reklama
Země: Česko Česko

Fun Trek 130

Ahoj Všem.Mám takovou prosbu.Zakoupil jsem starší navigaci Fun Trek 130 a je parádní ,akorát hledám někoho kdo by mě ,i za úplatu naučil vkládat tratě vytvořené jinde ve formátu gpx do navigace.Pokud možno z okolí Kroměříže,Zlína a okolí.Dopředu díky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.06.2014
  • Re: Fun Trek 130

Není to tak složité. Budu vycházet z předpokladu že máš ve Fun treku mapy smartmaps.Připojíš zařízení USB kabelem k PC.Na PC by jsi měl mít připravenou nějakou GPX trasu. Pro tyto případy je nejlépe jí uložit na plochu.
    Po připojení se Ti zobrazí rámeček a vybereš položku ,,otevřít složky a soubory.Poté klikneš na smartmaps.Pak si klikneš na tracksimport.No a do této složky si zkopíruješ tu trasu GPX kterou máš na ploše.Pak se vrátíš na předchozí složku a klikneš na smrtmapspc.Až se ti otevře aplikace tak klikneš tak klikni na stopy import. Tam vyber track import, označ tu trasu gpx a klikni na zatržítko.Tím se stopa dostane do aplikace a ty už pak jen v rámečku stopa klikneš na zobrazit. No a když si pak na tu tvou stopu klikneš, je viditelná v mapě.
    Zrovna tak se pracuje i s exportem tras akorát místo import použiješ export. Nic na tom není, po chvilce si zvykneš. Jinak na webu smartmaps jsou slušné návody.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.06.2014
    Autor: joudazbrd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017