Srbsko

Termín: 16.05.2014
Místo: Rakovník,

Hledáme pohodové cyklisty na cykloturistické putování po Srbsku. Po celou dobu cesty doprovodné vozidlo. Spaní ve stanech strava z vlastních zdrojů,vaříme si na plynových vařičích 2kg). Itinerář - trasa vše připraveno.

Náklady na dopravu a společné věci se dělí rovným dílem mezi účastníky…

Datum: 27.03.2014
Autor: Valdek
  • Re: Srbsko

vynechat Prčice? a nemělo by být v zadání místo:Srbsko?

[ Zpět ]
    Datum: 27.03.2014
    Autor: HMS
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Místo jsem dal jako místo nástupu do akce.

[ Zpět ]
      Datum: 28.03.2014
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hlaste se! Poslední místa!

[ Zpět ]
        Datum: 04.04.2014

Ježiš, už jsem si klepal na čelo kudy všude tam chcete na kole křižovat přes 14 dní, kolem Srbska u Karlštejna :-)))

[ Zpět ]
    Datum: 04.04.2014
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Raději jsem doplnil Jugosláviji. Máme ji vžitou max ještě Chorvatsko, a stejně se mnohde do dnes říká že jedou do Jugošky k moři....

[ Zpět ]
      Datum: 08.04.2014

Poslední dvě volná místa neváhejte!

Nevšední zážitky zaručeny...

[ Zpět ]
        Datum: 05.05.2014

A Valdek s Jurou zrovna včera odjeli...
    http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/336556...

[ Zpět ]
    Datum: 17.05.2014
    Autor: radka

Taky jsem si na ně vzpomněl. Trasu neznám, tak nevím, zda se jich to dotýká.

[ Zpět ]
      Autor: john

Taky netuším, do jaké oblasti zamířili.
        Valdek říkal cosi o horách nebo aspoň o kopcích...

[ Zpět ]
        Autor: radka

však Péťa annoncoval --nevšední zážitky zaručeny :)

[ Zpět ]
          Datum: 18.05.2014
          Autor: taole
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

dnes
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (22 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016