reklama

kolo Madison Mauntfield

Chci si koupit kolo u mauntfildu , je to nejlepší co mají /Madison mauntfield/ asi za 16 000. Mínus sleva z kola štěstí. Potřeboval bych radu ohledně kvality čí zkušeností s tímto kolem.
předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 03.02.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Madlo (jarda.madlo@seznam.xx))
  • Re: kolo Madison Mauntfield

Tady se to probíralo: http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=732...

Já bych o kvalitě nepochyboval. Zkus si taky zjistit, kde mají opravnu. Tam si zřejmě zajdeš na garanční seřízení, případně ti tam i poradí, pokud budeš mít nějaké problémy. To je důležitý. :')

[ Zpět ]
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Dej pak vědět, kolik sis vytočil a jestli byl k tomu taky ten kadilak.

[ Zpět ]
    Autor: Sector
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak už ho mám doma.Sleva byla 20% z 16 000. Servis Dělají v Maundfildu v Hradci Králové a když bude CADILAC tak Vás svezu .

[ Zpět ]
      Datum: 06.02.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (madlo)

Doporučuju, mám ho už 3 rok a jsem maximálně spokojený.

[ Zpět ]
    Datum: 05.02.2006
    Autor: Matěj

Toho kola bych se nebál. Nevím, odkud jsi - já bych to vzal (je-li to možné) z jejich prodejny v Mnichovicích, tam by to měli i servisovat.

[ Zpět ]
    Autor: Airline

A svezeš nás i v tom kadiláku :o)))

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

No jasně

[ Zpět ]

Zkušeností s kolem štěstí mám plnou nůši, škoda, že jsem tvůj příspěvek čet až teď. V T- Mobile rentě jsem se zaopatřil do smrti. :-)

[ Zpět ]
    Autor: abernathy

I malé štěstí je také štěstí

[ Zpět ]

Kvalita kol Madison je OK. Mam pocit, ze je specialne pro mountfield dela Author. Manzelka ma uz rok taky kolo z Mountfieldu za podobnou cenu, ale Heavy Tools ne Madison. Kazdopadne po sleve 20% bylo levnejsi nez jine znacky se stejnou vybavou.

[ Zpět ]
    Datum: 07.02.2006
    Autor: Raddy
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

176 cyklistů (14 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017