meridu s vyvoněným webem neb Mrázka... Co myslíš že bych vybral?

          Třeba na e-maily odpovídá, co já vím. Anebo mu můžeš zavolat.

          Posledního půl roku se snažím sehnat někoho kdo mi udělá kuchyni. Psal jsem si s leckým, nakonec to asi udělá (už jsme dohodnutí, snad se nic nepodělá) firma tady za rohem, jejichž inzerci jsem zahlédl cestou domů. Maj i nějaký web, ale žádná sláva. Chlap mi poprvé odpověděl asi po týdnu někdy v noci. Prý přes den pobíhá po dílně. Tak mu volám a funguje to.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.08.2014
          Autor: Hrabosh
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                 

            Jenze na tohle bud narazis nahodou, nebo na doporuceni.
            Alespon nejaky ramcovy cenik na webu mi prijde jako zaklad. Kdyz najdu 20 firem v okoli a 10 ma ceny, nepatram uz po cenach tech, co je musim volat a oni treba neberou telefon, protoze zrovna pracuji, na mail neodpovidaji, ...
            Moc sikovny studnar / instalater nam udelal na chate rozvod vody ze studne. Jenze kdyz se neco pokazilo, nepodarilo se nam ho sehnat celych 14 dni.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.08.2014
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                   

              Jenže tady nemáš 20 firem.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.08.2014
              Autor: Hrabosh
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                     

                Ale na tuhle bych asi ani nenarazil. Konec koncu na Dresslera taky ne. Ja bych se zeptal v Rychlebkach pri nejblizsi navsteve, pripadne na Smrku. Treba by nekoho poradili.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 18.08.2014
                Autor: Murphy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                       

                  Pokud chceš zkusit kratší kemp/trénink s lektorem, myslím, že by stálo za to zkusit to, co nabízejí u singltreků. Osobně jsem to nezkoušela, ale myslím, že to bude kvalitní. Vím, že Singltrek pod Smrkem nabízí jedno- a třídenní kempy, ceny myslím, že ujdou. Za zkoušku ten jednodenní asi stojí :-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 21.08.2014
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                         

                    To byla spis uvaha na urovni kdyby. Zatim mi celkem staci to, co umim. Chybi mi vracecky smykem nebo odskokem zadniko kola.
                    A je otazka, jestli to neni dobre. Pak uz by mne to pustilo leckam, kde kvuli zatackam musim slezt a nekde bych se zritil ze srazu. 8-)

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 21.08.2014
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                         

                    Na singltreku nejsou dostatecne MTB tereny a vyuka je sice levna, ale neni to uplne to, co bych potrebovala. Byla jsem tam.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 27.08.2014
                    Autor: lucierut
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                   

              Tady je úžasná mezera na trhu - internetový dispečink řemeslníků - sehnat někoho, když to nutně potřebuješ, je fakt docela makačka, když někoho splašíš, tak se většinou dozvíš, že ctrnáct dní nezavadili o práci, a teď najednou by se mohli přetrhnout.
              Přitom řešení docela jednoduché, něco jako mají taxikáři...


              Kdybych nebyl líný, už bych se do toho pustil.
              Zatím nejspolehlivější je dispečink Pod ledem...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 18.08.2014
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                     

                Tyhle dispečinky tady už byly a možná i jsou. Jenže při rozkolísané kvalitě a spolehlivosti řemeslníků šly tyhle snahy do kopru. Nechat si někoho navelet do kvartýru na práci je o hubu. Jde se především po referencích od známých.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 18.08.2014
                Autor: ronda
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

                       

                  Jo, jsou. Loni jsem toho i zkusila využít, když jsem sháněla pokrývače.
                  Nakonec jsem ale stejně skončila u doporučených řemeslníků a nejenže rekonstrukci provedli během 1,5 měsíce, ale ve finále byli i o polovinu levnější než ti, co se ozvali přes internetový dotazník.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 19.08.2014
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bike kemp aneb pokus o sebepřekonání

         

    Ty tu jízdu na kole tedy bereš zodpovědně, jen co je pravda.
    Přemýšlela jsem, zda bych byla ochotná trénovat třeba jízdu na zadním kole a rozhodla jsem se, že takové drsárny tedy rozhodně ne. Některé techniky by ale asi nebylo od věci vyzkoušet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 18.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024