reklama
Země: Itálie Itálie

Via Claudia Augusta

Máte nějaké zkušenosti s cyklostezkou Via Claudia Augusta vedoucí z Bavorska (zhruba z oblasti Mnichova) přes Alpy do Bolzana, Trenta a až do Benátek, případně do Verony?

Zajímá mě hlavně reálná náročnost trasy, množství lidí a přeprava zpět. Viděla jsem, že probíhají jakési autobusové svozy. Máte s nimi praktické zkušenosti? Nebo by zřejmě připadal v úvahu návrat vlakem z Trenta.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.05.2014
Autor: evaa
  • Re: Via Claudia Augusta

Cyklostezku jsem jel „na těžko”. Kombinoval jsem ji s běžnými silnicemi. Jestli se vyrovnáš s celodenním stoupáním, nemáš se čeho bát. Místní speciální autobusy berou cyklisty do horských průsmyků. Návrat lokálním vlakem bez problémů, ale je třeba mít rezervu času.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.06.2014
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Via Claudia Augusta

Claudiu Augustu jsem jel ted v květnu,začínal jsem v Imstu a dojel do Sotomariny(letovisko cca 45 km od Benátek).Jako mapu jsem měl německou brožurku Via Claudia... od bikeline-je tam vše potřebné,mapy,ubytování včetně kempů,servisy...
    Z MArtiny do Nauders byla cyklostezka zavřená a po hlavní zákaz cyklistů-kuli tunelum.bus stál cca 2 eura.Jinak až po Veronu je cesta suprově značená.Z Verony jsem se držel Adiže až skoro k moři.
    Jesi máš ještě náký dotazy napiš maila-Ouaradap@email.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.06.2014
    Autor: koudislav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

To nejlepší z Dolomit

(CK Kudrna)
30.06.2017, 10 dní
10 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Dolomity z kopce na kole

(Hoška Tour)
04.07.2017, 7 dní
8 350 Kč
cyklistický Autobusem

Od Alp až k Jadranu na kole

(CK Rubikon)
04.07.2017, 7 dní
8 000 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Nadsence do cyklistiky

Hledám: Nadsence do cyklistiky
včera
Ahoj hledam nadsence, ktereho bavi objevovat zajimava mista na kole. Kluka ci holku, klidne i partu. Poridil jsem…

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (6 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017