reklama

Nákladní kolo z Holandska

Dobrý den,
vybíráme "nákladní" kolo pro cestování s dětmi a našli jsme odkaz na kolo Popal Cangoo - odkaz:
http://www.marktpleinholland.nl/bakfietsen/3945...
Líbí se nám vybavením a i cena je oproti např. Christianii mnohem přívětivější. Nemáte někdo s tímto konkrétním kolem zkušenosti? Děkujeme.

[ Zpět ]
Datum: 27.02.2014
Autor: Wewoun
  • Re: Nákladní kolo z Holandska

         

    Něco podobného mívají zmrzlináři :-) Děti bych tam nevozil. Tedy ,jedině cizí .

    [ Zpět ]
    Datum: 27.02.2014
    Autor: magic1000
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Nákladní kolo z Holandska

           

      http://www.marktpleinholland.nl/bakfietsen/2747...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.02.2014
      Autor: magic1000
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Nákladní kolo z Holandska

             

        Jsem tuhle koukal na ty naše rikši na Staromáku a zjistil jsem, že švindlujou, mají elektromotorek a jezdí na olověný baterie.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2014
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Nákladní kolo z Holandska

               

          Jsou to lenoši :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2014
          Autor: magic1000
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Nákladní kolo z Holandska

               

          Hold nejsme v rovinatém Holandsku a tu těžkou mrchu rozpohybovat do stoupání asi není jen tak. Jen se divím, že jezdí na olovo. :)

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2014
          Autor: Robikl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákladní kolo z Holandska

         

    Jediný, o kom tady vím, že s něčím podobným vykonal dlouhou cestu s dítětem, je básník. Napiš mu zprávu - jel sice tehdy s christianií, ale mohl by ti to kvalifikovaně opřipomínkovat... :-)

    http://www.nakole.cz/blogy/basnik/187-basnik...

    [ Zpět ]
    Datum: 28.02.2014
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nákladní kolo z Holandska

           

      S něčím takovým se dá jezdit opravdu leda v Holandsku. U nás by to chtělo do každého kola motor 500W +15kg baterek

      [ Zpět ]
      Datum: 28.02.2014
      Autor: magic1000
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákladní kolo z Holandska

             

        No nevím, básník s tím dojel z Kodaně do Prahy...

        Tedy s tou christianií, abych byl přesný. Počkal bych si na jeho názor.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2014
        Autor: k.vl
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nákladní kolo z Holandska

               

          Takže první kopec měl někde u Roudnice, že?

          [ Zpět ]
          Datum: 01.03.2014
          Autor: ViktorA
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nákladní kolo z Holandska

             

        Kazdej neni chcipak a lecos vyjede.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.02.2014
        Autor: Billicek
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Nákladní kolo z Holandska

               

          OK. Natoč domácí video a pochlub se,jak to fičí po české krajině. Na zmrzlinu a pouliční prodej to jde.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.02.2014
          Autor: magic1000
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Nákladní kolo z Holandska

                 

            Kdyz pripojis vozik za kolo tak je to v podstate to same a ejhle kolik jich tu jezdi.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.02.2014
            Autor: Billicek
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Nákladní kolo z Holandska

                   

              V podstatě? Ok. Já bych nich takového nechtěl,ale druzí ať si koupí co je jim libo.

              [ Zpět ]
              Datum: 28.02.2014
              Autor: magic1000
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Nákladní kolo z Holandska

                 

            Píšou, že to uveze 120 kg. Což je podle mne zbytečně moc - když jsem vozil ve vozíku 2 děti + náklad + náklad na kole, dávalo to dohromady třeba 90 kg a nic nám nechybělo.

            To šlo bez potíží - dvoutýdenní cesta natěžko po jižních Čechách, a buď si jist, že to rozhodně nebyla samá rovinka. :-)

            Takže počítám, že uvézt by to šlo.

            Pro mě by spíš bylo na překážku, že je to dost jednoúčelová věc, kterou bych musel někde doma parkovat a za pár let ji prodat se ztrátou. V tomhle ohledu mi cyklovozík připadá jako univerzálnější a skladnější řešení.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.02.2014
            Autor: k.vl
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Nákladní kolo z Holandska

                   

              Však tak to také myslím. Je to dobré tak na prodej zmrzliny. :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 28.02.2014
              Autor: magic1000
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Nákladní kolo z Holandska

                     

                Taková tříkolka mi připadá dobrá na elektrifikaci. Cargo kolo. Nákladní stroj.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.02.2014
                Autor: magic1000
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákladní kolo z Holandska

         

    K tématu ještě starší, ale pořád užitečný článek: http://prahounakole.cz/2010/02/nakladaky-ii...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.03.2014
    Autor: vrehak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

320 cyklistů (14 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024