reklama

Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

Desátý rok „dámské" odškrtnul zase kousek naší hranice, kterou jsme projely vlastními silami s brašnami na kole. Už je to tak, s jedním vynecháním v roce 2007, kdy jsem si těsně před odjezdem zlomila několik žeber, jezdíme s kamarádkou pravidelně na pár dní spolu a říkáme tomu „Dámská jízda".…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.08.2014
Autor: HMS
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Z Polomského sedla jsem to na hřeben (a na Šerlich) bral například já před třemi týdny... ;-)

    Jste mi jely kus "naproti". Akorát asi v jiný termín (já tamtudy jel 13.7.)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

           

      však jsme taky na tebe myslely, jestli tohle nebyla ta tvá cesta :-) dolů se ovšem jelo parádně :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2014
      Autor: HMS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

             

        To jste museli jet i kolem toho "mého" posedu, ve kterém jsem spal. :) http://mapy.cz/s/bHa6

        Já si to dal na zahřátí nahoru. Jen jsem nejel přes Šerlišský mlýn, ale hřebenovkou, abych nevychládl v klesání... :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2014
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

               

          Říkaly jsme si,jestli jsi se tamtudy sápal :o)))

          Hele, s Šerlišským Mlýnem si o nic nepřišel. Kdybychom věděly, co je to za túristickou sračku, tak bychom ten ďolík taky objely po hřebeni.
          To si zase příště nechám od někoho poradit, kam se mám podívat a co rozhodně nemám minout.
          Ale abych jen nehaněla - borůvkový koláče byly výborný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Hezké jste to, holky, měly. Snad se mi příští rok podaří účastnit se XI. ročníku.
    8-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Podle minulých ročníků koukám, že jsi nás letos s výškovými metry docela šetřila :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Dámská ve stopách partyzánů, po hřebeni i po rovině.

         

    Rozcestník a můj souhrn dojmů a pojmů
    http://www.vrstevnice.com/akce/2014...

    Hned bych jela zpátky...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024