reklama

Zimní cyklojízda

Termín: 18.01.2014
Místo: Liberec, přehrada Harcov

Přichystejte si svá kola na sobotní odpoledne 18. ledna a sejdeme se v 14:00 na hrázi Harcovské přehrady. Tam už budou čekat kluci z Hradce Králové, kteří si postavili originální cyklopluh. Všichni dobře víme, že v závějích se na kole moc jezdit nedá a tak vyzkoušíme (pokud napadne) jak to funguje…

Datum: 14.01.2014
Autor: pavelm
  • Re: Zimní cyklojízda

         

    Čtu zimní cyklojízda a tak jsem zvědavý jestli by se mi to nelíbilo a teda opravdu ne. Když někdo napíše cyklojízda tak bych očekával alespoň 3 hodiny a nejméně 30 km, ale tohle fakt předčilo veškerou moji představivost.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2014
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zimní cyklojízda

         

    Cyklopluh mám sice hotový tak teď jen aby byl sníh.Jinak nemá smysl ho tahat.Dejte jdyžtak vědět zda tam je níh nebo ne.Je jedno zda tam bude centimetr nebo 10 cenťáků,důležíté je aby byl jinak ten pluh brát snad ani nebudu,pokud nemáte opravdu zájem ho vidět,ale
    bez sněhu to nele pořádně ukázat.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.01.2014
    Autor: chopper
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zimní cyklojízda

           

      A mohl by si sem dát alespoň pár fotek?!?
      Docela by mě zajímalo, co jsi to vymyslel.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.01.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Zimní cyklojízda

             

        zatím nemohl nějak mi stávkuje fo´ták. Jakmile bude nějaký foto samozřejmě ho sem dám.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.01.2014
        Autor: chopper
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Zimní cyklojízda

               

          OK, díky.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.01.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Zimní cyklojízda

               

          Nedaval jsi to sem uz?

          [ Zpět ]
          Datum: 15.01.2014
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zimní cyklojízda

                 

            OK, tak ne Ty, ale uz to tu bylo:
            http://www.nakole.cz/diskuse/15743-posledni...

            [ Zpět ]
            Datum: 15.01.2014
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Zimní cyklojízda

                 

            ne to byl jiný ten už ani nemám.te´d mám pluh vzadu za nákladním kolem.

            ten na přední vidli se neosvědčil,hrozně to házelo se řízením.Navíc jsem čekal kdy tu vidli ulomím,protože ne jednou jsem chytl obrubák nebo přimrzlou hroudu,a málem jsem letěl přes šavle.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.01.2014
            Autor: chopper
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Zimní cyklojízda

                   

              A nebylo by jednodussi nastartovat tank? 8-)

              [ Zpět ]
              Datum: 15.01.2014
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Zimní cyklojízda

                     

                a už vidim jak vyhrnuju sníh kolem baráku vyproš´tovacim tankem.
                A navíc při spotřebě 400L /100km by se to moc nevyplatilo.
                To bych to vzal radši T813 8x8 ,ta má vepředu taky radlici,ostatně nebylo by to poprvé co jsem s ní v HK vyhrnoval sníh.Ta aspoň tolik nežere,jenom 60-90/100km

                [ Zpět ]
                Datum: 15.01.2014
                Autor: chopper
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní cyklojízda

         

    Nadpis lákavý, pozvání taky, ještě to "v závějích" ... ale pak šup do kavárny na film - to bych zůstala radši venku :)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.01.2014
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Zimní cyklojízda

         

    prijedu na kole s volantem a muzikou a moc se tesim

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Zimní cyklojízda

         

    byla to krásná akce děkuji silvě za organizaci pozvání a vyzvednutí na nádraží posílám foto z turnova a malé skály a na konci i z liberecké

    foto zde : http://galasovycyklojizdy.rajce.idnes.cz/galas...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.01.2014
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024