reklama

Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

Tedy možná může, ale jen v tom správném duchu a v tím správným způsobem a nejen v tom tématu ale i v jiných s tím zakázaným tématem nesouvisejícím...

[ Zpět ]
Datum: 08.01.2014
Autor: Jurimír
  • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

         

    Murphy:

    "Jako že ani v jiných tématech nesmím mluvit nejen o tématu toho správného tématu ale ani o tom tématu jako takovém? :-O
    Co ještě nesmím?
    A proč to nesmím?
    A kdo o tom, co a kde smím a nesmím psát rozhoduje?
    Ty? :-O"

    Znovu se ptam - Tobe nekdo zakazuje o jednom tematu diskutovat jinde? Kdo? Nerozumim.

    "Koneckonců já do tématu a těšení a bavení to zakázané slovo, co se dle tebe nesmí nikde použít nezatáhl..."

    Jake slovo?


    "O nejedení masa jsem to načítal postupně mnoho, nevím přesně, co máš na mysli, že neznáš. Nebo to neznáš obecně?
    Hoď do googlu heslo Vegetarián nebo vegan a vyjede ti spousta informací""

    Ja se ptal, z ceho je Tvuj citat. Ten muj je, predpokladam, dostatecne znamy. K samotnemu faktu vegetarianstvi zadny dotaz nemam, dalsi informace nepotrebuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

           

      No jo, ty. Když se tak stalo a já tom tématu o kterém se nesmí mluvit jinak než tím správným způsobem začal mluvit v pobavení a těšení, tak jsi na mne vyjel jak vlk na syrový maso.

      Já nevím, jestli to slovo mimo to to správné téma smím napsat :-( No, zkusím to. To slovo je sníh.
      A teď budu určitě minimálně pokárán, že jsme to slovo použil nesprávným způsobem v nesprávném tématu s nesprávným emočním zabarvením věty... Ach jo :-(

      Ale jo, ptal jsi se z čeho jsem čítal, ale já toho četl a čítám na toto téma hodně, tak je pro mne těžké odpovědět nějak konkrétněji.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.01.2014
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

             

        Pravdu máš předsedo, na témata o sněhu už radši ani nechodím a o sněhu se, díky přísné vychově dívek v čechách, již prakticky bojím mluvit.

        Jejda jejda to bude nářez:(

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2014
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

             

        Tak odzadu:
        3)
        psal jsem "To s tim nejedenim masa je citat z ceho? To neznam..."

        Tedy jsem se ptal, z ceho citujes, ne kde jsi o tom cetl. Predpokladal jsem, ze to bude - podobne jako to moje - narazka na nejaky film.

        2)
        A? Nerozumim, proc bys nemohl psat o snehu.

        1)
        Ja se Ti jako vlk kusu syroveho masa pokusil vysvetlit, ze se mylis. Mluv a pis si o tom tematu jak chces, jen by bylo dobre, kdybys psal pravdu a nepribarvoval, kdyz nechces, aby na Tve tvrzeni nekdo reagoval s upresnenim.

        [ Zpět ]
        Datum: 08.01.2014
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

               

          Jo citát a ne čítat, ahá! tak to máš napsat rovnou.

          Ne, to nebyl citát, to jsem napsal sám. Jen jsem obrátil tu nesmyslnou podpásovku o stravování, kterou jsi mne počastoval ty. Nic víc.

          O sněhu se přece smí psát jen v tom speciálním tématu a přesně stanoveným způsobem ne?

          Nepřibarvuju. Popsal jsem skutečnost, která mi vadí. Tedy pravdu.

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2014
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                 

            Aha, kdyz beres citat z filmu jako podpasovku, tak to pak jo.

            Zkus trosku zapracovat na logice. Nikdo nikdy nepsal, ze bys o snehu nesmel psat jinde. Dokonce si o nem klidne pis opovrzlive, nebo jak jinak chces. A jestli si myslis, ze jsi psal pravdu, urcite se nad moje reakce dokazes povznest stejne, jako ja to timto delam se Tvymi dosavadnimi prispevky na toto tema. Dokonce muzes i Tebou nenavidene tema o snehu skryt, jako ja to timto delam i s timto nicnerikajicim tematem.

            [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2014
            Autor: Murphy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

               

          http://www.nakole.cz/diskuse/17528-co-me...

          [ Zpět ]
          Datum: 08.01.2014
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                 

            Ja uz to skryl, nezajem.

            [ Zpět ]
            Datum: 08.01.2014
            Autor: Murphy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

         

    Téma o hovně

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: magic1000
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

         

    Cikáni?

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

         

    To je celkem prdel, že vás to ještě více jak po 2 letech od založení prvního tématu o sněhu baví.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.01.2014
    Autor: pro_pa
    Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

           

      Máš pravdu, je na zamyšlení, proč mě (a další) takové chování štve a mrzí od lidí, které mám jinak rád i po tak dlouhé době.
      Vliv na to má určitě i to, že se to nestalo před dvěma lety a konec, ale stále to pokračuje, ale i tak bych se s tím asi mohl lépe smířit.
      Nevím.
      Zamyslím se.
      Obávám se ale, že když se ke mě někdo bude chovat hnusně, asi mi to bude vadit pořád. Ale mohl bych se buď naučit ignorovat to chování a nebo ignorovat ty jež se tak chovají...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2014
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

             

        Promiň, ale koho dalšího to štve?!?
        Já osobně tu nasranost ohledně téma "radování se ze sněhu" pozoruji jen u tebe.

        Je to jen dotaz, nijak nehodlám tvůj problém řešit, komentovat nebo do něj jakkoli rýpat.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2014
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

               

          Tak mě to taky docela "pobavilo" to mazání

          Když se na link o tom jak stromy padají na lidi a místní vláda doporučuje lidem nevycházet z domů a zavřela školy , umrzají stáda domácích zvířat ... reagovalo s tím, že to asi není úplně košer a že by se radovat ze sněhu dalo i jinak a hned se to celé promazalo a to zrovna člověkem, který měl tolik starostlivosti o svobodě jiných debat.

          Přiznám se, že to nechápu. Upřímnou radost ze sněhu projevovat kalamitním linkem.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2014
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

             

        Vem si to z druhé strany. Mě opravdu přišlo od Tebe (a dalších) opravdu hnusné když jsi mi kazil upřímnou radost ze sněhu hnusnými nenávistnými kecy. A protože jsi toho Ty ani další nebyli schopní přes opakované žádosti zanechat, byla založena rezervace.

        Na sníh tu máš založené hejtovací téma, můžeš se tam vyřádit.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2014
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

               

          No jo, vidíš, já jsem vlastně na protest založila NEradování :o)))
          http://www.nakole.cz/diskuse/17219-neradovani...

          A od té doby není po sněhu ani památky :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2014
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                 

            Taky jsem docela spokojený a když do nějakých 700 m nebude vůbec, bude to výborné :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2014
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                   

              Na mě by teda mohlo být chladněji - snesla bych teploty kolem té nuly.
              10° je přece jenom na lednové počasí trošku moc.
              A já jsem skromnější - mě ten nesníh stačí i do 400 m n.m. :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 09.01.2014
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                     

                To je málo! Naše vesnice je vejš :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2014
                Autor: Jurimír
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                     

                V poho, já můžu jít až na 160 mnm... Teda v jižním "doma"... ;-))

                [ Zpět ]
                Datum: 10.01.2014
                Autor: hekynen
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Téma o tématu o kterém se nesmí mluvit.

                       

                  Hmmm, jsi lepší, já můžu jít minimálně jen na 177 m n.m. :o)))

                  [ Zpět ]
                  Datum: 10.01.2014
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

255 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024