reklama

Píšete se seznamy? :-)

Já jo. Kdykoliv mám někam jet, tak si předem vždycky napíšu seznam věcí, abych na nic nezapomněl. Osvědčilo se mi to. Teď před chvílí jsem právě dopiloval seznam věcí, kerý si vezmu na sraz. Ane mám uvedenou na druhým místě, hned za kolem :-)

[ Zpět ]
Datum: 06.05.2014
Autor: Airline
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Někdy si je udělám a pak zapomenu, kde je mám.
    Ale v tom asi nejsem sama:-))
    http://www.nakole.cz/diskuse/13941-delate-si...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píšete se seznamy? :-)

           

      To už je ale dávný :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2014
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    no, já si dneska chtěl dát na seznam "nefikni se do palce při seřezávání hmoždinky". nestihl jsem si to napsat a teď mám palec ovázaný kuchyňským ubrouskem a izolepou. od nápadu po uskutečnění byla asi vteřina, tak nevím, jak to stihnout příště...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: Bruca
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Na to mám příliš malé auto abych si měl dělat seznam co bych mohl potřebovat a zabalit to. Ono stačí to na co si vzpomenu a na co ne, tak to prostě potřebovat nebudu :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píšete se seznamy? :-)

           

      Kdybys měl použít všechno, cos do auta nanosil, musel by být sraz čtrnáctidenní...

      [ Zpět ]
      Datum: 07.05.2014
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Píšete se seznamy? :-)

             

        No, pokud bys viděl moje auto, tak bys tipoval, že jedu na měsíc :o)))
        Ale ještě by se tam něco vešlo :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 07.05.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Když jsem jezdívala ještě na dovolené s dětmi, tak základní kontrola, zda máme to zásadní byla vždy pas-peníze-plavky-pojištění. A do pěti pé nám jedno chybělo... Pak nám jednou na odpočivadle v nestřežené chvíli vystoupil z auta synek... no, nenechali jsme ho tam, ale moc nechybělo. Od té doby kontrola končila ještě pátým "a Pepíka".

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Já píšu bez seznamů :-p

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Hned několik a strategicky je rozmísťuju po bytě, abych aspoň jeden našel. Zrovna předevčírem jsem prozváněl brejle.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: abernathy
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Jo. A nejhorší je, když se v noci zpocená hrůzou budím, že jsem zapomněla to a to, jsem líná vstát a připsat to do seznamu a ráno si nemůžu vzpomenout, co to bylo.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píšete se seznamy? :-)

           

      Tak tohle se mi stává jak překročím práh obchodu. Na parkovišti vím přesně, co jsem chtěla, ale ve dveřích evidentně stojí ten Němec, protože za nimi už nevím nic.
      Venku na parkovišti zase přesně vím, takže udělám zběžnou kontrolu a vrátím se pro to, pro co jsem vlastně původně jela :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Jeden můj kolega, už starý pán, to dopracoval tak daleko že už psal seznamy těch seznamů... ale to byly spíš pracovní věci.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Píšete se seznamy? :-)

           

      Kamarád si na Korsiku udělal seznam jednotlivých tašek. Měl je nadepsané "černá taška", "černá s červeným pruhem",...
      Třetí den ty seznamy v zoufalství roztrhal, protože obsahy se mu nějak pomíchaly :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 06.05.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Od té doby, co jsem si do Norska balila podle seznamu a zaškrtla jsem si tepláky, které jsem ale na hromádku nedala, už ne. Jedněch 14 dní v kose bez dlouhých kalhot mi stačilo :o)))
    Odteď zásadně bez seznamu.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Píšete se seznamy? :-)

         

    Pokud mi opravdu nějak záleží na tom, abych měl všechno, nepíšu si seznam. Položím si někde v bytě na zem celtu a místo toho, abych si něco napsal do seznamu, rovnou ty věci na ní nosím.

    Má to některé nevýhody: Pokud si na něco vzpomenu mimo domov, stejně si to musím napsat. Některé věci musím mít "domácí" a "cestovní" abych je mohl mít současně v používání a připravené ke sbalení.

    Musím říct, že dřív jsem si seznamy dělával, tenhle způsob jsem se naučil od svých dětí, přijde mi pohodlnější.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.05.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024