reklama

nové vidlice

Dobrý den,rád bych si nechal poradit nejlepší volbu vidlic okolo 2000, ted tam mám vidlice RST Capa T5 ačkoli na netu sem je našel jako pro 24" a já mám kolo 26" moc se v tom nevyznám tak si raději chci nechat poradit,než bych koupil něco špatně. Jízda převážně město a okolí + polní cesty. Předem děkuji za rady

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.05.2014
Autor: dokomi
  • Re: nové vidlice

Za ty peníze je asi nejslušnější vidlice Suntour XCR. A pak Rock Shox XC32, ale ta se pohybuje kolem 3 tis. XCR-ku jsem měl, určitě je lepší než ta tvoje, ale blbě se nastavuje a dost kope v terénu, myslím tím rozbité lesní cesty. Tu RS má kámoš a podle toho co mi říkal se chová stejně jak XCR akorát jemu jde na ní nastavit odskok. Myslím si, na tu tvoji jízdu, co píšeš XCR stačí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2014
    Autor: jury
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

dobrý den dnes mi přišly nové vidlice Suntour XCR a zjistil jsem že ta ,,tyč´´ která se prostrčí rámem a upínají se na ní řídítka je o dost delší než ta stará... mám ji vrátit a poohlídnoust se po jiný nebo se to dá ,,zkrátit´´?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 13.06.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tyč se zakracuje podle toho, jaký máš rám a jak vysoko chceš řidítka. Šikula zvládne doma, jistější je to v servisu i s nasazením ježka.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda

ufiknout to nebude problém... jinak předpokládám,že ten ježek půjde vyndat z té staré vidlice, nebo koupit novej?

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ještě jsem neměl potřebu měnit, takže ze své zkušenosti nevím. Ale co jsem tak četl, doporučovali dát nového. V ceně vidlice se ta položka ztratí. Třeba ale jde vytáhnout bez ztráty funkčnosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.06.2014
            Autor: ronda

povedlo se a bez ztráty funkčnosti :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 15.06.2014

1", 1 1/8", závit, Ahead?
    Véčka, kotouče, možnost použít oboje?
    Váha jezdce?

Tady píšou, že je vhodná na ulici i do špinavého prostředí (street/dirt):
    http://www.outdoor-cyklo-sport.cz/katalog...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

178 cyklistů (14 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017