reklama

TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

Tak co jí říkáte? :)
http://www.hybrid.cz/test-azub-atrike-zabavna...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 26.05.2014
Autor: Robikl
  • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

         

    zkusil jsem si jí včera a paráda
    lehokolo dobrý, ale tohle je další level ...

    pravda, nevím na kolik jsem měl nastavenou dopomoc, každopádně je to parádní stroječek se kterým se dá určitě nejenom "blbnou"

    jenom nechápu, proč píšou, že není primárně určená do provozu ? WTF ?

    a zase ta vlaječka - bacha, bez tý ani ránu ... :-)

    na lehu jsem jí už dávno ztratil a nějak mi nechybí ;-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2014
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

           

      k čemu přesně ta vlaječka slouží? protože pokud je k určování směru větru tak pak je umístěna dost blbě ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2014
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

           

      Taky by mě zajímalo, na co je podle nich TRIcon primárně určen :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2014
      Autor: snilard
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

         

    Ten hybrid si čas o času rád pročtu, ale 6 minut načtení stránky dost odrazuje. _Taky jsem u toho článku nepochopil, na co je asi kolo.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2014
    Autor: Arnošt905
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

         

    Jsem hlavně rád, že se hybrid.cz zabývá sem tam i elektrokoly v jakékoli podobě. Navíc toho o tříkolkách a nebo dokonce elektrotříkolkách moc na českém webu není, tak ten článek beru jako velmi záslužný. Přitom tříkolka mně přijde jako skvělé vozítko nejen na vyblbnutí, ale klidně na turistiku. Škoda, že rozšíření u nás brání cena. Speciálně asi Azub klidně na tu turistiku na lepší cyklostezky může být super. Na blbnutí v zatáčkách jsou myslím lepší jinačí stroje s celkovým těžištěm níže a blíže přední nápravě.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2014
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

           

      Na turistiku je Tricon vynikající, nejvíc oceňujeme pohodlí a rozhled. Na silnici auta většinou nevědí, o co jde a tak uhýbají daleko víc než obyčejnému kolu. Zkoušeli jsme i tuhle elektrifikovanou verzi a až mi nebudou stačit síly, tohle bude ono. Nejvíc se mi líbí, že ten systém reaguje na sílu šlapání, je to daleko přirozenější než běžné systémy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2014
      Autor: JNSK
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

         

    TRIcon je super tříkolka. 7 dní jsem sní jezdil na Moravě. Kdybych chtěl tříkolku, tak do ní určitě jdu. Nekoupil jsem jí, neb jsem zjistil, že jednostopé vozítko mi vyhovuje víc. Jinak super stroj na těžko.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2014
    Autor: batat2
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: TEST: AZUB TRIcon (na hybrid.cz)

         

    Ta tříkolka je moc pěkná, ještě bych jí neměl kam dát, asi by mi dost nedávala spát.

    A ta slečna v článku na ní koneckonců taky:).

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2014
    Autor: mira.l
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

484 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024