reklama

Bez reklam II. (bez cenzury)

Jelikož do původního vlákna tohoto jména nemohu přispívat, jsem nucen založit paralelní necenzurované vlákno. Na cyklopalmovku mám dva dotazy:

1) Která konkrétní pravidla slušnosti tento web neplní? Kde ta pravidla lze nalézt, abych se jimi mohl řídit? Kdo je stanovil?

2) Jak by podle Tebe vypadal obchodní model takovéhoto webu stejného zaměření bez možnosti příjmu z reklam? Máš představu o nákladech, o množství potenciálních čtenářů placeného obsahu s ohledem na navrhovanou cenu? Těch 100-150 korun je jednorázový, roční nebo měsíční poplatek?

[ Zpět ]
Datum: 27.12.2013
Autor: Joe-CUBE
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku na kolo 60+ z Prahy

včera
Nerada jezdím sama, zato jezdím ráda jak na kole tak i na sjezdových lyžích, ev. i za turistikou. Hledám sportovní…

Hledám: partnera 45+

09.12.2017
Hledám kámoše 45+ na sportovní aktivity.Helena

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku

Hledám: parťáka na kolo, lyže, běžky, turistiku
06.12.2017
Hledám kámoše, časem možná i víc, na sportovní aktivity, jsem z okresu UO, 53let/174cm, sportovní typ
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

169 cyklistů (11 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017