reklama

ROCK MACHINE Thunder 70?

Uvažuji o koupi tohoto kola: http://www.kola-cykloshop.cz/kolo-rock-machine... , máte s ním někdo zkušenost? Jezdím spíš po stezkách a lehký terén, takže by se zdálo lepší krosové kolo, ale MTB mi prostě sedí líp. Nevíte někdo, kolik to kolo váží? Nikde jsem to nenašel. Popisy slibují nízký valivý odpor, je to pravda, nebo jen reklama? Jak jsem pochopil, má toto kolo řazení dualcontrol, jaké s tím máte zkušenosti? Osobně bych se obešel bez kotoučových brzd a odpružené vidlice, ale dnes už se kola bez toho ani neprodávají.

[ Zpět ]
Datum: 17.03.2014
Autor: myn
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo

Hledám: Sportovního kamaráda na kolo
dnes
Ahoj, hledám sportovního kamaráda na vyjížďky na silničním nebo horském kole. Uvítám pokud by měl zájem i o lezení…

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy

Hledám: partnerku co si ráda protáhne na kole trochu nohy
včera
Jezdím jak na krátký tak delší projížďky, spíš vyhledávám místa z menším provozem vedlejší polní a lesní cesty.…

Hledám: Altiplano 2018

včera
Ahoj, chystám na zimu jízdu na kole po části Jižní Ameriky (Chile, Bolivie, Peru) Někdo, kdo na to má koule a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

367 cyklistů (14 přihlášených)

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017

Rumunský Maramureš a kláštery

Nastal čas pozrieť si nové miesta a lokality – čas dovolenkový. Na tento rok pôvodne plánovaná návšteva…
bi-cyklista | 20.07.2017

Podél Ohře na kole

Tak začal první prázdninový měsíc a ještě jsem v červenci nebyl na žádném vícedenním cyklovýletě. Využil jsem…
vlakr | 15.07.2017