reklama

Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýho kl

Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýho klubu, ale zatím v našem městě jsem nic neobjevil, nevíte pls někdo o něčem v Prostějově, nebo okolí? Díky moc!!!!

[ Zpět ]
Datum: 12.02.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (bigcyklista)
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

         

    Zajdi k Vačkářovi, sponzoruje akýsi cykloklub ...
    Jinak stačí do prohlížeče zadat, co hledáš a on zapracuje za tebe ...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (..)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

           

      jj, mam ale pocit, ze Vackar dela jenom do silnicek, ja chci prave MTB. Internet jsem prohledal vsude mozne, vcetne bike-fora a proste Prostejov je mrtvej, ale jinak dikec;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bigcyklista)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

             

        Tak začni něco sám. Určitě se někdo přidá.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.02.2006
        Autor: Bejbís
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

               

          Tak přesně takto vznikla "parta", se kterou dnes jezdím (http://www.cyklostranky.cz). S kamarádem nás nebavilo jezdit samotné a tak jsme dali o svých akcích vědět ostatním. Pak se začali zájemci přidávat (i odpadat), přivedli své kamarády ... Máme sice oficiální hlavičku "klubu" a IČ, ale v zásadě jsme volným sdružením, jezdíme pro radost ne pro body.

          V Brně byla příležitost dát o svých akcích vědět formou informačního zpravodaje Brněnský cyklista (http://www.hantec.cz/bc), ale společníci na cesty se dají sehnat i jinak. Zkus dát info do cykloobchodů nebo jednoduše nějaký klub sám založit a umístit jej do seznamu na http://www.nakole.cz/kluby/. Když dáš klubu a jeho aktivitám smysluplnou náplň, určitě se najdou tací, co se rádu přidají, neb taktéž nechtějí jezdit sami.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.02.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýh

         

    Taky bys mohl dát dohromady nějakou partu Ty sám :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýh

         

    Mě baví jezdit a proto jsem po 8mi letech jeden klub opustila... Již to bylo příliš svazující a nebylo to o pohodě...
    A mohu ti garantovat, že lidi stejného zájmu a nátury najdeš i bez nálepky "klub" - jde jen o to vyvinou trošku aktivity.

    P.S.
    Zkus také kouknout do seznamky a na kluby.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

         

    http://csc.mtbs.cz/Kluby/

    [ Zpět ]
    Datum: 19.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád

         

    V Prostějově máte tuším 5 cykloprodejen, v každé se pravidelně objevují hobíci, personál tě jistě nasměruje, kam si tvé srdce žádá ... ( : 8

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (P.J.B.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýh

         

    Zkus se podívat na: www.infos.cz/raster/kolo

    [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, baví mě jezdit a proto bych se stal rád členem nějakýh

         

    Ahoj.Zkus třeba:www.prostejovnakole.unas.cz nebo Soptikova cyklo-stranka.Obě adresy jsou z Prostějova.Třeba budeš mit štěsti.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.02.2006
    Autor: Petr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024