cyklovandr Jižní Čechy

kopiruji co jsem dala na fb mezi pejskaře, zatím i s naší rodinou se chystá jet 9 lidí, ale znáte to, těsně před akcí vždy pár lidí odpadne.
Zvu vás na cyklovandr po jihočeském okolí. Přijezd možný ve středu večer k nám domů,do Trhovýcz Svinů, kdo bude mít auto, může ho mít u nás v zahradě. Ve čt 1.5. odjezd směr Cepské pískovny, cca 35 km. V pá 2.5. dojezd ke rybínku za Stankovem. V so 3.5. dojezd do Veclova.Každý den je na trase hospoda. V neděli podle nálady a chuti třeba vyjezd na Landštejn, pak vás Mikoláš může odvézt našim autem s přivesem psama a kolama zpět do Svinů. Já počkám ve Veclově, vrátí se pro mě. Myslím že je možné i připojení se někde po trase. Kdo už s náma na kole byl, tak ví že nelze očekávat nějaké cyklovýkony, jedeme na pohodu hlavně psů. Po zkušenostech z minulé výpravy doporučuji zkouknout stavvašeo kola a mít sebou nějaké náhradní díly

[ Zpět ]
Datum: 14.02.2014
Autor: Ufo
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Barma v lednu 2017

včera
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…

Hledám: Skupina na silniční kolo Teplice

28.11.2016
Hledám skupinu silničářů z Teplice a okolí s kterými bych mohl jezdit. Já začátečník amatér. NAJDU?
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (23 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016