reklama

Koupě nového kola

Zdravím Vás,
chtěl bych si na jaře pořídit nějaké povedené horské kolo. Pomalu už koukám na co se zaměřit a podle čeho srovnávat.
Přemýšlel jsem nad kolem od firmy KTM, nebo mi poradíte nějaké dobré firmy?
Představu mám cenově se pohybovat kolem 30000.
Kdyby mi někdo poradil, jaká kola jsou opravdu skvělá, popřípadě na co zaměřit budu jen rád.

Děkuji moc, s pozdravem Lukáš Novák

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.08.2014
Autor: Luigi
  • Re: Koupě nového kola

mám KTM ultra 1964,a nemužu si stěžovat

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2014
    Autor: davido
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě nového kola

v dnešní době je přehršel kvalitních kol, ale také hodně ne moc dobrých. Také záleží na tom jak chceš jezdit v jakém terénu atd. KTM je určitě dobré, já jelikož preferuji České výrobce momentálně jezdím na tomhle: http://www.cyklooutdoorsport.cz/JK-GALAXY-14... a jsem spokojen.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2014
    Autor: Pepa74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

119 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017