Země: Polsko Polsko

Vlakem s kolem v Polsku

Prosím vás poradíte mi někdo chystám se na kole do Polského Krakowa jenom na jeden den ale ale nevím jak vlaky v polsku přepravují kola jednalo by se o nějaké osobáky z cieszynu nebo od Bohumína poradte mi prosím i kolik by to stálo předem díky.

[ Zpět ]
Datum: 22.04.2014
Autor: kismulu
  • Re: vlakem s kolem v polsku

http://www.rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?

Zaškrtni si tam "rowery" a vyfiltruje ti to jen vlaky, který berou kola.

[ Zpět ]
    Datum: 22.04.2014
    Autor: 7seconds
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Úplně nejjednodušší je mail [email protected], udělal jsem to taky tak, odpověď máš hned :-)
    Osobáky berou kola normálně, rychlíky údajně taky, jediné co jsem tam nepochopil je rezervace kol, zřejmě to nemají.
    Jinak: http://www.idos.pl/pociagi/polaczenie/

[ Zpět ]
    Datum: 05.05.2014
    Autor: Aleš2
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Osobní vlaky berou kola bez problémů, rychlíky některé neberou. Dá se to najít na polských stránkách nebo i na našem idosu, kde se dá proklikat až k parametru "s kolem". Před asi třemi lety bylo kolo v osobním vlaku dokonce zadarmo, rok předtím za 1 zlotý. A nevyplatí se kupovat jízdenku předem v Česku, je to dražší.

[ Zpět ]
    Datum: 06.05.2014
    Autor: MarekD
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Kolo sny a dobrodružství

Radim Jebavý a David Novotný
aneb Výzva i pro Dominátora
Věděli jste, že legendární hokejový brankář Dominik Hašek (Dominátor), nejúspěšnější gólman naší historie, olympijský vítěz z Nagana a…
349 Kč
Tip na letošní dovolenou

Kouzelná Mazurská jezera na kole

(CK Hoška Tour)
21.06.2017, 8 dní
7 950 Kč
cyklistický Autobusem

Mazurská jezera na kole a na lodi

(CK Nomád)
24.07.2017, 7 dní
8 390 Kč
cyklistický Autobusem

Mazurská jezera na kole

(CK Cyklotur)
15.08.2017, 7 dní
6 640 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Parnerku či partnera na výlety

Hledám: Parnerku či partnera na výlety
17.01.2017
Vitální senior (71) hledá partnerku či partnera na výlety, ev. i dovolenou s elektrokolem. Moje žena má bohužel…

Hledám: Parťačku nebo parťáka

Hledám: Parťačku nebo parťáka
16.01.2017
na cyklovýlety kolem Brna. Jezdím v pohodovém tempu 20 - 50 km. Upřednostňuji polňačky, les, cyklostezky, hlavně…

Hledám: Společné cyklovýlety

16.01.2017
Manželé 47/43 hledají pár k společným cyklovýletům na kole.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

185 cyklistů (15 přihlášených)

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017

7001

3. (poslední) část trilogie Prosinec tentokrát mému Hobby Nr. 2 příliš nepřál. Taky proč by přál, když v…
Quatsch | 04.01.2017