reklama

aplikace

zdravim nemáte někdo nějakou zkušenost s aplikací pro android která by fungovala jako cyklocomputer + mapa s možnostá plánování trasy a zobrazením aktuální polohy? Vyzkoušel jsem už asi 10 aplikací a žádná to neuměla :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.06.2014
Autor: dokomi
  • Re: aplikace

         

    Locus Pro.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2014
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aplikace

         

    "Fungovala jako cyklocomputer" - o které funkce konkrétně by šlo?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2014
    Autor: Ifča
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aplikace

         

    Off line funguje jako navigace OSMand, on line je dobry MapMyRide, trasu zaznamenava kde co, koukni na ObchodPlay, něco jako ten Runtastic, nebo jak se to jmenuje, klidně muzes pustit nějakej ten zaznamovej soft na pozadí a na displeji navigovat něčím jiným.

    Ale nejlepší se mi zda to oddělit i hardwarově, na záznam a všechny možny vyhodnocovani mam gps hodinky Arival a mobil funguje jako navigace, přehrávač, foťák a internetovej prohlížeč.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2014
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: aplikace

         

    Mohl by jsi uvést těch 10 aplikací které to neuměly?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2014
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: aplikace

           

      runntastic,runtastic road bike,mojetrasy,mapmyride,viewranger GPS be-on-road a google mapy jdou jen pěšky nebo autem... zatím se mi nejvíc líbil Locus (mám zatím jen free verzy ale vypadá to slibně,všem díky za rady a doporučení :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.06.2014
      Autor: dokomi
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aplikace

             

        Navigace (podle předem zadané trasy) v Locusu funguje jen v placené verzi (a opravdu funguje, jezdím jen podle hlasu, telefon má v kapse dresu). Akorát neumí moc dobře česky, raději jsem zapnul angličtinu. Kromě importu trasy umožňuje trasu taky nacvakat, ale je to méně pohodlné.

        Jak funguje vyhledávání trasy nemám odzkoušeno, protože tu funkci nepoužívám (většinou si stáhnu trasu z Bikemap a naimportuju).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: aplikace

             

        Nerozumím: jdou jen pěky nebo autem?

        Co například Runtastic Road Bike?
        Map My Ride+ GPS Cycling?


        Problém zřejmě bude v tom, že většina těch aplikácí "nevie po našom" ale to při troše snahy zlomíš.

        Česky umí napřílad BikeComputer, má možnost nahrát off line mapy, neprojel jsem to, jen vyzkoušel, že funguje.

        V Obchodu Play když zadáš "bike computer" na tebe vyletí asi 20 aplikací co lépe či hůře simulují cyklopočítač, jen si to musíš nahrát, projet a ozkoušet co ti bude vyhovovovat.

        Mě se líbí ten Map My Ride+ GPS Cycling, na počítači uděláš trasu a importuješ do mobilu přes e-mail, jen je potvora on line a občas si nahraje mapu, takže záleží na tom, jaké máš datové připojení.

        Těch hraček už je mraky, jen se rozhlédnout.
        Free verze obvykle prudí reklamama, takže dát za něco co ti vyhovuje kilo nebo dvě se vyplatí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.06.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024