reklama
Země: Česko Česko

Ubytování na jižní Moravě

Dobrý den,
můžete mi někdo doporučit prověřený penzion na jižní Moravě, na řece Dyje, nejlépe poblíž vodní nádrže Nové Mlýny?

Děkuji za tipy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.07.2014
Autor: Foogeez23
  • Re: Ubytování na jižní Moravě

Není to sice úplně u nádrže ale Nový Přerov Jáňův dvůr, jak penzion tak i jako cyklokemp mi přijde v té oblasti jako to nejlepší co jsem zatím objevil.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

toto můžu jen potvrdit, spali jsme tam 2x a vždy super. Příjemní lidi a domácí kuchyně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Grille
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

vzhledem k tomu, že jsem místní tak pro mne je to naopak jeden z nejhorších penzionů v okolí zde se za natur a ekologické ubytko schovává špína a nepořádek

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.06.2016
      Autor: balda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

konkurence zasahuje :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Evidentně ano! :-D

Mne to právě kvůli takovému tomu normálnímu "nepořádku" připadá velmi útulné a příjemné, protože si na nic nehrají.

A vaří tam fakt dobře a obsluha byla milá a příjemná a rozhodně se dalo na ni (vlastně na všechny) koukat... :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: hekynen
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

pokud je špína a nepořádek BIO tak je to to nejlepší co lze dostat. Ostatní penziony ty jsou možná bez špíny a nepořádku ale za jakou cenu? Ničí přírodu používáním chemických prostředků.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeba si něco vybereš zde
    http://www.cyklistevitani.cz/CMSPages...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bobbob

Hmm v tuhle dobu shánět penzion na JM... Jestli to nechceš na příští rok, tak přeji mnoho úspěchů v hledání. Jinak dobrý camp je http://www.novemlyny.cz/ byl tam Nákolácký sraz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: crow75
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Děkuji za tipy,
    našel jsem mimo jiné také nově zrekonstruovaný Penzion Pastuška http://pastuska.cz, který vypadá opravdu lákavě

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.07.2014
    Autor: Foogeez23

Ubytování za 1500 a snídaně za stovku? To je snad s odnosem a obsluhou až do postele.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jsi nenápadný :-) http://www.caravan24.cz/forum/viewthread.php...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: tespa
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jj., to samé před chvíli na B-F.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ale jo, počítejme mu k dobru, že na to šel alespoň přes druhý příspěvek :-)) Normálně sem tu pohádku napálej hned a natvrdo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

no to mi kurva řekni co je na tom lákavé? Za ty prachy co tam chcou za jednu noc obvykle pořídím třítýdenní dovolenou v 5 lidech u moře.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pro tebe to lákavé není (tebe chtějí jen nalákat) - lákavé je to pro ně :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda

A zpátky vezeš plnej kufr broskví a tři melouny k tomu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jindra8526

tak mít tři melouny tak to bych si i něco koupil ale za ubytko na jižní Moravě bych to nedal. Ti si fakt někdo myslí, že na kole jezdí milionáři, že mají na to aby zaplatili takové muslimské ceny?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Melouna šlohneš na poli :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Jindra8526

jednoho jo ale tři?
              :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Takže taky reklama?!?
      A já si říkala, jak někdo může být takový lempl, že by kolem Nových Mlýnů nenašel ubytování.

No nic, aspoň vím, kde se rozhdoně neubytovávat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Na jižní Moravě jich je hodně mě osobně se libí http://www.kadlcuvmlyn.cz/ubytovani-brno . Je v to v Mariánským Údolí a stojí prakticky na cyklostezce, třeba do Bílovic a dál. Pro otrlé se dá jet až na Nové Mlýny. Jezdívám kolem něj celkem často a občas se tam stavím na pivečko.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2016
    Autor: lukebekous
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Jak se pozná, že se ti líbí ubytování, když se někde stavíš na pivečko?
      (Pominu, že od Nových Mlýnů je to fakt coby kamenem dohodil...)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Protože se kvůli tomu dnes zaregistroval. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Kolem jezdím když jedu na Pustevny, haha. Jo a Nový mlýny jezdím po cyklotrase Adamov - Bílovice - Brno - a hurrá na jih. Zajíždku do Mariánskýho údolí si dělat nebudu. Sorry ...lidi už ani neumí udělat pořádnou reklamu a třeba promo akci. Ach jo ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Netopirat
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Dal sis s odpovědí dost (1 a 1/2 roku) ´na čas´ ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2016
      Autor: AV
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak teď nevím, zda je ta reklama "nadčasová" nebo tzv. "s křížkem po funusu" :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Že jsem dostal minus já, to chápu. Ale proč´s ho dala i všem ostatním letošním příspěvkům mě ´hlava nebere´
          8-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: AV
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak v tom teda nejedu :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dobrý den,

Ráda bych Vás požádala o vyplnění krátkého dotazníku ke své bakalářské práci na téma Moravské vinařské stezky, který má za cíl zjistit spokojenost klientů s těmito stezkami. Dotazník je opravdu krátký, zabere Vám asi minutku a mně to moc pomůže!

https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/54553/

Předem Vám děkuji za Váš čas a ochotu a přeji pěkný den! :)
    Výsledky klidně ráda na požádání pošlu :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.03.2016
    Autor: VeronikaS
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Bavorské zrušené železnice na kole

(CK Hoška Tour)
02.08.2017, 5 dní
5 450 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
včera
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

včera
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

25.07.2017
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (21 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | včera

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017