reklama
Země: Česko Česko

Dálkové cyklotrasy

Zdravím všechny cyklisty! :) Chtěla bych vás poprosit o názor v titulku již zmiňovaných dálkových cyklotras EuroVelo v České Republice. Chystáme se s přítelem vyrazit na delší výlet a budu ráda za každou radu, poznatek, zážitek. Díky moc!

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2014
  • Re: Dálkové cyklotrasy

Tak si přečti zdejší blogy a hledej v search na zdejších stránkách.

[ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Rozhodně doporučuji některou dálkovou cyklotrasu v České republice (EuroVelo 4,7,9,13)projet.Některé rady, poznatky, inspiraci můžeš získat třeba na mém blogu na těchto stránkách.

[ Zpět ]
    Autor: pavelv
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ahoj, po EV 9 jsem chtel jet do Rijeky. Zjistoval jsem to vloni, takze muze byt lecos jinak ale co jsem se tak pidil tak ty trasy jsou dost mizerne znacene a v zaostalejsich ci cyklistum ne prilis naklonenych zemich se po tom neda vubec jet. Proste konec znaceneho useku a nazdar.
    Vim o par "natezkystech" kteri meli v planu se na EV drzet ale po treba 40km to vzdali a jeli si svou...je to jednodušší.
    Pokud by se ale podarilo sehnat dobrou mapu tak je to jina. Psal jsem panovi do Prahy, kteryzto je spravcem EV v CR a ten mi nabidl mapu tusim 1:1 000 000. Bylo to ale vloni...
    Jinak zrovna ta Jantarova je treba v Rakousku(i u nas) pry moc pekna, plna hradu a pamatek.
    Nemam cas zkoumat tak budu pripadne take rad za info.
    :-)

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nechápu, proč v ČR následovat nějakou Eurovelo, když to stejně povede po silnicích. Nejlepší na delší výlet je vybrat si oblast, která mě zajímá a trasu si naplánovat nad mapou sami. Případně sami nějaký cíl.
    S tímhle já problém neměla, naplánováno tras mám na xx let :-))))

[ Zpět ]
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale no tak! Takhle to pak vypadá jako by dálkové cyklotrasy nebyly potřeba. A přitom jsou bezpodmínečně nutné k utrácení stamilionů z fondů, ropů a našich kapes, ke zviditelňování bezvýznamých místních politiků při slavnostním stříhání pásek a k vychloubání kolik bylo proinvestováno do cyklistické infrastruktury!

[ Zpět ]
      Autor: PepikW
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Ty to zlehčuješ, určitě by turistická sezona jen tak sama o sobě začít nemohla, to by byly pěkné pořádky:
        Tisková zpráva ze dne 10. dubna 2014
        Destinační agentury pracující na území Ústeckého kraje dnes představily své plány do turistické sezóny 2014 a pozvaly na nejbližší akce. Hlavní zahájení sezóny na Labské stezce se uskuteční 17. května 2014, jak připomněl Jan Szántó, radní pro regionální rozvoj a cestovní ruch.

[ Zpět ]
        Datum: 11.04.2014
        Autor: petrp
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Bez těch onanů by to fakt nešlo http://zlinsky.denik.cz/zpravy_region/vystavba... kladívka fung nová, předpokládám nejmíň 10.000,- za kus Hejtman vypadá, že sednout na kolo tak to nepřežije.

[ Zpět ]
          Autor: Grille

Hejtman je to tlusté prase?

Doufám, že to opět bude taková ta veselá cyklostezska s milionem značek typu tačátek zyklo, konec zyklo, zyklisto sesedni z kola a hlavně mraky bruslařů, kočárků, čoklů na vodítkách i bez a dětí (na vodítkách i bez)... :-/

[ Zpět ]
            Autor: hekynen

OT. Nezlehcuj to :-). Ty mraky takycyklistu, bruslaru,... se pak koncentruji na takovychto cyklodisneylandech a po lesnich, polnich a dalsich zapadlych cestach a pesinach je krasne volno...

[ Zpět ]
              Autor: vlli2

Děkuji, zrovna jsem to chtěla napsat :o)))

[ Zpět ]
                Autor: radka

njn, jenže kdo a kudy to má člověk objíždět... :-D
                Ale jinak naprostý souhlas, aspoň se ta "zběř" muchluje tam a nevotravuje jinde... ;-)

[ Zpět ]
                Autor: hekynen
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Rájem rozhlednovým – 77 nejnovějších rozhleden ČR

Nejnovější rozhledny České republiky, dotisk obohacený o 12 nových rozhleden
Rozhledny stále přibývají. Od minulého vydání této knihy jich bylo postaveno dalších 12. Celkem tedy za tři a půl roku přibylo 77 …
249 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

129 cyklistů (6 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017