reklama

Byl první květen, první máj

Ano, byl to krásný a nezapomenutelný první máj. Čas plný lásky a romantiky...A pro mě začal večer na čarodějnice, kdy se někde „vybourala" naše kočička - zřejmě jí ulítlo košťátko, nebo se na ní domluvili všichni ti ptáci a myši, co je neustále loví. Těžko říct co se venku ten předprvomájový večer…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.05.2014
Autor: radka
  • Re: Byl první květen, první máj

         

    Rozhodně bude nezapomenutelný. Ještě na stará kolena budeš okolo začátku května po x-té vyprávět vnoučatům, jak jsi jednou strávila první máj.
    Už to slyším: "Ale babi, to už si říkala alespoň stokrát".

    Já jsem se takhle jednou v pracovním kolektivu účastnil cyklovýletu. Na startu to vypadalo, že nás možná zastihne nějaký plavák a já hrdě prohlásil, že je potřeba nějaké úskalí, aby si ten výlet všichni pamatovali. A skutečně, dodnes mi to někteří připomínají. Ustlal jsem si a skončil ve špitále s otřesem mozku. (A to mě ještě složitě dopravovali přes hranice, abychom nevolali německou záchranku). :))

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Byl první květen, první máj

           

      Tak to je také silný zážitek, to je fakt :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Byl první květen, první máj

         

    Tak co, je už Bílá lepší?
    Rozbitá brada opravdu nasvědčuje tomu, že asi odněkud spadla.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2014
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Byl první květen, první máj

           

      Jj, včera večer jsem ji přivezla.
      Nakonec to asi přece jenom byla kolize s autem - je fakt, že těsně před tím než přišla, tak tu jedno před brankou prudce zabrzdilo...
      Pád by prý musel být z hodně velké výšky, což u nás nějak nejde.
      Zkrátka byl to nějaký hodně prudký a tupý úder.

      Co je ale nejhorší - nesmí ještě cca 3 týdny ven, nesmí skákat, nesmí se stresovat. Zkrátkanic, co by jí vykolejilo ze standardního dýchání. Plíce se holt musí dohojit. S kočkou, která by se nejradši houpala na lustru a na chodbě zásadně skáče z prostředku schodiště o patro níž to fakt bude nářez.
      A jak jí udržíme doma, až za ní na terasu v noci přijdou kámoši, to taky netuším. Vymňouká mi díru do hlavy...

      Teď jen čekám, kdy naší černou kočičku napadne, že by mohla přinést marodovi domů myšičku... Ale zatím si od sebe udržují odstup, tak úplatky snad nehrozí :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Byl první květen, první máj

             

        Jeden kocour u babičky se kdysi moooc bavil tím, že si sedl před klec s andulkou a pozoroval, jak se chudák Pepíček v kleci může zbláznit. Za odměnu pak ještě byla verze, že se kocour uvelebil přímo nahoře na kleci. NEbavilo by jí třeba něco takového (stresoval se jen papouch, kocour se bavil)? ;-) Nebo akvárko - tam by byla výhoda, že rybičky by to na rozdíl od andulky mohly i přežít ve zdraví...

        [ Zpět ]
        Datum: 04.05.2014
        Autor: evcas
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Byl první květen, první máj

               

          Dcerunka má klec s činčilou, takže dneska večer si činčilák asi užije legrace až dost :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 04.05.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Byl první květen, první máj

         

    to se asi kočky nějak domluvily, psala mi Lenka, že ta její kočička, ne tedy na první máj, ale dva dny předem omylem vypadla z balkonu a kňučela tak, že ačkoliv lehce ovíněná, Lenka sedla do auta a jela s kočkou na pohortovost. Tam jí doktor prohlédl, zrengenoval, spočítal všechny kosti v těle a prohlásil, že je v pořádku, že jí nic není, snad jen šok z pádu. Vyinkasoval 2000,- a doporučil CT druhý den, to taky probšěhlo za 1000,- a kočička je zdravá, jen nechodí a k misce i na bedýnku jí Lenka poponáší.
    a za sebe musím přiznat, že nakonec pár rozkvetlých stomů ještě bylo cestou na Slapy, kdy jsme ujížděli před bouřkou, konkrétně ve vesničce Radslavice :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.05.2014
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Byl první květen, první máj

           

      :o)))

      Tak to jsme na tom s Lenkou skoro stejně.
      Cena naší bílé kočičky včera stoupla o 2.400,-
      Nejhorší je, že při jejím stylu přecházení silnice je jen otázka času, kdy z ní bude bílá placička...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.05.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

265 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024