reklama

Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

Dobry den,
vede by mi niekto poradit ci su to spravne kolecka ako nahrada na stavajuci naboj?
http://www.nakupni-dum-praha.cz/Kolecka-7-rade...
foto v prilohe

Pripadne nieje tu niekto z Prahy kto by mi stary adapter uvolnil, kludna za uplatu. Domov chodim neskoro a nestiham ziaden servis. Ten ktory mam nedaleko takyto stary kluc uz nema.

Dakujem

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.06.2014
Autor: jaujcik
  • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

         

    Nedávno jsem řešil podobný problém: čtyřkolečko Favorit. Mělo podobné vybrání pro klíč jako to vyfocené, ale povolit za něj nešlo, bylo moc zatuhlé. Tak jsem rozebral celou volnoběžku (ta šroubovací "podložka" hned navrchu měla levý závit, zbytek bez problémů), za vnitřní těleso jsem to upnul do svěráku a bylo to. Vzhledem k tomu, že tahle volnoběžka je taky na odpis, doporučuji stejný postup.

    Ohledně vhodnosti těžko říct. Jestli se nemá měnit nic kromě té kazety, musí mít stejný počet pastorků se stejnými roztečemi (nebo nemusí, pokud je řadicí páčka bez indexace) a pokud možno nějaký podobný rozsah. Těch 14..28 je docela málo, tolik běžně mívají i pětikolečka, ale fungovat by to mělo. Závity na nábojích jsou všude stejné, tam problémy nebudou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2014
    Autor: NightRider
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

         

    Nedávno jsem sundaval šroubovací kazetu z Favorita. Šlo to normálně stahovákem. Kdyžtak napiš do obálky, jsem z Prahy.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.06.2014
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

         

    Ta volnobezka je v pohode, mal som tam zlomeny zub, a uz vytahane zuby. Preto som planoval vymenit len kolecka, tie som nezohnal a tak by som rad tu volnobezku odtocil a nechal ak by niekto niekedy este potreboval aspon ako nahradu.

    a na zavit na naboji natocil novu, len v tom eshope nepisu ci je to aj z volnobezkou alebo len sada ozubenych kolies.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.06.2014
    Autor: jaujcik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

           

      http://www.bajkshop.cz/bajkshop-cz/eshop/1-1...
      nasiel som tuna, takze je to to dufam i s volnobezkou.

      snilard - Napysal som ti spravu, je to stahovak alebo kluc?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.06.2014
      Autor: jaujcik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

             

        Vícekolečka Shimano MF-TZ se prodávají i s volnoběžkou, budeš tu stávající muset z náboje odmontovat, aby tam byl jen závit.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.06.2014
        Autor: mportes
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

         

    Mimo vsetkeho ak mas tu prilezitost ze sa ti znicilo viackolecko - neni cas ze by bolo vhodne investovat do niecoho lepsieho??

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.06.2014
    Autor: colombo.ii
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

           

      tiez som premyslal, tento bike bude pre navstevy. Ja uz mam novy.
      nakoniec som nasiel a kupil toto vdaka tunajsiemu kolegovy za typ
      http://www.koloasport.cz/www-koloasport-cz...
      kolecko je dole, a to nove pasuje.

      dakujem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 17.06.2014
      Autor: jaujcik
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Sroubovaci kazeta, spravny vyber? + klic

             

        To na něm návštěvy budou jezdit za trest, aby už příště nejezdily a neotravovaly? :-)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

392 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024