reklama

kola Šimsa

Dobrý den,
chtěl bych všechny případné zájemce odradit od návštěvy prodejny kola Šimsa. Mladší pán je tak arogantní, drzý a lživý, že jsem byl opravdu vytočený. Bohužel mám do tohoto podniku blízko a kolikrát se mi stalo, že jsem si připadal jako kdybych chtěl něco zadarmo. Po posledním setkání již do této prodejny nezajdu. Firma jako Šimsa nemá na trhu co pohledávat.
Z.

[ Zpět ]
Datum: 23.03.2014
Autor: zdeneek
  • Re: kola Šimsa

         

    Prosím, to je přesně kde? Když jsem koukal na jejich mapku, tak bych to místo měl znát, ale nevybavuji si, že by tam ten servis byl.
    Jinak, když jsem jezdil tímto směrem, tak pokud bylo něco třeba, tak jsem kupoval na druhé, Ruzyňské, straně kopce, a tam mi naopak přišli docela fajn.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.03.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kola Šimsa

           

      Je to v Čistovický hned za světelnou křižovatkou - směrem do Řepákova.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: kola Šimsa

         

    Bez vysvětlení nemá tato informace žádný význam. Kola xyz jsou ještě horší,prodavač ještě arogantnější a ulhanější. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2014
    Autor: magic1000
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kola Šimsa

           

      no jo, ono by to chtělo asi názor i té druhé strany. protože když se ke mně chová zákazník arogantně, případně mi lže do očí, tak ochotou taky zrovna neoplývám :-D

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2014
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kola Šimsa

             

        Zákazník nikdy nelže,nikdy se nechová arogantně. Zákazník náš pán ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2014
        Autor: magic1000
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: kola Šimsa

               

          to mi tu kdysi zkusil kdosi říct. jen jednou :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2014
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kola Šimsa

             

        Třeba přijde v pátek těsně po zavíračce a dožaduje se obsloužení protože to je prodavačova povinnost, ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kola Šimsa

               

          ono je to prodavačova povinnost i půl hodiny před otvíračkou a hodinu po zavíračce, když se sem dobívají :-D

          ale víš jak, když mě tam někdo vidí a zaťuká, a když to jde, tak rád vyjdu vstříc. ale když je někdo sprostý a huláká, tak nazdar

          minulý týden jsem tu měl paní s reklamací drahého kružítka (za 50,-), bez lístku, po půl roce se tam něco uvnitř zlomilo a podle jejích slov se jim to stává pořád (takže očividně chyba v rukách). neuměla říct dobrý den, štěkala po mně, tak si holt koupila nové. kdyby byla slušná, tak jsem jí ho hned vyměnil za nový kus a reklamaci bych si vyřídil se skladem. ale takhle... :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 24.03.2014
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: kola Šimsa

                 

            Obdivuji Tvoji trpělivost. Já už bych jí to kružítko asi zapíchl do prdele...;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.03.2014
            Autor: krosmen
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: kola Šimsa

                   

              já bych to byl udělal, ale nedala ho z ruky :-D

              [ Zpět ]
              Datum: 24.03.2014
              Autor: Bruca
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: kola Šimsa

                     

                To blbost, ona je už takhle dost unhappy, kdyby byla happy, tak by s blbým kružítkem tak nevyváděla.

                [ Zpět ]
                Datum: 24.03.2014
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: kola Šimsa

                 

            Ona za to nemůže, prostě jen ženská.
            :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 24.03.2014
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: kola Šimsa

         

    Asi by to chtělo víc popsat, o co šlo. Takhle to vypadá jen jako náhlý výbuch vzteku, nebo uražená ješitnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2014
    Autor: krosmen
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kola Šimsa

           

      no, vzhledem k tomu, že si ulevil i na bikeforu, tak to bude ta ješitnost. chuďátko malé nepochopené :-))))

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2014
      Autor: Bruca
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kola Šimsa

             

        S některými prodejci to je těžký. V jedné cyklo prodejně u nás porodává pán a ten ať chceš cokoliv, tak ti nabídne něco co on uzná za vhodné zpravidla se slovním doprovodem "tohle si vezměte, to je nejlepší, to já taky nosím (vozím, požívám)". Pokud máš výhrady a vyslovíš pochybnosti o kvalitě, tak pak už na tebe jen protivně vrčí a obsluhuje tě jen s odporem a pohrdáním. Pokud jen slušně odmítneš, že ti to nevyhovuje, tak se dozvíš jen, že nic jiného už nemají.
        Je to hrozný, ale po téhle opakované zkušenosti do té prodejny zajdu jen pokud za pultem stojí někdo jiný, pak se tam nakupuje docela dobře a s radostí.
        Jednou jsem po dejší době do té prodejny zase zašel, byl jsem obsluhován prodavačkou a najednou se prostřídali s tím pánem a rázem byl můj nákup vyřešený, jeho projevem, tohle si vemte, to vám bude vyhovovat, mám to taky :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2014
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kola Šimsa

         

    Párkrát jsem se tam zastavila a i něco koupila. Nikdy na mě nebyli oškliví.
    Co to znamená "lžívý"?

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2014
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kola Šimsa

           

      To musí vysvětlit ten co to napsal . Když napíšu ,že někde jsou lživí :-) ,tak musím napsat v čem. Když arogantní,tak dát příklad.Jinak to vypadá jak nekalá negativní reklama. Jedině,že by to bylo podle hesla:Hoď blátem,nějak to dopadne. Aneb,není šprochu,aby na něm nebylo pravdy trochu.

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2014
      Autor: magic1000
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024