reklama
Země: Island Island

Poradíte?

Mám chuť v roce 2014 projet na kole Islandem. Máte někdo nějaké zkušenosti, podstatné informace či spojení na někoho, kdo to už absolvoval? Děkuji.

[ Zpět ]
Datum: 13.12.2013
Autor: Pepíček
  • Re: Poradíte?

         

    Snad ten vejlet absolvoval howgh, zkus ho.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradíte?

         

    Před nedávnem se tu už něco podobného řešilo.
    http://www.nakole.cz/diskuse/17303-gronsko...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradíte?

         

    Mám 40 let staré průvodce, v angličtině, s nádhernými obrázky, příroda se tam asi nezměnila.

    Island není Grónsko, v létě to musí být sjízdné v pohodě.
    Taky po něm šilhám, ale na 2015.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Poradíte?

         

    Pred minut jsem googlovala,tam bohate info o Island na kole.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradíte?

         

    Myslím že Broňa Nágel z Azubu, na tříkolce.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Autor: básník
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradíte?

           

      Brona zcela urcite. Kontakt nejspis pres AZUB.
      http://www.azub.cz/o-nas/
      Dole je neco i o nem. 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2013
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradíte?

           

      Mě se líbí ta jeho historka,když tam jel podruhý , že už tam jednou jednoho cyklistu na trojkolce viděli, čímž mu oznámili, že ho už potkali podruhé :)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.12.2013
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradíte?

           

      Přesně tak. Broňa tam byl dvakrát a vždycky přes měsíc. Jednou ho myslím objel a podruhý skrz. Ale nejsem si jistej.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2014
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradíte?

         

    Byl jsem na Islandu letos v létě. Největší problém je počasí - v létě tě může zastihnout déšť, sníh a občas i slunečno, ale teplota vyjímečně přesáhne 20st. Asfaltové cesty jsou pouze po obvodu ostrova - aut tam moc nejezdí, cyklisti jsou běžně vidět všude, řidiči jsou samozřejmě k cyklistům ohleduplní. Do vnitrozemí bych se nepouštěl - pouze šotolina nebo šutry, občas i brod přes řeky, které, během delšího deště neprojedeš. Vše vynahradí příroda, horské a ledovcové scenérie, bouřlivé moře, ledové barevné kry - no paráda. Doprava letadlem Berlín - Keflavík.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.12.2013
    Autor: Rendas
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poradíte?

         

    Jestli jedeš začátkem června , tak tam můžeš potkat jednoho lehokolistu.Ježíšek mi nečekaně nadělil letenku.Tak teď ležim v mapách a cestopisech a plánuju co tam všechno stihnu vidět.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.01.2014
    Autor: mech
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poradíte?

           

      Tyjo, tak to byl parádní Ježíšek.
      Doufám, že pak sem dáš aspoň fotky.

      Na jak dlouho ti to Ježíšek nadělil?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2014
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Poradíte?

           

      Na čem to pojedeš ? Lehoskládačka ?

      [ Zpět ]
      Datum: 18.01.2014
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poradíte?

             

        Asi vyvetram zebru,26tky jsou mimo asfalt lepsi.puvodne jsem chtel jet na island s bmw trajektem,manzelka mi letenkou zmenila plan.mam to na12 dni, tak to tam trochu zkouknu a potom asi vyrazim na dyl.prej je tam porad na co koukat.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.01.2014
        Autor: mech
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poradíte?

               

          zebru do letadla ? to si dáš...

          [ Zpět ]
          Datum: 19.01.2014
          Autor: highlander
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Poradíte?

                 

            v poho,jen to nesložim, ale rozložim.
            zkusil jsem sundat sedačku, přední kolo a povolit zadní tlumič a zadní vidli sklopit dopředu a jsem na 110x90,
            To mi snad do éra vezmou?Je to stejný jak ty divný kola, který se cpou do letadla běžně.Jen to potom budu muset na místě asi tak 10 minut dávat dohromady:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 19.01.2014
            Autor: mech
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Perly severu a západu Islandu – turistika

 (CK Hoška Tour)
09.06.2024, 8 dní
39 950 Kč
pěší turistika Letecky

Perly jižního Islandu – turistika

 (CK Hoška Tour)
16.06.2024, 8 dní
39 950 Kč
pěší turistika Letecky
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

259 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024