reklama

jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

Ahoj nevim si moc rady s vyberem kola, rozhodovani je to sice prijemne, ale po dukladnem nastudovani vsemoznych katalogu jsem jeste vice nerozhodny... mam nekolik typu Gary Fisher Hoo Koo e Koo, GT Avalanch Expert, Merida LX champion, Superior XP 920D a Jamis Dakota AL. Vybaveni jsou dost podobna to bych asi moc neresil, ale nevim jakou vidli staci 80 mm nebo je lepe 100-130??? jezdim XC jen tak pro radost ne zavody ani maratony. Diky za radu. Tomas

[ Zpět ]
Datum: 24.02.2006
Autor: Tommi
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    Určitě je lepší vidlice okolo 120mm.Je to hodně znát hlavně v terénu.Já sama mám kolo Specialized SJ FSR 120.A před tím jsem měla Kona CinderCone a tam byla vidlice do 100mm.Je to úplně jiné svezení.A taky nejezdim žádný závody.Je n mám ráda ježdění v terénu

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: kiki
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    Já osobně preferuji GT.
    Co se týká toho Gary Fishera - to je už 29" ?!? Nechce se mi teď hledat podrobnosti.
    Pokud ano, pak se přiznám, že bych váhala mezi těmito dvěma značkami. Asi bych stála o to, vyzkoušet si toho Fishera, což by měl dobrý prodejce umožnit.
    Je ale fakt, že v poslední době začíná být poměrně v oblibě i Superior. Má sice docela slušné recenze, ale můj favorit to není. Ani nevím proč...

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    trošku reklama :), prodám Kellys Mobster 2004, vidla SidTeam, vel. 17.5" s botama+6x novej řetěz, najeto max.2000km, osaení XT a LX, dvoje pláště + blatníky cena za vše cca 25kkč(dohoda). Mail dmikes(a)post.cz

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    Co třeba Wandal?

    http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    Jestli nejezdíš závody, tak bych za tuto cenu pouvažoval o tomhle:
    http://www.azub.cz/cz/lehokola/max.asp
    viz nějaké diskuse zde:
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1399
    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=1414
    případně
    http://www.nakole.cz/diskuze/sekce.php3?sid=40

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

         

    Jestli chceč jezdit jen tak pro radost a žádné závody nebo maratony, tak bych určitě za ty peníze hledal nějaký celoodpružený kolo. Meridy se dají celkem hezky sehnat nebo třeba ten Wandal co jsem dal james taky rozhodně stojí za to. Celoodpružené jsou velkou výhodou a taky se člověk víc vyblbne.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

           

      Navíc si myslím že s tím Wandalem by si rozhodně ani na závodech ostudu neudělal :-) je to sympatické kolečko.

      [ Zpět ]
      Datum: 25.02.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jake kolo za 30.000 - 35.000 ???

             

        Přesně tak.

        [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024