reklama

Ukradli vám kolo ?

Mě taky. Zamčené v kolostavu nejmenované tělovýchovné jednoty, kde jsem aktivně účastnil akce, pořádané právě tímto spolkem. A co dál ? Velká chuť někomu zpřerážet kosti, jasné důkazy zaprotokolované policií, uplatnění nároku vzniklé škody na TJ. Výsledkem je však zamítavé stanovisko se zdůvodněním, že se nejedná o odložení věci ve smyslu paragrafu 433 OZ. Uvítám proto informace od stejně postižených, kteří podobnou anabázi také prošli s více či méně příznivým výsledkem. Díky, zdraví vás yezdec

[ Zpět ]
Datum: 18.06.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (yezdec)
  • Re: Ukradli vám kolo ?

         

    Mne teda ukradli ani ne pul roku stare kolo ze stojanu ve skole. Nastesti skola nedelala problemy a jakozto pojistena mi vzniklou skodu uhradila, cele to bylo hromada papirovani a policajtovani a trvalo to cca pul roku.

    Nevedel bych vubec, ze si uhradu skody muzu narokovat. Kamarad mi sdelil, ze je to povinnosti dane instituce. Nevim, jak a jestli je to definovane zakonem. Pokud se Vas "uskladnitel" ohani tim, ze to jeho povinnost ze zakona neni, asi nezbyva, nez se obratit na nekoho znalejsiho, jestli Vas treba jen nebalamuti. Nejaci kamaradi pravnici nebo nejaka informacni policejni kancelar?

    Pocity zlosti a bezmoci (zvlast, vidite-li akcni a aktivni pristup policie) jsou mi dobre znamy. Pomuze rozmlatit neco, co uz je stejne na vyhozeni :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pafal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 22.10.2011
    Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

277 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024