reklama

Milý Malý Jardo

Hned úvodem, abych předešel všem pochybnostem, bych Ti chtěl poděkovat za krásný den, který bych jinak strávil zavřený ve své pracovně vyhledáváním zpropadené chyby v mém kódu a díky Tobě a tomu „O němž se nesmí mluvit“ jsem prožil v sedle a vytvořil svůj porevoluční rekord na 51m, za 2:10 minut, na což jsem si netroufal předevčírem ani pomyslet.

Ten „O němž…“ mě na jeho štvavém blogu upozornil, jakou máš pochybnost, tak jsem to vyhledal ve „skryté“ a opravdu.

Nejdřív mě bylo, jako by mě někdo kopnul kanadou přímo do břicha, začalo se mi blbě dejchat. Rozbušilo se mi srdce a stoupal tlak. Klasickej hysterák, jednou mě to zabije, ale dneska to nevyšlo. Bylo mi jasné, že dneska už žádnou bugu v programu nenajdu a že musím ven.
Chtěl jsem k Sázavě, ale nad Petříkovem jsem se rozhodnul, že to raději vezmu na Stověžatou. Se Sázavou a podzimem mám spojené smutné vzpomínky na ty, co tu už nejsou a moc bych si tam nepomohl.
Tak jsem to hnal dál do kopce na Radimovice a živil v sobě ten vztek
„Ještě, že jsem mu to poslal v originální krabici“ mudroval jsem si „Mohl bych se dočíst, že velký bojovník proti úplatkům a nakupování kradeného zboží se ho pokusil podplatit botama pochybného původu, možná kradenými“. A pak to bylo už jen dolů a s přibývající rychlostí rostla má zlost, zachránil mě ten krátký, ale strmý stoupák v Modleticích, jinak by mě hněv mohl dočista potrhat. Do Braníka jsem dojel jako uzlíček nervů, tak jsem si řekl, že za mámou nepůjdu ani na kafe, ona na mě vždycky všechno pozná. Dal jsem si ostrou polévku u Nghyuena, co mu říkám Martin a otočil to domů.
Ti co to znají, vědí, že musím zdolat převýšení nějakých 400-500 metrů, vzal jsem to trochu oklikou. Kadence skvělá, držel jsem to kolem 80ti, pustil jsem si písničky Jiřího Grossmana na plný pecky z reproduktoru na řidítkách a jel jsem jako nikdy.
Ty kopce jako by nebyly, tachometr pořád kolem 20ky a mě dočista ta zlost přešla.

[ Zpět ]
Datum: 03.12.2013
Autor: Jindra8526
  • Milý Malý Jardo - pokračování

         

    Jak šlo slunce níž, začalo být chladno až mrazivo, ale bezvětří, krajina měla takovou okrově hnědavou barvu, spíš jako v září než v prosinci.
    Ten den být zavřený u počítače by byl hřích a za to, že jsem jej mohl prožít venku, Ti děkuji.

    Nezlobím se na tebe, zřejmě jde o nějaké velké nedorozumění.

    Pokud by ti ty botky měly přinášet nějakou psychickou trýzeň nebo újmu, dej je nějakýmu klukovi, co jezdí na kole, a rodiče mají hlouběji do kapsy, než mám zrovna teď já sám.
    Chtěl jsem udělat radost, a nepovedlo se to, třeba se to povede Tobě.

    Vždycky všechno nevyjde tak jak si člověk představuje, ale mě dnešní den obohatil o poznání.

    Dokážu to a ne že ne!
    Jen se pořádně naštvat!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Milý Malý Jardo

         

    Nechtěl by sis koupit ještě pořádný zimní tretry třiačtyřicítky? Ale hned, už začíná přituhovat. Žes mě jimi uplatil tu napráskám až příští rok, těsně před Tvým startem tam do toho Španělska, budeš tam od tři dny dřív :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2013
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      To je důležitá informace pro všechny vesničany, co se spoléhají na eshop a PPL.

      Schimano má posunutý číslování, když máš všechny boty 42 bez problému, musíš koupit Schimano 43, jinak budeš zařazen do jedné linie s Rittigem, Janouškem či Krejčířem než se stačíš vzpamatovat :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Jsi si jistý, že jarda měl ty darovaný boty někdy na noze? Čert ví, jestli už od začátku nevěděl, že mu nebudou.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Milý Malý Jardo

               

          Psal mě, že je vozkoušel (myslel jsem že u Hekyho).

          Já se je tu snažil rok udat, nikdo to nechtěl a když jsou konečně z baráku, zase průšvih.

          Ještě, že jsem ty spdéčka, co jsem vyměnil za ty pohodlnější, začátečnické, namontoval na rotoped. Jinak bych je jako blbec zase někomu dal a stal bych se tuplovaným zlosynem.

          Já jak to kolo furt vylepšuju, zůstává po mě docela dost kvalitního odpadu, a to nemluvím o tom elektrošrotu, co zbyl po mých pokusech postavit elektrokolo :-).
          Podařilo se mi zbytky uplatit Elektrodacana, ale přišlo se na to, že jsem to vlastně já, tak ho zabanovali.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Milý Malý Jardo

         

    Strmý stoupák v Modleticích???? Kua žiju tu skoro 50 let ale ještě jsem si ho nevšim :-)))budeš se muset asi někdy stavit a ukázat mi toho stoupáka .-))

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2013
    Autor: nemluva
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      Jestli myslíš stejné Modletice.

      Jedeš z Modletic na Dobřejovice, tam je kraťoučký ale dost strmý kopeček, zahneš doleva asi 100 metrů na Jesenici, a pak doprava sjíždíš na Dobřejovice. Zpátky je zase ten z Dobřejovic protivnej, ale je možné, že to co já považuji za strmý stoupák ty máš za rovinku, musím si přitrénovat.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Hala po pravé ruce a pole po levé.. jj tak přesně tohle "zvlnění" jsem myslel))) ten z Dobřejovic je asi 10x protivnější))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Autor: nemluva
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Milý Malý Jardo

               

          Přesně to je von, přijíždím od Chomutovic, rozfofrovanej a najednou takovej blbej hrb.

          Krátké, strmé.
          Ten Dobřejovickej jezdím jen když jedu přes Čestlice, to znamená, když mě madam žene na nákup, taky ho nemám rád. Jinak jezdím přes Průhonický park a pak v Dobřejovicích nahoru jako na Hrnčíře, Popovičky a furt do kopce, ale ten je pohoda, žádnej drsoň.

          Mimochodem, ten dobřejovickej i modletickej jsem na elektrokole s vozíkem musel tlačit, sice krátké, ale motor by se uvařil.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Milý Malý Jardo

                 

            Herink, prd Hrnčíře, :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 03.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Z Průhonic přes Dobřejovice na Herink vede trasa Praha - Prčice. Tam se lehce nastoupává a člověk tam chytne správnou provozní teplotu na zbytek trasy :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Milý Malý Jardo

               

          To se jezdí na kole?
          Já to šel kdysi pěšky, v 17ti, ještě s malou Zuzankou, krásné vzpomínky, netušil jsem kudy jdu, byla tam Zuzanka a došel bych tenkrát s ní snad až do Lince, možná dál.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Milý Malý Jardo

                 

            Jo jezdí a už asi 15 let, jede se z Chodova, krásných a pohodových 75 km.

            [ Zpět ]
            Datum: 03.12.2013
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Z Opatova...

              A je to 75 jen jedním směrem. Posledně když jsem to jel, tak mi to dalo za celý den 202km :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 03.12.2013
              Autor: Jurimír
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                Kudy si jel, neděs mě!

                [ Zpět ]
                Datum: 03.12.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  Letos jsme to jeli a dalo nám to 204 km, ale to byl záměr. 75 km do Prčic a pak přes Orlík, Dobříš a Karlštejn zpátky :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.12.2013
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Milý Malý Jardo

                         

                    To mi nedělej!
                    200 jsem letos nepoložil, a možná nikdy v životě, když nad tím přemýšlím.

                    Když udržím 15, udělám to za 14 hodin?
                    To je safra výzva, a jestli přijde Bruca a řekne, že to jezdí běžně za 8 hodin s pytlem cementu na nosiči, asi někomu daruju auto mé madam, abych se pořádně naprd.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 03.12.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                    • Re: Milý Malý Jardo

                           

                      :-))
                      To byla pro nás taky výzva jestli dáme v kuse 200 a dali jsme, měl jsem větší obavy, tak jsem se dost šetřil a nebylo to tak hrozný, nakonec jsem dojel s dost velkou fyzickou rezervou.
                      Jeli jsme to celkem 15 hod a 13 minut a i s pauzama na kontrolách a na občerstvení je celkový průměr 13. Asi by to šlo odjet za 14 hodin. Navíc já jsem naplánovat trasu tak aby nám to k těm kilometrům dalo ještě 3000 nastoupaných metrů. Když vynecháš ty nevětší kopce, tak to dá o dost zrychlit.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 03.12.2013
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Milý Malý Jardo

                             

                        Kopcům se vyhýbám, když to jde.
                        Já plánuju 150 až 180, ale 14 dní v kuse, tam není prostor pro hrdinství, i když omezím zavazadla. Zkusil jsem to Německo, šlo to, ale bolelo to. Myslím si, že po nějakých 7 dnech budu muset dát den pauzu, odhaduji.

                        Kurnik, ať už je jaro.

                        [ Zpět ]
                        Datum: 03.12.2013
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Milý Malý Jardo

                               

                          Tak něco jiného je takováhle jednorázovka s odpočinkem a něco jiného jet několik dní za sebou. Něco podobného jsem nikdy nejel, tak netuším po kolika dnech bych musel odpočívat, ale odhaduju to nejvýš na 5. den při 150 denně a to ještě bez kopců.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 03.12.2013
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Milý Malý Jardo

                                 

                            U těhle cest, tedy alespoň u mě, není problém v nohách ale hlavě.

                            A když jseš sám, musíš někam dojet, nebo cestou umřít. Tak nemáš na výběr a jedeš, s jediným cílem, dneska tam a když to dám, je reálné být zítra tam a pak už s "bodákem v prdeli" jak se říkalo na vojně.

                            A pak tam jsi, a říkáš si, kurnik, to byl ale fofr, nestačil jsem si vůbec srovnat věci v hlavě, a to byl vlastně cíl té cesty.

                            Kluci co jedou daleko, nehoní čas, musí být mnohem víc v pohodě. Ale já jsem rapl, mě ten časový limit tak nějak vzrušuje a posiluje. Třeba, až poporostu, najdu klid a pohodu cesty, zatím jsem magor podobný tomu Ostravákovi, co jste ho vyštípali, jak si to říkal, cyklo Chuck Noris?

                            [ Zpět ]
                            Datum: 03.12.2013
                            Autor: Jindra8526
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                            • Re: Milý Malý Jardo

                                   

                              Hlava dělá opravdu hodně. Pokud jsem připravený na nějakou hodně dlouhou a kopcovatou trasu a jsem dobře nabuzenej, tak to celkem dobře dám. Když si ale říkám, že to bude nenáročná pohodovka, tak mě vykolejí první stoupání a zničí mě i 100 km.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 03.12.2013
                              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Milý Malý Jardo

                           

                      okolo sázavy je to blbý najet tu dvoustovku. Samej kopeček. Na K24, která je skoro po rovině, jsem dal kdysi 315 za den.
                      Těch 202 bylo od rána asi od osmi asi dojedné po půlnoci. ALe ty Prčice v tom byly výletním tempem s čekáním, aby se nerozpadla skupinka, jídlem povídáním atd. R8no na start to byl úprk a z Prčic to byla dřina. Překročil jsem tehdy svůj osobák o šedesát kilometrů :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 03.12.2013
                      Autor: Jurimír
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • rekordy...

                           

                      jediny krat jsem ujel cca 250 km za den.
                      Trasa Bratislava- Cierny Balog.
                      Favorit, pologalusky, jedine vybaveni byly svetla na baterku.
                      Obleceni a jidlo a duse v malem batuzku.
                      Mel jsme s sebou jen klic 8/10 a zalozni brzdove lanko. Vstaval jsem v pul pate a na Balogu jsem byl tak ze jsem jeste stihl otevrenou hospodu.
                      No a v nedeli odpoledne zpet, ale to jsme s sebou vezl i celtu a spacak, prespal jsem nekde u Ziaru. No a v poledne v pondeli jsem byl uz na prednaskach...

                      [ Zpět ]
                      Datum: 04.12.2013
                      Autor: cibi
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Milý Malý Jardo

                           

                      Brůča to dal jen asi jednou, jestli si dobře vzpomínám, a vyjížděl jsem ráno a vrátil se až večer po tmě.
                      Jinak jezdím tak do cca 100 km za den.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 04.12.2013
                      Autor: Bruca
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Milý Malý Jardo

                             

                        Si mě uklidnil :-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 04.12.2013
                        Autor: Jindra8526
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                        • Re: Milý Malý Jardo

                               

                          vyjímečně, náčelníku, vyjímečně.

                          příště tě zas rozčílím :-D

                          [ Zpět ]
                          Datum: 04.12.2013
                          Autor: Bruca
                          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: Milý Malý Jardo

                                 

                            Rozčílit je málo, potřebuju nasrat, pak jedu jako šůs :-)

                            [ Zpět ]
                            Datum: 04.12.2013
                            Autor: Jindra8526
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  Od nás na start na Opatov, pak do Prčič, pak do Modletic vyprovodit Radku a pak domů a když to u nás ve vsi bylo tuším 186, tak jsem pokračoval dál, aby to přelezlo tu dvoustovku :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.12.2013
                  Autor: Jurimír
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                Ano, start je na stanici metra Opatov, já to mám zafixované jako Praha - Chodov.

                [ Zpět ]
                Datum: 03.12.2013
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  Děláte v tom chaos.
                  Stanice Družby a je jasno!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Není tam moc lidí?
              75 z Chodova, domů tedy o 15 míň, to je reálné.
              Kdy se to jede?

              [ Zpět ]
              Datum: 03.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                To je v pohodě, žádné hromadné starty, vyjedeš si kdy chceš v určeném časovém limitu abys stihnul průjezdní kontroly. Lidí přiměřeně akorát aby byla zábava.
                Jede se to kolem 15 - 18 května. Už asi budou mít určený termín na příští rok.

                [ Zpět ]
                Datum: 03.12.2013
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  To je škoda, to, dá-li Bůh dojedu do Andory....
                  Musím využít slavné májové dny, nebo jak říká Jirka, víkend uprostřed týdne.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Milý Malý Jardo

                         

                    Tak si to dej soukromě před Andorou na zahřátí svalů :-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 03.12.2013
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Milý Malý Jardo

                           

                      Určitě dám, jinak si netroufnu a vlastně by mě ani madam nepustila, kdybych neměl najeto.
                      Už teď mě honí na váhu :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 03.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                Tady máš přesnou trasu kudy se to jede.
                Z Prčic můžeš jak chceš. je to bezva vejlet.

                http://www.gpsies.com/map.do?fileId...

                [ Zpět ]
                Datum: 03.12.2013
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  Na takovém kolečku ted asi není čas na lelkování :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 03.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Milý Malý Jardo

                         

                    Ale jo šlo to, akorát na cestě ze Stezky do Višňové jsme měl krapet lehčí krizi, která polevila u točeného jonťáku v tamní hospodě a pak už to zase jelo dobře.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 03.12.2013
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Milý Malý Jardo

         

    Nešlo by nějak publikovat záznam trasy? Omlouvám se, ale mně ty názvy nic neříkají. A přitom bych se rád alespoň v mapě podíval, kudy jezdí jiní.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2013
    Autor: K2Bike
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      Nevím, jestli mluvíš na mě, ale trasa je víceméně furt stejná, nahraju to zítra do bikemap, možná to budu mít i v těch gps hodinkách.

      Náš kraj není výjimečně malebný, tedy když vyjedeš na kopec nad Petříkov nebo Hlubočinku.
      Tam se to láme, směrem k nám na jih, k Sázavě, tam jsou lesy, směrem na sever, na Prahu pole, sklady, satelity. Je tam pár hezkých údolí, ale ty já beru napříč.

      Znám krásnější místa na světě, ale tady jsem doma, tam za kopcem, za Prahou. Jsme těma kopcema trochu chráněni před nízkým smogem, a přitom hodinu na kole na Staromák.

      To kluci z leckteré pražské čtvrti to mají dál.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Jj, těptínsko a třeba i popovicko je jiná liga) když jsem se chtěl "rozjezdit" před Alpama, tak ta asfaltka z Kameňáku od závor na Těptín k závoře byla supr tréninková) 200 vejškovejch na kilometr 5 x za sebou to byla lahůdka)))) tam je moc hezky) a ta luxusní červená to je žrádlo :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Autor: nemluva
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        No, nejsem z Prahy a vůbec to tam neznám. Tak bych se alespoň v těch mapách rád podíval.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Autor: K2Bike
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      Tak včera jsem si nějak jak jsme byl rozhozenej blbě namačkal hodinky, na obrázku je starší záznam cesty ke Kinterově tyči tak, jak mi to ty gps hodinky vyhodnocují,

      Jsou to tyhle:
      https://www.a-rival.de/de/store/product/77-spoq...

      Fungují skvělě, jen jsou trochu velké, a ten čudlík "start" a "pause" lze v tlustých rukavicích zmáčknout omyle, tím, že zakloníš hodně dlaň, v tenkých to je OK, nebo se ten krám dá přidlělat na řídítka, mají k tomu takový adaptér, to bude asi nejpohodlnější řešení na kolo, na ruce je to fakt dost velký.

      Pokud dojedeš, hodinky vypneš, popojedeš třeba metrem a zase zapneš, spojí to ten konec a začátek přímkou, trochu mě to mátlo, kudy jsem vlastně jel, než mi cvaklo, že jsem z Vltavské na Chodov jel metrem.

      V režimu animace si celou cestu můžeš přehrát, budíky ukazují rychlost, pro lidi co intenzivně trénují to asi může být slušný pomocník, za celkem přijatelnou cenu. Jo má to i hrudní pás, kdyby někdo chtěl měřit srdce a umí to i kadenci, ale musel bych si přikoupit nějaký ten snímač.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Predpokladam, ze z toho jde exportovat GPX, nebo jiny standardni format. Zkus to dat na bikemap.net, nebo na nejaky podobny server. Ten obrazek je dost mrnavy.
        Kdyz se podivas na moje rajce http://mur.rajce.net , tak u kazde vetsi cykloakce je v zahlavi alba i trasa na bikemap.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2013
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Milý Malý Jardo

               

          Údajně jde exportovat i importovat, snad to i naviguje, ale nezkoušel jsem to a asi ani nebudu. Od stejné firmy mám tu navigaci Teasi One, tu se mi vůbec nepodařilo spárovat s počítačem, ne že by to nešlo, ale přestalo mě bavit s tím experimentovat, nahrává se to přes microSD, trochu opruz.

          Tyhle hodinky mají vlastní vyhodnovací soft, ta mapka jde zoomovat, vyhovuje mi to tak jak to je. Jen se musím naučit to zapínat a vypínat když vlezu třeba do obchoďáku, dělá to pak veselé záznamy.

          K navigaci to používat jistě nebudu, ale jinak mít to k evidenci kudy jsem jel je to lepší než ta navigace, protože to v pohodě vydrží 20 hodin zapnuté, a to navigaci už musím dobíjet.

          Na bikemap plánuju, ale moc mi ten soft nevyhovuje, dostat z toho profil je trochu tricky. Trasy neexportím, učím se je :-)

          Na rotopedu to používám jako pulsmetr, zase se záznamem, tak vidím jasně, že v okamžiku, kdy jsem toho měl už fakt dost, lítal jsem kolem 165, což bych si asi měl hlídat.

          Za ty prachy fakt dobrá hračka, když to srovnám s tím cyklocomputerem Sigma co mě stál jen o pár stovek míň.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Milý Malý Jardo

                 

            Na bikemap je profil automaticky zobrazen v takovem malem okenku, kdyz nactes trasu, ne?

            Uplne dokonaly na vyhodnoceni profilu je trackan. Ale musis gpx zaznam prekonvertovat pomoci gpsbabel do formatu PLT. 8-)
            Ten trackan si zmrkni, alespon sejmute "platnovystrely". 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2013
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Já vim, ale nejdřív to musím uložit a znova načíst.
              Je to soft grátis, tak nebrblám, ale raději bych si připlatil aby to fungovalo tak jak má. Mraky uložených tras kdekoho jsou mě k prdu.

              Dík za typ, juknu na to.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Na pouhý převod různých formátů tras občas používám RouteConverter http://www.routeconverter.de/home/en ;-)

              Ten GPSBabel mi přijde už jako kanon na vrabce...

              [ Zpět ]
              Datum: 05.12.2013
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                No, kdyz potrebujes prevest tracklog na body, nebo body na track, babel Ti pomuze. A kdyz uz ho mam a umim pouzivat...

                [ Zpět ]
                Datum: 05.12.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  Jasný, na tyhle specialitky je původně dělaný.
                  Jenom mi pro někoho, kdo ho vidí poprvé v životě, přijde už dost složitý, no...

                  [ Zpět ]
                  Datum: 05.12.2013
                  Autor: Jarda
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Milý Malý Jardo

                         

                    Jindra je od fochu. Ale je fakt, ze tohle uz je na hranici, kdy je potreba najit help. Horsi snad uz byly jen Siemensovske programky na flashovani mobilu. 8-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 05.12.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Milý Malý Jardo

                           

                      Jj, taky jsem to kdysi se Siemensy zkoušel a byl to teda masakr :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 05.12.2013
                      Autor: Jarda
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Milý Malý Jardo

                             

                        Ja si S55 flashnul naposledy asi pred mesicem. Rozchodit Freyu pod W7 se mi nepodarilo, takze XP. A USB to RS232 redukce taky dobra brzda. 8-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 05.12.2013
                        Autor: Murphy
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                        • Re: Milý Malý Jardo

                               

                          Já zyhle problém řeším pořízením nového kompatibilního hardwaru, a pak se mi tu hw hromadí a občas ho někomu....

                          ale teď už budu opatrnější

                          [ Zpět ]
                          Datum: 05.12.2013
                          Autor: Jindra8526
                          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: Milý Malý Jardo

                                 

                            Kdyz mne to vzdycky bavilo. 8-)

                            [ Zpět ]
                            Datum: 05.12.2013
                            Autor: Murphy
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                            • Re: Milý Malý Jardo

                                   

                              Já jsem nastavenej jinak, strašně mě to nebaví, furt nějaky nový drivery, tohle, támhleto, porád nějaký novinky, než se naučím trochu ovládat Visual Studio přijdou s nějakým upgrádem a všechno je zase jinak, odvádí mě to pozornost od té poctivé práce, tedy přepisování vzorečků :-)

                              A vždycky je mi vysvětlováno, že když to napíšeme zgruntu a znova, že na tom budeme nejmíň 12 let stavět, a zásadní změna přichází každý 4 roky...

                              Už nechci nové informace, chci lehátko na pláži kousek od baru a slušnou apanáž!

                              [ Zpět ]
                              Datum: 05.12.2013
                              Autor: Jindra8526
                              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                              • Re: Milý Malý Jardo

                                     

                                Ja srub nekde v Kanade v zasnezenych horach... Bez baru. 8-)

                                [ Zpět ]
                                Datum: 05.12.2013
                                Autor: Murphy
                                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Milý Malý Jardo

         

    dnes v 16:26 Jindra8526
    Proč se furt chováš jako píčus Heky?
    Za všechno můžeš ty, napsal si mi sice, že mají ti Japové nějaký blbý číslování, ale pozdě, to už jsem měl botky objednaný a na cestě domu, takže viník je jasnej.

    Ty jsi chtěl uplatit Malýho a mě si normálně zneužil, prostý jak facka.


    Moje odpověď:
    Milý pišusi JindroNumero!
    Já jsem přece jen trpajzlík na skalce.
    Takže víš co, Jindro? JDI DO PRDELE.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2013
    Autor: hekynen
    Hodnocení: +14 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      Takže ty jsi tomu Medvědovi to hacknul, to jsi fakt trpajzlík na skalce, co chvilku stojí na špičkách, a chvilku di vyskakuje.

      Jako druhý trpajzlík ti radím, netrap se tím.
      Ty jsi velký sprosťárnama, já zase svojí poetikou, každý máme co nabídnout.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Je opravdu zajímavé, že na to, jaký jsem podle tebe a "medvědária" hajzl, debil, pičus a já nevím, co všechno, se stále najde "hafo" lidí, kteří se přímo třepou jet se mnou na kolo... Asi jsou to také debili, pičusi...

        Co jim můžeš nabídnout ty?


        Nic jsem nehacknul. I když svým způsobem by mne asi mohlo těšit, že si to myslí(te)... ;-)

        A s "píčusem" jsi mimochodem začal ty, ne já... Takže si nejprve utři tu svou sprostou hubu ty...

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        A to ani nemluvě o tom, že na kole nedáš 200+ km za den... ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2013
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Milý Malý Jardo

               

          Hele,
          to že ty píči, v mnoha podobách si tam nasázel ty říká ten "O němž se nesmí mluvit" a já jsem velmi nakloněn mu věřit, zvláště po tom, co jsem viděl tvoji reakci na trpajzlíka na skalce.

          Na druhou stranu, z toho jak tě odsud znám, tedy jako sprosťáka, hulváta a chlapa, co si nebere servítky, mě to k tobě nějak nesedí. Chlapi říkají věci přímo, a nehackujou stránky, nedělají Bububu, a už vůbec né z jedné ip, když jsou z branže.

          Pokud si to nebyl ty, kdo napadl stránky "toho o kterém se nesmí mluvit" řekni to jasně, bez blábolů a rád ti budu věřit, protože si nemyslím, že bys byl takový ubožák.

          Fakt ti držím palce.
          Řekni pravdu.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
          • Re: Milý Malý Jardo

                 

            Narozdíl od Medvěda, který neustále (a lživě) tvrdí, že se na stránkách nakole.cz žádným způsobem nevyskytuje, přitom to tady skenuje jak letištní radar, na ty jeho magorské stránky občas kouknu, pro pobavení, co tam zase spolu se Zlatkou vyvádíte a vymýšlíte za děsné konspirace, sprosté pomluvy nevyjímaje. Ale evidentně vás to baví, tak si hrejte, hlavní, že s tím nestrašíte tady.

            Znovu (to je jak u blbých; takže dle hesla "debilovi je to potřeba říct opakovaně") opakuji, že Medvědův web jsem nehacknul, vzkazy smazal sám Medvěd, je na to v redakčním systému funkce, a ani tam nepřispívám. A že je o tom Medvěd (a Zlatka) PŘESVĚDČEN rozhodně neznamená (jako u spousty jiných záležitostí), že tomu tak i je. Podle projevu to je psychicky narušený jedinec (narozdíl od Zlatky; ta je rovnou psychicky nemocná, protože žádný normální člověk by nedělal to, co vyvádí ona).

            Ze své výšky komplexy fakt nemám (evidentně narozdíl od tebe), má to i své výhody, můžu mít kupř. menší a tedy i lehčí spacák :). Ale i tak jsem požadavkem na minimální výšku pro přijetí do "sboru" prošel, takže mám oficiální "policejní výšku"; jo a trpajzlíky opravdu tehdá nebrali... ;-)

            Nicméně, vysmívat se komukoliv za jakýkoliv "hendikep" může jen naprostý ubožák a zakomplexovaný jedinec ("bravurně" jsi to předvedl, nejenom ty, např. u Arabice, které ta tvoje partička společně nešaháte ani po kotníky).

            Nemám problém s kýkomkoliv si zajít na "jedno", i když jsme se před tím "rafli", řeči se vedou a voda teče. Nicméně zařazuješ se jako číslo tři do skupiny lidí (a chce se mi to napsat do uvozovek; a kteří jsou ti další dva před tebou je naprosto evidentní), se kterým bych zřejmě nešel, ač bychom společnou řeč našli v mnoha tématech a mohlo by to být velmi zajímavé a poučné.

            A tímto onu "kauzu" považuji za uzavřenou.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2013
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Napsal jsem Arabici po pravdě, co si myslím a pokusil se dokázat.
              To že nezvládá cizí jazyk v písemném je konstatování skutečnosti, ani urážka ani pomluva. Napsal jsem to slušně a korektně asi po 10tém vulgárním výpadu proti mě z její strany a tím věc považuji za uzavřenou.

              Jsem rád, že jsi Medvědovi stránky nanapadnul, bylo to příliš dětinské a nesedělo mi to k programátorovi.

              Jsem rovněž rád, že komplexy nemáš, protože ta zloba v odkazu na "trpajzlíka na skalce" mě asociovala cosi jiného.

              Takže všechno dobře dopadlo, no není ten svět báječné místo k životu?

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
              • Re: Milý Malý Jardo

                     

                Napsal nezvykle dlouhý text, přičemž použil pouze jedno vulgární slovo. Něco se mi na tom nezdá :-)

                [ Zpět ]
                Datum: 04.12.2013
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
                • Re: Milý Malý Jardo

                       

                  To je nová plug in do Wordu - devulgarizátor, asi si to taky stáhnu a začnu používat :-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 04.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Milý Malý Jardo

                         

                    Když ono to psaní s devulgarizátorem zní tak nějak.. falešně.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 04.12.2013
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Milý Malý Jardo

                   

              Hochu ty maš o vysmívání "hendikepovaným" mluvit co nejméně. Není to tak dávno co jsi se vyškleboval mně.
              Arabici i přes její "hendikep" nic neopravňuje někoho urážet.
              Taky bych se neodvážil tvrdit zda ty a nebo kdokoliv jiný šahá někomu po kotníky či né.
              K tomu se sníži jen ten kdo toho v životě moc nedokázal.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2013
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Milý Malý Jardo

           

      Za 30 minut mám +6 hlasů, jasně v "top nej"? Hmm, asi náhoda... :-DD

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2013
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Milý Malý Jardo

             

        Karel Gott na kole :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Ifco

         

    Kdyz uz mam moznost reagovat jen tady, tak dobre:
    "No, plíživě... nepadneš z něj na zadek? Dovolíš si nesouhlasit? Opravíš ho, když překrucuje tvoje vlastní slova? Už ho máš plíživě za krkem. No nic, myslím, že nemá cenu tohle dál rozebírat."

    Nepadam celkem z nikoho a nikam. Dovolim si skoro cokoliv. Take jsem mu tu a tam dal minus, kdyz mne jeho vyjadreni k tomu motivovalo. Podobne tak jsem dal nejake minusy i Jindrovym oponentum, kdyz se mi to nezdalo opacne.
    Textem se ovsem zastanu spis Jindry, nez oponentu, vidim-li duvod. Proste proto, ze Jindru tu vetsinou haji pouze Bob a Heras. Dalsi nahled a pohled ma smysl ventilovat. Parkrat jsem Jindrovi napsal, kdyz mi nece nesedlo. Do obalky. Nema smysl psat jako desaty to same. Ke zdurazneni staci ty body, i kdyz uz vlastne zadnou vahu davno nemaji.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2013
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Ifco

           

      Murphy, oni ti tady odpovědět nemohou, tedypokud zase nevyskočí z BL, a nepřeji si, aby odpovídali, stejně bych to smáznul.

      Nejlepší by bylo, kdyby konečně udělali to co už dlouho vykřikují, tedy začali mě ignorovat. Nic bych nemusel promazávat, ani dávat odkazy.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Ifco

             

        Když nemohou psát tak aspoň sází palečky.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2013
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
      • Re: Ifco

             

        Odpovedi jsem ani necekal. Bylo to pouze vysvetleni z me strany, bez nejake velke potreby nasledne diskuse.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2013
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Radce

         

    "Tobě přijde normální, že někdo sprostě a vulgární nadává jiným a hodnotí něco, o čem vůbec, ale vůbec nic neví?!?

    To, co tady dotyčný předvádí je čistá neředěná nenávist, kterou si sám v sobě vybudoval a kterou nám sem kýblema lije.
    Laskavě to na nikoho nesváděj - tohle je jen a pouze o něm, o nikom jiném.

    A já osobně nehodlám přivírat oči nad jeho, jak ty říkáš, "přehmaty". To nejsou žádné "přehmaty", to jsou projevy cholerika. Je jak chameleón - chvíli jak mílius a chvíli svině nejvyššího kalibru.

    Zřejmě ti imponuje tím, jak se tu do mě naváží - tvoje věc. Ale aby ses jednou nedivil, až dojde řada také na tebe..."


    Vulgaritu neuznavam. Doufam, ze to je znat i z mych prispevku. Ma ale smysl ji kritizovat, kdyz uz na to napsalo svuj nazor tolik jinych lidi? Snazim se jen vyvazovat misky vah tam, kde mi to prijde namiste.

    Neimponuje mi tim, ze do Tebe ryje. Uz nekolikrat jsem to tu s nekym "z nich" probiral. Minulost uz ocividne nijak doresit nechces a nejspis ani nemuzes, protistrana taktez. Nema smysl to tu rozmazavat v kazdem tematu. Nota bene tak kontraproduktivnim stylem.

    Prehmaty nemyslim zpusob vyjadrovani, ale opravdove prehmaty. To, ze casto povazuje za utok neco, co mne jako utok (mozna i proto, ze ty lidi znam osobne) vubec neprijde. Treba to s Arabici vcera nebo predevcirem. Taky se mi to tu a tam stane. Priklad vzoroveho nepochopeni za vsechny, byt z druhe strany - cyklopalmovka ziskal dojem, ze si na nej chci pockat a fyzicky ho napadnout za jeho blokadu pri CJ.

    A abych to jeste jednou zduraznil, to, co oznacuje vetsina jako postpodledni vyrazivo, to mi taky nesedi.

    Vcera jsem zrovna Jindrovi v reakci na neco z diskuse psal, ze bych se u nej vubec nebal pracovat, ale ze by to byla "italska domacnost". Takze to, ze dojde taky na mne, mne vazne nedesi.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2013
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Holfi

         

    "Odkdypak zrovna ty seš takový jeho zastánce ? Že by to bylo od doby cos dostal elektromotor ?? Ach jo. Občas mám opravdu velké nutkání nad někým blejt :-(("

    Vezmu to odzadu: Myslis, jako ja nad tebou, jak jsem jiz nejak podobne psal?

    Proc se zastavam Jindry, jsem jiz napsal - kvuli rovnovaze. Stoji proti presile a neni to vzdycky jen on, kdo dela chyby. Podobne, jako to bylo s Medvedem a Herasem.


    A elektromotor jsem dostal, zaplatil opravu a nakonec stejne stoji v koute a z ruznych duvodu neprijde k uzitku. Takze mne to vlastne stalo penize za opravu a prepleteni rafku. Kdyby ho nekdo chtel, je k dispozici za rezijni cenu. Na druhou stranu mne ani nenapadne mu to vycitat. Bylo to moje rozhodnuti a "o cislo mensi" motor neni Jindrova chyba, ale moje.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2013
    Autor: Murphy
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
    • Re: Holfi

           

      Jó chlapečku, už ti z jeho zadku koukaj jenom paty a mám takový obavy, že se těžko bude hledat někdo, kdo by tě ze zadku tahal.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.12.2013
      Autor: Holfi
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11
      • Re: Holfi

             

        Ty si fakt taky pěknej mamlas.
        Ty motory jsem rozdal 3, teď najdi ty zbylé dva, detektive :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
        • Re: Holfi

               

          Neni mamlas. Je budto nedostatecne inteligentni, aby si uvedomil, jake pise kraviny, nebo si mysli, ze ja jsem natolik blbej, ze si to necham libit. Kazdopadne se snazi urazet zpusobem, ktery mne rozcili na par vterin a pak uz mi ho je jen lito. Skoda, veril jsem tomu, ze je rovnej chlap a jen trochu zbytecne zaujaty proti Medvedovi.

          Kdyby tohle http://www.nakole.cz/diskuse/17376-co-me...
          nekdo napsal o nekom jinem, urcite by se objevily poznamky o nevkusnem vtipu. Ja se ozyvam prave proto, ze se nikdo jiny neozyva. Nemam potrebu prelevat jiz davno vrchovata vedra.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2013
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Holfi

               

          A zajimave je, ze budto Holfiho zpusob vyjadrovani imponuje 4 dalsim lidem, nejspis tem, kteri Tebe za stejne vyrazivo kritizuji, nebo ma 4 dalsi nicky.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2013
          Autor: Murphy
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Holfi

                 

            Já jsme nainstaloval ten devulgarizátor, ale znáš to, první verze, ještě to nemají oddebugovaný :-)

            Kdybys pozorněji četl, tak bys zjistil, že proti těm, co ať napíšu co napíšu po mě neustále startují, používám výrazivo z nedělní školy, a snažím se to totálně ignorovat.

            Po "chlapsku" jsem to napsal jen Malýmu, a ten si 14 dní polčkal, a pak se s tím veřejně ztrapnil, palečky nepalečky.

            Občas mi napíše i někdo jiný, než ty, a nečte se to zase tak špatně, takže tak nějak odhaduji, jak to vlastně je....

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2013
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Holfi

                   

              Dej si zavazek - za kazde sproste slovo 100 km na kole druhy den navic. No dobre, pro zacatek radsi jen 10 km. 8-b

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2013
              Autor: Murphy
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: Holfi

                     

                Doprdele jak mám poznat, který slovo je sprostý?
                :-)

                Jak říkal můj táta:
                "To víte, můj synek se dříve než mateřštinu naučil otcovštinu...."

                [ Zpět ]
                Datum: 04.12.2013
                Autor: Jindra8526
                Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: Holfi

                       

                  Tak zatim to mas za +10. Pockej, ja si zkontroluju ostatni temata. To by bylo, abys v kvetnu nedal Spanelsko za dva dny z Perly!

                  [ Zpět ]
                  Datum: 04.12.2013
                  Autor: Murphy
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

457 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024