reklama

voda v rámu

Po jízdě v dešti mám v rámu silničky vodu, asi tolik jako ve větším šálku kávy. Vůbec nechápu kudy se tam dostane. Vypouštím ji tak, že zvednu kolo "na zadní" a voda vyteče, ale jen část protože otvory v zadní vidlici nejsou na konci trubek. Včera při servisu středu servisák taky vypouštěl vodu. Rám je hliník, ale střevům středu to asi nebude dělat dobře.
Kde do rámu (alu) navrtat vypouštěcí otvor a jak velký? Nic lepšího mne nenapadá...
Dík.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.06.2014
Autor: básník
  • Re: voda v rámu

         

    Na fullovi mam uprostred muffny dirku bez zavitu (cca 3mm). Na puvodnim snehulakovi byla taky. Je to nejnizsi misto, ne?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 20.06.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: voda v rámu

           

      Nejnižší místo je ta trubka "s osou klik", tam je zespodu plastová krytka s dráhama lanek k přesmyku a přehazce.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 20.06.2014
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: voda v rámu

             

        No presne o te pisu. 8-)
        Ten plast je muffne chyceny nejspis sroubkem presne na stred, takze tam uz tu diru asi nedas. Tak nekde tesne vedle. Konec koncu ten plast byva dost rozmerny, tak klidne i skrz nej.
        Nebo - jak opiras kolo? Pravou stranou o prekazku, ze? Takze 3mm dirka na prave strane muffny, aby to vyteklo, az bude kolo oprene.



        Mimochodem - je otazka, jak vypada napojeni zadni stavby na muffnu. Je dost pravdepodobne, ze tam nebude velka dira, ale jen mala na snizeni tlaku, takze v zadni stavbe stejne neco zustane. To bys to kolo musel na chvili postavit na cumak.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: voda v rámu

             

        co ten šroubek, co drží tu krytku vyhodit, a krytku chytit nějakým lepidlem? pak bys nemusel do ničeho vrtat...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.06.2014
        Autor: Bruca
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: voda v rámu

               

          Lanka maji slusne treni, to bych neriskoval.

          leda udelat celokapotaz lanek a natahnout dlouhe bowdeny, to by pak ten plast nebyl potreba.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.06.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

477 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024