reklama
Země: Česko Česko

Skládačka vs ČD

Nakouslo se to v jinem tematu, rad bych to rozvinul at mame nejakyjednotny postup pri pripadnem konfliktu s pruvodcim. V prepravnich podminkach CD je psano "Ruční zavazadla si cestující přepravuje sám a ve vlaku je umístí nad nebo pod místem, které ve vlaku zaujímá, případně je může mít na svém klíně. Zavazadlo, které nelze mimořádně umístit nad a pod místo, které cestující zaujímá, ale nepřekročí ani jeden z rozměrů 90 x 60 x 40 cm, se také považuje za ruční zavazadlo. V některých typech vagonů lze pro uložení ručních zavazadel použít ještě zvláštní odkládací prostory. Ukládání ručních zavazadel v prostoru sociálních zařízení (WC, umývárna) ve vlaku není dovoleno."
Z toho usuzuji, ze pokud skladacku budu mit pri stani mezi nohama, nebo si ji vezmu na klin muze mi pruvodci akorat poprat stastnou cestu i kdyz lehce (20cm) prekracuje jeden rozmer.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.04.2014
Autor: Billicek
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Člověče, řekla bych, že pokud "příruční" zavazadlo překračuje uvedené rozměry, pak je jedno, jestli ho máš nad hlavou nebo na klíně.
    Jak na to průvodčí přijde, tak holt platíš.
    Jde o rozměry, nejde o to, kde je zavazadlo umístěno.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      To si prave nemyslim, pokud ho dokazu umistit na klin nebo pod sebe tak rozmery nehraji roli. To "ale" je klicove, imho. Hadani s pruvodcim dopadne tak, ze te vylouci z prepravy na nejblizsi stanici. Proto tohle tema, zkusil bych pak ziskat nejake ofiko vyjadreni cd. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2014
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Myslím, že ne. Podle textu přepravních podmínek jde primárně o to, že zavazadlo jde umístit nad či pod sedadlo. Když nejde, teprve pak přijdou na řadu rozměry.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        To by mělo hlavu a patu. Otázka ale, jestli v tom tu hlavu a patu bude vidět i průvodčí...

        Jaký rozdíl je (např.) mezi plně naloženou krosnou a poskládanou skládačkou? Krosnu dost často nad či pod sedadlo prostě nedám, není tam na to místo (dost častý problém v "moderních" a "modernizovaných" vagonech). Ale nikdy po mne průvodčí nic nechtěl...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2014
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          No, žádnej. :-)
          Pokud je průvodčí vstřícně naladěn, není co řešit. Přepravní podmínky přijdou na řadu až když vstřícně naladěn není. :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2014
          Autor: Ifča
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Tak zatím jsem tedy měl vždy štěstí jen na ty dobře/vstřícně naladěné... :)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.04.2014
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        "Zavazadlo, které nelze mimořádně umístit nad a pod místo, které cestující zaujímá, ale nepřekročí ani jeden z rozměrů 90 x 60 x 40 cm, se také považuje za ruční zavazadlo.
        Otázka:
        Jaký rozměr má místo, které cestující zaujímá?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2014
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Z textu mi prijde, ze se jedna o to, ze kdyz zavazadlo nejde umistit nahoru ani dolu a bude se tedy motat mezi sedadly nebo v ulicce, nemelo by prekracovat rozmery, ktere jsou jeste relativne snadno manipulovatelne. Ale hadat se s pruvodcim... Aby Te pak nevysadili nekde na mezi. 8-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    V tom předchozím tématu byl můj příspěvek, že jsem za skládačku platil.
    Poprvé jsem ještě neměl na skládačku tašku, takže průvodčí viděl jasně, co převážím. Měl kecy, že je to větší, že složené kolo je pořád ještě kolo, a že bych měl zaplatit. Ale to jsem to ještě nějak ustál a on odešel s tím, že příště mě nenechá. A já mu blbec řekl, že si to holt příště dám do tašky.
    Takže když jsem příště nastoupil, tak už na mě byl připravený a rovnou mě šel zkásnout i když jsem měl jen velkou tašku.
    Pravda je, že jsem se s ním už nedohadoval, protože mezi tím jsem jel x-krát s někým jiným a ten platit nechtěl. Takže nějak zvlášť škodný jsem na tom nebyl, přeci jen vím, že do těch rozměrů se nevejdu.
    Prostě tohle je blbec a od Jurimíra, který se s ním náhodou potkal tuším, že má asi cosi proti cyklistům.

    Překvapivě nepožadují platbu místní autobusáci, jen jedenkrát, to když jsem se bál aby mi neujel, tak jsem mu zastavil se skládačkou před čumákem. Ale počítal ji jako zavazadlo za 6, ne jako kolo za 20.

    Co se týče vlastní přepravy. Průser u nás je v tom, že na spojích, které používám jezdí jen moderní jednotky Desiro, nebo RegioShark. U obou se skládačka nevejde pod sedačku, překáží tam vzpěra a zároveň tam jsou poličky nad hlavou takové, že nelze uplatnit Billíčkovu radu a zajistit přečuhující skládačku gumicukem. Takže ji musím strčit částečně pod sedačku, ale zabírá v podstatě celý prostor mezi sedadly, nikdo se ke mě už nevejde. To průvodčímu prudiči stačí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Tak změna, dneska jsem si v Desiru dal záležet a nakonec jsem našel polohu, kde se skládačka skoro celá vejde pod sedačku. Překukující konec není už tak velký aby se nad skládačkou nedalo s mírným nepohodlím sedět.

      V RegioSharku se nevejde pod sedačku na žádný způsob, jde tam zasunout jen malý kousek. - Sedačky jsou uchyceny v boční stěně, nemají žádné nožičky, tak je tam tlustý nosník.

      Pro úplnost, píši o skládačce Tern8.

      (Obrázky z webu zelpage.cz)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2014
      Autor: petrp
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        ok díky za info, já se ještě nedostal k nějakému měření, protože tráva :-D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2014
        Autor: Billicek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          ...došla (?)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2014
          Autor: brum
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    S tím rozměrem... Zajímavé je, že když jsem jel vlakem párkrát s lyžema, ve vaku, (a ty, byť jsou to slalomky kárvy, tak JSOU přes 90 cm), tak po mne průvodčí nic nechtěl... :-/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2014
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Jenže na lyže je ve Smluvních přepravních podmínkách extra pamatováno. Je tam něco ve smyslu: Cestující smí bezplatně převážet jeden pár lyží.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2014
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        Aha. Už mlčím. :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.04.2014
        Autor: hekynen
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Jeden par lyzi muzes mit je na to vyjimka. Sejne dalsich x veci nevadi. Zkusim se v pondel pomerit ruzne s kolem, schvalne kolik to zabira mista.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2014
      Autor: Billicek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Před pár lety jsem vezl z brněnské Ikei houpací křeslo. :-) Tedy vlastně krabici - rozměry tak 120 x 60 x 20. Nejdřív ikeáckým autobusem k Tesku. Pak vlakem Brno - Břeclav. Krabici jsem položil na horní polici protilehlích sedadel v kupé. Přijel průvodčí a ani nemrknul. A pak ještě v Břeclavi v MHD - taky bez problémů.
      Ono záleží na jakého blba narazíš.
      Vrchol, co se mi kdy stalo, tak asi před 15-ti lety mě chtěl průvodčí vysadit z vlaku, protože jsem měl na kole dětskou sedačku. Tehdy čtyřletá dcera jela se mnou. Nakonec to ale dobře dopadlo.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2014
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Pokud je citace přepravních podmínek přesná, tak by umístění pod sebe mělo stačit bez ohledu na rozměry. Na druhou stranu člověk asi nezaujímá prostor tak velký, takže to kolo bude větší než průmět osoby na podlahu (tedy nebude umístěno jenom pod cestujícím).

    Já skládačku mám a rozměry ČD splňuji. Neplatil jsem za ní ve vlaku nikdy a pokusy mne zpoplatnit jsem odbyl vždy odkazem na rozměry. Zatím se ještě žádný průvodčí nevrátil s metrem, aby to kolo přeměřil.

    Diskuse, zda ta složená věc je kolo, považuji za bezpředmětné, pokud se to vejde do rozměrů a je to tedy ruční zavazadlo. Ono nic jiného to ve složeném stavu ani není, protože složené to nejezdí, aspoň ne to moje.

    Samozřejmě do pražské MHD s tím nelezu, protože tam jsou rozměry přísnější a o nějaký ten centimetr je nesplňuji. Když už bych tam vlezl, tak bych za složené kolo zaplatil jako za zavazadlo. I když teď už to snad v Praze uvolnili a skládačky vzali v MHD na milost.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2014
    Autor: MiBo
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Vezl jsem vlakem dřevěnou bednu ve tvaru krychle o hraně 62cm. Všechno v cajku, dokud nedošlo na rychlík kde jsem s tím neprošel dveřma do uličky, takže jsem zůstal na konci vagonu vedle zachodu i s bednou.
    Jeden pruvoci v pohode, druhy taky, ale treti uz nadaval, ale nevyhodil me :D Na nadrazi na pokladne mi rekli, ze je to v pohode, ze do Regionky s tim projdu a do rychliku snad taky.

    BTW. parkrat jsem vezl kolo Regionovou asi 6 stanic a nikdy jsem za kolo neplatil, at byl pruvodci jaky chtel - mel malo lidi a kdyby me nas* tak sednu na kolo a odslapu si to.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2014
    Autor: Cvrnda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Ahoj. Protože jsem taky hledal a nenašel odpověď, napsal jsem na ČD. Úryvek za našeho dopisování:

    ...Mám to chápat tak, že zavazadlo které bezpečně uložím pod nebo nad sedadlem, ale třeba o několik centimetrů překračuje 90x60x40 je také ruční zavazadlo?
    Například plně naložená krosna, skládací kolo, nebo longboard.

    odpověď:

    Vážený pane,
    ruční zavazadlo nesmí překročit ani jeden z roměrů 900x600x400 mm a lze ho uložit nad a nebo pod místem , které cestující obsadil.
    U jmenovaných předmětů záleží na jejich velikosti.
    Děkujeme za využití našich služeb.

    Takže doufám že jsi o něco chytřejší, protože já teda ne. Asi jsme oba uvízli v šedé zóně přepravních podmínek ČD..

    Kolu zdar!
    Chip.era

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2014
    Autor: chip.era
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Domnívám se, že odpověď je poněkud nepřesná (ale taky záleží na tom, jestli je "čerstvá", protože zrovna u zavazadel nějaké změny byly).
      V první řadě je ruční zavazadlo definováno tak, že je lze umístit nad-pod-na klín.
      Pak následuje věta:
      "Zavazadlo, které nelze mimořádně umístit nad a pod místo, které cestující zaujímá, ale nepřekročí ani jeden z rozměrů 90 x 60 x 40 cm, se také považuje za ruční zavazadlo. "
      Tj. rozměry se posuzují teprve tehdy, když zavazadlo nelze umístit...
      A úplně nakonec je soupis věcí, které se ani nemusí vejít nad či pod, i rozměry mohou přesahovat... a stejně jsou to ruční zavazadla. (V našem okruhu zájmu např. koloběžka s koly do 12 palců.)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2014
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        Odpověď je naprosto aktuální - z dněšního dne a taky naprosto exaktní. Umístění neumístění, rozměr se nesmí překročit a basta.

        Ta věta že záleží na rozměru konkrétní věci je pak jen manévrovací prosor a vyjádření nevyřčeného: ano, někdy můžem bejt benevolentní, ale když nác milí bajkeři naserete tak si to zacvakáte. Záleží tedy na libovůli průvodčího a pokud Vám před nosem zamává kouzelnou formulkou 90x60x40, nezbude než stáhnout ocas a zaplatit, nebo se (podle mě nedůstojně) hádat.

        Nikdy z nich nedostanem vyjjádření: ano vaše moderní skládačky Vám budem tolerovat. To by dráhy musely upravit přepravní pravidla a přidat do vyjíměk k lyžím a golfovým holím (zajímalo by mě, který golfista jezdí vlakem) také skládačky.

        Jediné co mě napadá je se nějak zdržuit a zalobovat, zapeticovat a já nevím co. Třeba když nás bude víc... :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 15.08.2014
        Autor: chip.era
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Ještě malý dovětek. Už jsem si párkrát psal s ČD a snažil se z nich dostat na konkrétní otázku konkrétní odpověď. Tedy poslal jsem konkrétní kolo, rozměr a co voni na to. Odpověď došla obratem: Odkaz na ceník spoluzavazadel :-)
          Budou se kroutit jak hadi v lese a stejně z nich nikdy konkrétní odpověď nevymáčknu...

          Chip.era

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 15.08.2014
          Autor: chip.era
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Odpověď sice exaktní je - ale je v rozporu s jejich vlastními přepravními podmínkami.
          Vyjádření "ano vaše moderní skládačky budeme tolerovat" z nich samozřejmě nedostaneme, protože bohužel záleží i na typu vlaku. Jak psal petrp - v některých prostě umístit nad či pod nelze.
          Pak teprve platí "kouzelná formulka".
          A jo - pokud bych měla skládačku v polici nad sebou či pod nohama, tak bych se opravdu klidně "nedůstojně" hádala (ale průvodčí, co koukají do zavazadlových prostor, či zvedají cestující, že si chtějí to zavazadlo přeměřit, jsem fakt ještě nepotkala).

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2014
          Autor: Ifča
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Nejexaktněji to jestli se za kolo zaplatí nebo ne má v přepravních podmínkách místní autobusový dopravce ČSAD Semily:

            Řidič vozidla nebo pověřená osoba dopravce s konečnou platností rozhodne zda bude zavazadlo přijato jako cestovní zavazadlo či spoluzavazadlo.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2014
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Jo, v autobuse to má cestující horší taky v tom, že nejdřív jdu i se zavazadlem kolem řidiče a platím... Ve vlaku průvodčí přijde, když už mám zavazadlo umístěno.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.08.2014
              Autor: Ifča
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      furt to nechapu…

      V jaky sedy zone uviznuti ?
      Co je vam na tom k nepochopeni ?

      Presahujete ? Mel jste na koupeni kola ? Jedete s nim v dopravnim prostredku ? Platte, nepresahujete ? Stastnou cestou… usetril jste a mate o jedno a pul piva na vic..

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2014
      Autor: Val
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Dobry den,

    take vaham kvuli vlaku,zda koupit 24" Tern NODE 8 nebo 20" Tern Link D8.
    Tern Node zvladne roztriskane silnice daleko lepe,ale zkousnou ho pruvodci ?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2014
    Autor: put
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      (38 x 78 x 82 cm) = rozmer me slozene 24" skladacky. CD specifikaci tak pouze v jednom rozmeru lehce prekracuji. Ale kdo to bude premerovat v dobe, kdy vlak chvata dal podle jizdniho radu a bude vlak cekat na "premerovani pindiku"?;-)

      Pridavam odkaz na pekny test teto skladacky pro predstavu:

      http://www.rebelbike.com/index.php?clanek...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 15.08.2014
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        Jak je to s kupeckovymi vagony,tam je situace na uskladneni nejhorsi.Rozdil v prujezdnosti terenem je v 24" proti 20" obrovsky.Proto bych preferoval 24",ale ve vlaku to musi jezdit zadarmo,to je pro mne dulezitejsi.
        Nebo vzit TERN JOE 26" a vyndavat kola a predstavec.Na VELORAME jsem uz videl rozebranej DAHON MATRIX v tasce.Mym cilem neni kolo slozit za 30s do tramvaje,ale jet vlakem s kolem zadarmo a na nadrazi do 3 min slozit v sobotu na vylet.Je to pohoda nekde vystoupit a na konci jinde nastoupit,treba prejet Jizerky z Korenova pres Jizerku a Krasnou louku do Liberce.
        Skladacka a vlak je hodne velka mobilita.

        Pekny den

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2014
        Autor: put
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Klasická kupečka jsem vyzkoušel nedávno. 20" skládačka se nikam nevejde, musel jsem ji mít mezi sedadly.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2014
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Klasicke kupe nahoru na polici pedal strcit mezi sprusle a prigumicukovat.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2014
            Autor: Billicek
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Jo přigumicukovat!, to mi v tom chybělo. Já to zkusil dát nahoru, ale měl jsem pocit, že při prvním brzdění to budu mít na hlavě. Příště vezmu s sebou nějaký gumicuk na vyzkoušení.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 17.08.2014
              Autor: petrp
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Skládačka vs ČD

                     

                chudaci spolucestujici..
                Tak vy mate strach and estimate, ze by to nekomu spadnout na hlavu mohlo a stejne to chcete vyzkouset…

                Nojo no, to je pak tezky..

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.08.2014
                Autor: Val
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Skládačka vs ČD

                       

                  Co si to nejdriv precist a pak reagovat?

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 22.08.2014
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          je to marny, neb podle meho i krasne kolo Tern Castro Duo proste presahuje…

          pocity stranou..

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2014
          Autor: Val
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        lol, presahujes ? No tak…
        mereni nemereni..

        pak jeste.. zkus taxi..

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2014
        Autor: Val
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Dobry den,

    jako perlicku -slozeni horskeho kola do tasky,jak podava informaci VELORAMA.
    http://www.velorama.cz/skladaci-horske-kolo
    Zaklad je roypojit brzdy a vyhodit kola,ktere se pak daji po strane zlomeneho ramu.I Tern Joe 26" lze takto rozlozit -nejakych 80*70*40.

    Projemny den

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2014
    Autor: put
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Tak to bys měl vidět, do jak malé tašky složí kolo mech. Někde tu fotka je, ale nechce se mi to hledat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        Poprosil bych Vas o tu fotku nebo odkaz.
        Zajima mne to ,ale nechvata to.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2014
        Autor: put
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Sorry, ale fakt to nebudu hledat.
          Navíc mech má lehokolo vlastní výroby.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Je to lehokolo a vejde se presne do tech rozmeru pozadovanych CD. Taska je sita z latky potistene staropramenem:-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2014
            Autor: Billicek
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Takze nejaka 20?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.08.2014
              Autor: put
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Jj, tak nějak to bylo.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 17.08.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    Je to desne jednoduchy, jak jiz zde nekde pi. Radka napsala: Pokud prekracuje rozmery, je to jasny = plat.

    Ovsem pokud stiplistek nema "hlavu" ni "patu", me osobne a memu; slozenemu - tedy nepresahujicimu Bromptonovi je to sumak, pac mam pripraveny kus copy emailu, kde se jeden sikovny CZ prodejce Bromptona ptal CD na rozlicny pristup dvou stiplisku (jeden hot & druhy čehý..) a odpoved je jasna - jak je to nepresahujici, neni to kolo, ale zavazadlo..

    Pokud ale presahujete, ni diskuzni forum na NaKole Vam nepomuze..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.08.2014
    Autor: Val
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Nemas pravdu. Presahujes, ale umistis nad nebo pod sebe = neplatis.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2014
      Autor: Billicek
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        lol, vsad se ze vim.. zda muj Brompton presahuje, nebo ne :)

        kam si vy kopete sva zavazadla during cesty.. a jak tim obtezujete spolucestujici - to je jiz na uvazeni pro stiplistka, ktereho jste chytli (nebo on/ona vas..) ve vlaku & jak se zrovna vyspal/-a..

        Chapu, ze typicky cechacek autority nebere, takze ani pruvodciho, ale to je jiz pak jina.. a vlastne furt ta sama CZ diskuse :)

        btw. jako spravnej kolista mam stazene prepravni podminky a tak vim, aniz bych o tom potrebovala zakladat forum. Proste jdu nejdriv ke kovari a kovarickovi.. se vyhnu :).

        Zkuste to jako ja - stahnete si CD doc, konkretne pak: "smluvni-prepravni-podminky-2013_2.doc" a budete tez vedet ze kam si presahujici zavazadlo kopnete je fuk, presahujes = plat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2014
        Autor: Val
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Vždyť ti nikdo nebrání platit, klidně můžeš platit i když nikde nepřečuhuješ :-) štíplístek nad tím nebude ani přemýšlet a mít důvod k nějakým dohadováním. No a protože ty zřejmě nejsi typický/á čechaček/čechačka a štíplístek je pro tebe autorita, tak můžeš v klidu a dál zůstat správným kolistou se staženýma podmínkama, tak dělaáš dobře, že platíš a pořád a hlavně rád/a :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2014
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            :) uz se mi po Vas styskalo :). Od sameho zacatku diskuze nic, jako by Vas snad ani to tema nezajimalo.., ale JEN pisnu ja, jste tu jak na koni :) muj Knight in shining armor ;), cute..

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.08.2014
            Autor: Val
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Omyl, zajímalo, ale zajímají mě zkušenosti jiných a jak to opravdu je.
              Jenže když někdo přijde s něčím takovým, jako že má stažené a že přečuhuje a proto vždy bez řečí platí, tak to jsem fakt nemohl odolat.
              A mimochodem je mi celkem jedno kdo to napsal.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.08.2014
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              To prokladani anglictinou je proto, aby zanikly gramaticke chyby v CJ, nebo aby bylo naopak mozno napachat jeste par i v AJ?
              Diakritika mi vazne neschazi, ale tohle je zamichane i interpunkcne. A preklepu je nejak nadstandardne. Tim nemyslim pouze tento prispevek, ale vsechny od stejneho autora.
              Neni treba reagovat na kazdeho diskutujiciho. Je lepsi psat jen nekterym, ale tak, aby to adresati snadno precetli a pochopili a mohli se nasrat, to je pak vetsi prdel, ne?
              Na mne nekdo reagovat takhle zmatene, ani to nectu, skocim to a autorova snaha by vysla vnivec...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.08.2014
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Az se naucis chapat psanej text tak s tebou mozna pujde i diskutovat. Ale spis ne, protoze stejne zustanes stale stejnou picou.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2014
          Autor: Billicek
          Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Prirozeni jste Vy (i kdyz..nekteri tvrdi, ze i s malym kasparkem..)

            Kdyz presahujete 20 cm, coz neni lehky presah - jak se zda Vam a zaroven tvrdite, ze celou dobu Vasi jizdy, kvuli par korunam; budete mit Vasi skladacku na kline (!) a ohrozovat tak tedy spolucestujici..to podle me neni normalni.

            Kvuli takovym, co si nechaji vrtat koleno, ty prepravni podminky napsaly, aby jeden svym egem neprevalcoval ty ostatni, platici / neprecuhujici.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.08.2014
            Autor: Val
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      Prosím, mohla by si respektovat, že můj nick je "radka"?!?
      Děkuji.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.08.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        ... trochu mimo, viď?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2014
        Autor: AV
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Proč?!?
          Tebe tu také oslovujeme AV.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.08.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            LOL.. skoro uz i ROFL

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.08.2014
            Autor: Val
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        Jen pro poradek, ted se hadas o velikost pismena nebo o titul?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.08.2014
        Autor: Jrr
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Skládačka vs ČD

               

          Hádám?!? Jen jsem požádala, protože se mi opravdu hrubě nelíbí, když mě tu někdo cizí oslovuje "pí. Radka" - tím myslím "civilně". A vůbec na tom nemění nic skutečnost, že můj nick z mého jména vychází.
          Že se některým z toho ježí chlupy a hned skáčou jak gumoví - sorry, ale to je váš problém.
          Možná jsem stará konzerva, ale pokud si zkrátka někdo zvolí nějaký nick, tak mi přijde naprosto přirozené, že to respektuji a používám.
          Křestním jménem tady neoslovuji ani ty co znám, natož ty, co neznám a totéž očekávám i od druhých.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.08.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Tak řetězec "pí. Radka" se od "radka" liší celkem v pěti znacích (včetně tečky a mezery), proto mě zajímalo, zda tě uráží (nebo-li působí hrubou nelibost) ty 4 znaky navíc, velikost písmena R nebo jen ta celá kombinace?

            Případně zda by pro tebe byla horší variantou "Radka" nebo "pí. radka"?

            Celkem bych chápal, kdyby se ti před jménem nelíbilo Ludolfovo číslo s tečkou, v té zkratce se dá vidět ledacos, ale tlouct někoho za to, že v souladu s pravopisem píše jméno s velkým písmenem, to mi příjde divné.

            Jak by ses vůbec chtěla psát na začátku věty? Taky pouze s malým písmenem nebo to připouštíš jako vyjímku? Ono takhle by to vypadalo fakt divně. radka mele maso. radka má mísu. radka solí...

            Je pravda, že někteří výrobci si dokázali prosadit obskurní názvy jako iPhone, iPad, iRiver... ale to sis potom mohla rovnou vybrat něco originálnějšího třeba "raDka", pak by člověk na první pohled poznal, že malé R na začátku nebude jen lenost/ignorance pisatele, ale že autorovi na velikosti záleží... :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.08.2014
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Mě zkrátka z principu vadí, pokud někdo ignoruje nick, tak jsem si dovolila požádat.
              A je úplně jedno, jestli je nick shodný se jménem nebo ne.
              Nejde jen o můj nick - dost to tady dělal Jurimír nebo to občas dělá Airline. Mě to zkrátka obecně vadí, a tak se prostě ozvu.

              Opravdu je to tak strašná nehoráznost, že tady kvůli tomu musíš dělat tyhle rozbory?!? Anebo si zkrátka ulev, když ti to pomůže.
              A šmycec.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.08.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Skládačka vs ČD

                     

                Jako nehoráznost mi to určitě nepříjde. Rozbor dělám, protože se to snažím pochopit, přijde mi to jako zajímavá... ehm... úchylka a jako obvykle v tom hledám logiku. Ulevovat - proč? Já proti tobě nic nemám... :-)

                Vzhledem k tomu, co mi už se jménem dokázali provést někteří zahraniční zákazníci, kteří občas žádají o podporu, tak mě v tomhle směru jen tak něco z míry nevyvede.
                Pokud píšu mail v angličtině, zásadně nepoužívám diakritiku (vím, co s tím špatné kódování udělá), ale někteří pak stejně zkouší napsat moje jméno s diakritikou a to pak vznikají perly...

                I když vlastně jedna věc mě taky štve. Když mě někdo v nějakým formuláři nutí psát nejdřív příjmení a pak křestní jméno, případně když křestní jméno rovnou považuje za bezvýznamné.

                Asi to logicky moc obhájit nejde, ale já vždycky píšu jako první křestní jméno, to je to důležité, to jsem já, zatímco příjmení píšu většinou pod/za menším písmem, tak se jmenuje v naší rodině každý a odjakživa mi to přišlo jako podružná informace... :-)

                Chtěl jsem mít nick Jerry, ale to už tady bylo obsazený, tak jsem holt vyhodil samohlásky.

                Nic to ale nemění na tom, že psát nick/jméno s malým písmenem na začátku, pokud to není zkratka nebo to nemá mít estetický efekt, mi připadá divné. Asi to ale bude hodně subjektivní, zatímco mě dost štve, když někdo v textu ignoruje velikost písmen a interpunkci, protože se mi to špatně čte, ostatní zjevně dost deptá, když píšu bez diakritiky, což je pro mě přirozenější a snazší... i když poslední dobou to spíš náhodně střídám podle nálady a aktuálních technických možností... :-)

                Pořád ale teda nevím, co s tvým nickem na začátku věty?
                radka mele maso. Nebo?
                Radka má Mílu?

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.08.2014
                Autor: Jrr
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                • Re: Skládačka vs ČD

                       

                  Měla jsem své důvody si v roce 2005 zvolit nick jaký mám.
                  A smiř se s tím, že holt asi všechno není v tvých silách pochopit :o)))
                  A teď už bych zase nechala prostor tématu.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.08.2014
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Skládačka vs ČD

                       

                  Příslušnost k rodu (klanu) ti přijde jako podružná informace?
                  Stejné křestní jméno má mnoho jiných lidičků (i z jiných rodů, klanů, famiglií)
                  Teprve kombinace tich dvou, ale ještě lépe dvou jmen (obdržených při křtu) tě vyděluje z masy ...
                  OT: "Do ženy a do melouna nevidíš"
                  8-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.08.2014
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Skládačka vs ČD

                         

                    Vypadlo Ti "bez macety".

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 24.08.2014
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Skládačka vs ČD

                           

                      Ne-e
                      "Každý správný muž nosí v kapse nůž"

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 24.08.2014
                      Autor: AV
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Skládačka vs ČD

                 

            Mě tedy nejvíc vadí, když někdo používá "pí." Proč je tam ta tečka? Být ženou, chápu to jako hrubou urážku. Je to ještě horší než přiblblé "Ostrava!!!" Protože, jak víme, tři vykřičníky může psát jen pan Kaplan v dopise svému bratrovi.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.08.2014
            Autor: petrp
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              http://www.lsg.cz/vyukova_centra/dvd1/ivt/03...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 24.08.2014
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Hlavně zkratka by podle mě měla slovo výrazně zkrátit a zrovna zkracovat "paní" na "pí.", znamená úsporu pouhého jednoho znaku.

              V jedné knížce zase bylo, že 3 a více vykřičníků značí šílenství.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.08.2014
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Skládačka vs ČD

                     

                Ty to pořád měříš na úsporu místa, ale myslím, že tady o tu úsporu vůbec nejde.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 25.08.2014
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Skládačka vs ČD

                   

              Jo, tahle zkratka se mi také nelíbí, a tady vypadá dvojnásob divně, ale holt je to tak zažité.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.08.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Skládačka vs ČD

                     

                Zažité to sice je, ale bez tečky! :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 25.08.2014
                Autor: Ifča
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        LOL.., uz snad i ROFL

        ..do cehos to dusi dal ? :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.08.2014
        Autor: Val
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        LOL, i kdyz uz snad ROFL

        ...do cehos to dusi dal ? :)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.08.2014
        Autor: Val
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Skládačka vs ČD

         

    už se vám někomu stalo, že vás i se složenym skládacím kolem chtěli vyloučut z přepravy, protože daný vlak kola nepřepravuje?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2014
    Autor: mech
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Skládačka vs ČD

           

      To jsou vlaky, které nepřepravují kola?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        jasně že jsou,cd je vůl

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2014
        Autor: mech
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Skládačka vs ČD

             

        ano, do letošního roku to byl např. EN 477/myslím/ Metropol, mezinárodní nočák, kde byl zákaz přepravy kol

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2014
        Autor: Sety
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Bikepackingová výzva Rakouskem až domů

 (CK Kudrna)
04.07.2024, 6 dní
7 800 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024