reklama
Země: Česko Česko, Zimbabwe Zimbabwe

Výstava stanů - zkušenosti?

Tak jsem po letošní výpravě po Labské usoudila, že by leccos z mého vybavení zasloužilo inovovat... Pro dosažení optimálního kompromisu mezi užitnou hodnotou a dopadem na rozpočet by samozřejmě bylo ideální si toho co nejvíce prohlédnout a osahat. V Letňanech jsem byla naposledy v roce 2007 a bylo to fajn...
Nač se ale chci zeptat: Výstava, jak koukám, v neděli končí. Máte někdo zkušenosti - má smysl tam v sobotu jet, bude ještě v plném rozsahu nebo už mám počítat s tím, že vystavovatelé budou mít většinově sbaleno a bude tam z povinnosti postávat jen pár posledních?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.08.2014
Autor: Ifča
  • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

         

    Jak to tam vypadá na konci, s tím zkušenost nemám, ale já jsem tam letos kupoval stan a srazil jsem cenu ze 4,5 tis. na 3,15. Záleží na tom, co si chceš koupit.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: john
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

           

      No, to je právě to, co doufám zjistit. (Jak se znám, nejspíš zjistím, že nutně potřebuji něco, co mě dosud ani nenapadlo. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

         

    I ty Brute?
    Také jsem na Labské zjistil, že jeden z našich stanů už je za hranicí životnosti, od roku 1993, kdy jsem ho kupoval má na to nárok. (V roce 2009 jsem nechal vyměnit podlážku, ale teď začala praskat látka stanu.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

           

      Takže v sobotu v Letňanech? ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

         

    Byl jsem tam v neděli (3.8.) odpoledne a mám smíšené pocity. Čekal jsem, že bude k vidění více a lépe uspořádané, např. podle sortimentu aby člověk mohl porovnat karimatky, spacáky, batohy, stany napříč výrobci.
    K cenám se raději nebudu vyjadřovat (superhyperslevaakce ve výsledku dražší než oficiální eshop).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: bodlak
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

           

      Je celkem logické, že každý prodejce/výrobce má "své" věci u svého prodejního místa. Rozhodně nelze očekávat, že v jednom koutě najdeš karimatky, ve druhém stany apod.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

           

      ono je u toho matoucí právě to, že to moc není "výstava" :-)

      prodejci prodávají - a nejsem si vůbec jistý, že pod svou hlavičkou, mám ten pocit že je to všechno jeden zastřešující dodavatel
      aspoň tak se mi to jevilo, když jsem řešil reklamace - nejdřív stanu, do kterého teklo, pak karimatky, která ucházela
      naštěstí vždy vyřešeno kladně - stan i karimatka vyměněné ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2014
      Autor: macikm
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Výstava stanů - zkušenosti?

         

    Koukám že nejsem sám, kdo jede do Zimbawe :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

362 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024