reklama

Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

Začal jsem jezdit po 3 letech na kole a vzal jsem to z vostra. Super první víkend. Jeden den vrchem z Prahy na Karlštejn a druhý den na hrad Karlštejn, dále na malou Ameriku zpět k Berounce a hurá do Prahy na Smíchovské nádraží. Dohromady 100 Km. Dal jsem to ale byly chvíle kde jsem si sáhnul na…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 02.03.2014
Autor: Bedřich72
  • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

         

    Několikrát jsem klikla na "celý text", furt jsem měla pocit, že se mi něco nezobrazuje.
    Třeba se to v diskusi víc rozebere.
    Já jednou jela s kámoškou od nás z Ruzyně na Kalštejn a zpět v jednom dni. A když jsme byly na zpáteční cestě už v Hostivici, což je od našeho domova cca 5km, tak jsme si daly voraz v hospodě a pořádné jídlo. A kámoška volala muži, aby neměl strach, co s námi je a že jsme teda už v té Hostivici. A on se ptal: "Přespíte tam?"
    No nepřespaly jsme. Fakt jsme dojely. Dělalo to dohromady nějakých 80-90 km.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.03.2014
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

           

      Mám ten samej problém, něco neklaplo. Nějak text není,

      Když jsem byl na průmce, měl jsem holku z Koněprus, miloval jsem, tak jsem drandil sem tam, ještě klika, že mě vzala do jeskyně, pak nad lom, a jindy zase jinam, žádné zvláštní nároky na fyzičku, tak jsem vždy dojel i domů.
      Miloval jsem tu dívku moc.

      Loni v létě, namachrovanej z Paříže, jsem tam na kole zajel znovu. Nenašel jsem ten dům, zapoměl jsem číslo, vím že měl zelený vrata, ale víc vím jen, že měla modré oči. Vyslechnul jsem místní, ale nic.

      Po více než 35 letech, se pátrání v terénu nepovedlo. Vím, že zvednu telefon, a najdu ji, ale to není ono.

      Viděl jsem se jako ten kluk, co tam přijel, jako tehdy, na kole.

      Cesta má smysl pouze tehdy, má-li cíl. Až cestou k tomu cíli se pro někoho stává i ta cesta cílem, pokud se nejedná o pózu.

      Moje cesta na K-stein a do Koněprus má vždycky stejný cíl, s tím, že pravděpodobnost úspěchu je jak ve Sportce.

      Prostě já pojedu jen tak kolem na kole, a náhodou se stavím a ona bude mít stejně modré oči, víc nechci.

      Netlač na pilu, Bedřichu, a nevěř tomu, že cesta je cílem. Někam dojet a mít z toho radost, je taky fajn.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.03.2014
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

             

        krásně napsané....romantik jak poleno :) a trochu mi to připomělo sebe,když jsem se sebral a vyjel si na 12 let starém kole zavzpomínat z Hořovicka do Chebu(cca 150 km) na dívku,kterou jsem neviděl a ani o ní neslyšel asi 20 let.Dojel jsem a zjistil,že je vdaná v Rakousku.Jak divně se jelo zpět.Tak šťastné další cesty přeju.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2014
        Autor: taole
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

             

        Ono cíl, co je cíl, nejsou to závody. Můj cíl je Jízda na kole a je jedno kudy, dost improvizuji a dělám spontální věci. Třeba jako moje první jízda, druhý den jsem sice plánoval ráno z Karlštejna jet podél Berounky do Prahy ale bylo tak krásně že jsem se rozhodl jet ještě na hrad Karlštejn a dál na Malou Ameriku a pak teprv spět. O tom to je takový jsem. A to se kemě přidali další dva.Taky se zatím hledám na tom kole.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2014
        Autor: Bedřich72
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

             

        Tak hlavně bacha, abys po těch mnoha letech ty modrý oči nepotkal... ;-))

        [ Zpět ]
        Datum: 05.03.2014
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

           

      Jak jsem psal, je to třetí jízda tak to ještě bolí. Na tom Karlštejně jsem poprvé přespal a druhý den jsem jel zpátky. Pravda je taková, když byl nádherný víkend co se týče počasí je příjemější se ráno probudit pod Karlštejnem a vyrazit dál než se probudit v Praze a znovu vyjíždět z metropole. souhlasíte?

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2014
      Autor: Bedřich72
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

             

        Souhlasím s tím, že si to každý dělá po svém a jak mu to vyhovuje.
        Jinak já ti velmi fandím.
        Jen jsem chtěla, možná trochu neobratně říct, že na normální výlety tu máme témata jako třeba "jáké to dnes bylo".
        U blogu, který slibuje trasy zajímavosti a fota, bych čekala, že je v něm najdu:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2014
        Autor: Lanna
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

               

          bude :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 04.03.2014
          Autor: Bedřich72
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

         

    když z toho nakonec bylo tolik kilometrů, stálo by za podrobnější popis, co se cestou stalo, koho jsem potkal, kde spal, kde nastalo ono "sáhnul jsem si na dno" takhle je to blog o ničem. Jinak tenhle směr je krásný, dá se jen po rovině i přes kopečky a pokaždé je co objevovat. Nicméně držím palce, aby těch pohodových kilometrů bylo co nejvíc.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2014
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

           

      Omlouvám se, je pravda, že jsem to založil v rychlosti, Moje práce je náročná časově a jak jsem to zakládal, dlouho jsem čekal na uveřejnění a tak jsem založil nový. A ejhle, najednou mám 3 :-) Snad je zvládnu nakrmit informacemi :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2014
      Autor: Bedřich72
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

           

      Máš pravdu, bylo to spontální a časově jsem to nestihnul napsat. bude to do budoucna lepší, jsem nováček nejeno na kole ale i tady:-) Jinak jsme jeli ze shora po dél potoka Kačáku na Karlštejn a přespal jsem na proti nádraží v penzionu Karlštejn. Ze snídaní noc za 500. Bylo to po dlouhé době kdy jsem si užil celý víkend mimo Prahu a na kole. Mám ze všeho radost jak malej kluk.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2014
      Autor: Bedřich72
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na kole, trasy, zajímavosti, foto.

           

      Zapracuji na tom. omlouvám se. Je to vše na mě nové nejenom na kole ale i tady.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.03.2014
      Autor: Bedřich72
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

549 cyklistů (4 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024