kolobežky

ahojte našla som kolobežku (neviem či má nejaký špeciálny názov) na http://www.cyklospeciality.cz/kolobezky/ a zaujimalo by ma kde by som kupila sedacku pre dieta na nu? uz som to niekde videla ale neviem to najst. doporucte mi nieco co mate overene prosiml mám syn aktory bud emat dva roky a ma 14kg.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.08.2014
Autor: matyášek
  • Re: kolobežky

a ešte dalsie otazka neviem ako sa ten šport vola ale pes vas taha na tejto kolobežke a ma nejake specialne natahovacie alebo navyjacie voditko mozete mi niekto nieco o tom povedat o sporte nazov a o tom voditku a ci je to ok sport pre NO?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: matyášek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kolobežky

Pokud jsi na FB, tak skupina Koloběžky CZ....tam je informací spoustu( něúrekom ?) .....nebo na www.kostka-kolobka.eu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: highlander
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

včera
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved

Hledám: Slečnu pro pohodové vyjížďky a výlety

včera
Ahoj, jmenuji se Honza, 36 let, VŠ, z Prahy a hledám slečnu, se kterou bych mohl podnikat cyklo a/nebo pěší výlety…

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (24 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017