reklama

Na dobrý účel

http://www.adam.cz/clanek-2013110027-na-dobry...

2100476240/2010

[ Zpět ]
Datum: 29.11.2013
Autor: Jindra8526
  • Re: Na dobrý účel

         

    https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na dobrý účel

         

    Není tam napsáno co vlastně chtějí realizovat, jaký by to mělo mít rozpočet, kdy by to mělo být dokončené... Poslyš, neměl bys začít dělat z prdu kuličku?

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Na dobrý účel

           

      Je tam přesně napsáno, za co to chtějí utratit, a mají tam i položku na údržbu.

      Generál Sedláček byl hrdina, který si sochu, která bude připomínat jeho statečný boj za vlast stejně jako hanebné chování komunistů, kteří ho žalářovali v lágrech.

      Žádný prd a kulička.
      Jinak, ta vybraná socha se mi výtvarně nezamlouvá, ale v tomto případě dávám přednost tomu poselství. Ať se mnoho let ode dneška lidé ptají: "kdo to byl ten generál Tomáš Sedláček, že má tady sochu".

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na dobrý účel

             

        Kolik kg bronzu to bude tam píšou? Kolik bude stát forma? Kolik doprava? Co chceš udržovat na odlitku? To tam bude vpraveno určitě jen kvůli tomu aby bylo možné uzavřít smlouvu s nějakým bezdomáčem za 1000kč na hodinu jakože sochu bude třikrát v týdnu chodit leštit. Podle mě jde od začátku jen o to nakapsovat se na památce válečného veterána.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2013
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Na dobrý účel

               

          Rozpočet mají na 600 litrů, kdy začnou, nepíšou, až budou těch 600 litrů mít, počítám a sdělí nám podrobnosti. Zatím vidím jen návrhy (předpokládám, že šlo o školní práce z AVU) a mě se nic nelíbí, ale líbí se mi, jak pan Tomáš Sedláček se bral za vlast. Opak toho pomníku, na který narážíš, socha se mi líbila, ale zásluhy toho, kterému pomník je připsán, neumím vnímat jako nějak významně pozitivní.

          Předpokládám, že budou ve výdajích postupovat transparentně, a jak vše probíhá se dozvím snadno, bez toho, aby mě kdokoliv od nich označil za paranoika.

          Pokud se to stane, dozvíte se to všichni.
          Stále věřím, že slušných lidí je víc, tak tohle jsem také podpořil, a budu se těšit na to, že nezůstanu sám.

          [ Zpět ]
          Datum: 29.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Na dobrý účel

                 

            No tak od MČ dostali už 300.000kč a nějak je na tom transparentním účtu nevidím. Bůhví co s těmi penězi dělají.

            Takže dokud nebudou mít 600 tisíc, třeba jen 599, tak se nebude dít nic. Prachy od MČ na účtě nejsou, víš jaký jsou dneska úroky?

            (brzo toho nechám, moc dlouho mě to bavit nebude)

            [ Zpět ]
            Datum: 29.11.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Nevím,
              jediné co ti mohu slíbit je to, že v případě jakýchkoli pochybností, se budu ptát stejně veřejně a stejně důsledně, jako u kauzy předchozí, na jejíž závěrečné vyúčtování si počkám.

              Připadá mi správné, že se lidé skládají na sochy, či jiná umělecká díla či kulturu obecně, připadá mi správné, když si lidé pomáhají a připadá mi normální, že stejně jako o výběru veřejné sbírky, bude veřejnost informována i o nakládání s prostředky a to rovněž veřejně a velmi transparentně.

              Uvidíme, ten litr za ten pokus, jak to probíhá jinde, mi stojí.

              [ Zpět ]
              Datum: 29.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        •      

          Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

          Datum: 29.11.2013
          Autor: lucierut
    • Re: Na dobrý účel

           

      Dnešní Lidové noviny 29/11/2013
      Ještě nějaké pochybnosti?

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na dobrý účel

             

        Šestsetpadesát tisíc? No to nevím, kilo bronzu teď koštuje zhruba stovku, to tam hodlají umístit několikatunový odlitek? Dala na to radnice, evidentní snaha lehkoživků z nějakého o.s. dostat peníze za nic. Zajímalo by mě kolik z toho dostali na radnici zpátky.

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2013
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Na dobrý účel

               

          Máš stejnou možnost jako já, nech to prověřit :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 29.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Na dobrý účel

         

    Čest jeho památce, tenhle stát si slušných vlastenců začal vážit dost pozdě a taková sbírka je zajímavý nápad.

    Přiznám se, že jsem si, hned po přečtení tohodle linku, říkal jestli se Hrabosh pochlapí a nebude na to reagovat trolloklasicky.

    Nepochlapil.

    No a výsledek vidíte sami...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Na dobrý účel

           

      No, kdyby se podařilo vybrat víc, zasloužil by si snad i lepší sochu, než tenhle čistý ale poctivý realismus.

      Třeba Róna udělal skvěle Kafku, tak nějak si představuju dobrou, současnou sochu, ale nemusí pršet, že jo.

      Vojta až si to přečte v klidu, pochopí, že šlápnul vedle, nepřizná to, ale pochopí, on není hlupák.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Na dobrý účel

             

        Lidé jako on by si především zasloužili, aby se na ně nezapomělo...
        Taky aby komunisti přestali kušnit do školní výchovy a historie.

        Chce se mi blít, když chodicí agitky jako např. soudružka Semelová volají že přednášky vezňů komunistického režimu, často právě veteránů naší armády jak z východu tak ze západu, narušují výchovu dětí, chce se mi blít když vězně režimu dnešní moderní levice vytlačuje z Ústavu paměti národa a mám bohužel dojem, že dnešní mladí levičáčci o utrpení lidí v komunismu ani slyšet nechtějí.
        Jinak by třeba tak halasně nepodporovali právě odstranění vlivu obětí režimu na Ústav paměti národa a přitom neplkali, že tady vlastně bylo docela dobře...

        [ Zpět ]
        Datum: 29.11.2013
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na dobrý účel

               

          Souhlasím se vším,
          ale neumím to nějak zařídit, aby to tak bylo.

          Proto pomník generálu Sedláčkovi, beru jako dobrý nápad, i když pomník by si určitě zasložil každý, kdo za vlast bojoval, ať už tady, tam nebo snad onde.

          Tolik těch statečných kluků zase nebylo, ale na druhou stranu, jich nebylo málo, a měli bychom si jich vážit a učit svoje děti k úctě k hrdinům.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Na dobrý účel

         

    Myslim,že meli zaplatit penize od ministerstvi obrany. Ministerstvo obrany prodali kasaren 800 milion,muže pridat penize pro pomnik Sedlaček.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.11.2013
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Na dobrý účel

           

      Jenomže to by si některý ze současných generálů musel odříct vlastní odměnu a to přece po něm nemůžeme chtít.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.11.2013
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Na dobrý účel

             

        Lelek,ja nečetla vše članky,jen ostre vidim ,,čislo učet banky+pomnik+jmeno general,,. Mrzi me omyl :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2013
        Autor: Arabice
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Na dobrý účel

           

      Milá Arabice,
      abych to řekl mírně, moc tě prosím, nevyjadřuj se k věcem, kterým nerozumíš, ať z důvodu původu, jazykové bariery, nebo snad nedostatečného vzdělání.

      Bylo mi několikrát naznačeno, že jsi hendikepovaná a vážím si tvé vůle se s hendikepem prát. Na druhou stranu, Tvůj hendikep tě neopravňuje k tomu, aby si se chovala jako hulvát, nadávala mi do debilů, malých dětí, a nakonec si přisuzovala právo hodnotit, kdo má stavět pomníky našim hrdinům.

      Už si to přehnala, milá Arabice, a protože nechci být zlý, říkám jen to, že Tobě fakt nenáleží sebemnší právo diskutovat o pomnících našich hrdinů.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -16
      • Re: Na dobrý účel

             

        10

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na dobrý účel

             

        Ty si vůl. Korunovanej. Arabice má jako rodný jazyk máchání prackama jako nějaký Jedi*, což má úplně jinou gramatiku než čeština. Jako jazykový cizinec, který ještě navíc nemůže moc dobře vnímat mluvenou formu, má nárok na to aby nepoužívala českou gramatiku správně (což imho nezvládá ani spousta lidí kteří mají čestinu jako rodný jazyk).

        Ale nějak nechápu o čem píšeš. Samozřejmě že je odstuda že AČR není schopná pro veterány zařídit slušný hospic a po jejich smrti si je připomenout kultivovaným způsobem. Ale hlavně že mají na firemní trenýrky s Mickey Mousem.



        * Hvězdné války vol. 1

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2013
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +15 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Na dobrý účel

               

          Chovej se slušně, mě o tom, že rozumí psanému textu nepřesvědčila a proč tomu tak je, jsem doložil.

          Když AČR (tedy stát) není schopen postavit sochu hrdinovi, složíme se na ní sami, jak prosté.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
          • Re: Na dobrý účel

                 

            Zkus mi vysvětlit co špatně pochopila na tom že byla založena sbírka na pomník válečného veterána? V čem spočívá nepochopení textu když napsala že by tento pomník měla zacvakat armáda, když má nemalý rozpočet (ilustrováno na částce inkasované za prodej kasárna na Námrepu).

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Možná to chápu špatně, ale armáda má jiné úkoly než si budovat pomníky (nebo kupovat ty slipáče s logem).

              Armáda je vlastně stát, nemá svoje "armádní" peníze, ale peníze od daňových poplatníků. Armáda není privátní firma.

              Byl bych moc rád, kdyby všechny tyhle věci jako "armádní kultura" nebo "armádní sport" bylo eliminováno a prostředky daňových poplatníků byly v armádě využívány pouze a jen k účelu, ke kterému si vojsko vydržujeme.

              Proč by to měl platit daňový poplatník, a proč zrovna přes armádu a ne třeba přes ministerstvo kultury nebo ten Ústav paměti národa?

              Ať tak či onak, daňový poplatník a souvislost s tím za kolik armáda něco privatizovala je naprosto nulová, jsou to prachy státu, ne armády.

              Obdobně jako u Kinterovy tyče, zastávám názor, že tyhle věci by chudý stát neměl financovat a naopak, vítám a podporuji občanskou iniciativu, je to NÁŠ hrdina a tak MY bychom se mohlina pomník k uctění jeho památky složit, alespoň my, co kvůli tomu nebudeme strádat ani malinko.

              Pan Tomáš Sedláček bojoval za naši vlast, a ne pár pupkatých podplukovníků, tak je do toho netahejme, protože jak jsem se pokusil vysvětlit, stejně by to neplatil pupkáč ale daňový poplatník.

              Je na té úvaze něco špatně?

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Na dobrý účel

                     

                je prilis idealisticka. Jestli je to dobre nebo spatne, tot otazka.

                [ Zpět ]
                Datum: 04.12.2013
                Autor: Murphy
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Murphy, nejsem "malé decko" a vím, že svět nezměním.
                  Ale snažit se dělat správné věci správně, a navíc za svoje, je luxus, který si chci dopřát.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 04.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Tim lepe.
                    Dokonce celkem slusne funguje i ten Tvuj novy plugin. Zatim jsem napocital pro zitrek pouze tech +10 km.
                    Jdu spat, tak si to dal pripadne pocitej sam. 8-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 04.12.2013
                    Autor: Murphy
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Na dobrý účel

                     

                Je na ní něco špatně. Nikdo se na ní neptal.

                Ptal jsem se co Arabice nepochopila, když potom napsala že pomník by měla zaplatit armáda. Je to její názor, můžeš s ním nesouhlasit.

                Zaujalo mě, a skoro bych řekl že jsi teď šlápnul na hrábě, proč když Arabice napsala "ať to zaplatí armáda" tak jsi reagoval značně neurvale a zcela mimo téma a když jsem se o tom v příspěvku zmínil já (akorát jsem tomu trochu vylepšil gramatiku), tak najednou odpovídáš civilizovaně (byť na zcela jinou otázku než na co jsem se zeptal). Že by nebyl problém v "pochopení textu" jak trvdíš, ale někde jinde?

                [ Zpět ]
                Datum: 04.12.2013
                Autor: Hrabosh
                Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Napsal jsem to jasně, lépe to nedovedu, pokud to nechápeš, je mi to líto.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 04.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Nema rad zeny. Ale stejne si to tady neprectes, protoze me Jindra smaze, ackoli Tvoje prispevky bavici se pouze o jeho reakce na Arabici jsou zde stejne OT, jako moje smazane.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 06.12.2013
                  Autor: lucierut
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Taková pitomost,
                    to ještě nespíš, nebo už vstáváš jako já?

                    Pochopitelně, je to OT, a velmi hloupé.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.12.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                    • Re: Na dobrý účel

                           

                      Mas dnes tusim +20, ne? Drzis se dobre. 8-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.12.2013
                      Autor: Murphy
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Přijde mi, že je to úplně obráceně - domorodé ženy kmene nakoláckého nemají rády jeho :-) Arabice se nikdy slovně ani nedotkl, začalo to tak, že se zničeho nic obula ona do něj.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 06.12.2013
                    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                    • Re: Na dobrý účel

                           

                      Víš tady nejde o mě, nejde o tebe, ani Lucii, paní z Arábie, místní dámy ba ani o toho "O němž se nesmí mluvit" ale o pomník na uctění památky pana Tomáše Sedláčka, který se zasloužil o vlast.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 06.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                      • Re: Na dobrý účel

                             

                        Jindrošislo,nenapiš mi ,,pani z Arabie,,. Nejsem z Arabie. Narodila jsem v Slovensko,bydlim v Česko. Libi mi prezdivka Arabice!

                        [ Zpět ]
                        Datum: 07.12.2013
                        Autor: Arabice
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
                        • Re: Na dobrý účel

                               

                          Já také nejsem Jíndrašisla ani Jindra Šišla, ale to máš fuk, beru to s nadhledem.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 07.12.2013
                          Autor: Jindra8526
                          Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      •      

        Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

        Datum: 30.11.2013
        Autor: lucierut
        • Re: Na dobrý účel

               

          "vytyct".. ses právě vrátila z hospody?

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Na dobrý účel

                 

            Bohuzel ne, obcas si dovolim nepsat vzdy jen spisovnou formou cestiny, nejak mi tam "vytect" nesedlo.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.11.2013
            Autor: lucierut
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Sedět v hospodě ještě druhý den po obědě je na pováženou. Myslím si, že ač možná pod vlivem, Jindra má pravdu, nevidím důvod, proč by s ní měl jednat jako s malým děckem. Arabice má právo být sprdnuta stejně, jako ostatní protivný baby z tohoto webu.

              [ Zpět ]
              Datum: 30.11.2013
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
              • Re: Na dobrý účel

                     

                Ano. Pokud napise neco hrubeho a nikoli jen za to, ze napise svuj nazor a slusne ho vyjadri, aniz by nekoho urazela.

                [ Zpět ]
                Datum: 30.11.2013
                Autor: lucierut
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Toto téma jsem založil pro to, abych podpořil sochu, která má připomenout našeho hrdinu, generála Tomáše Sedláčka.

                  Protože trvale odvádíš pozornost jinam, beru ti k tomuto tématu právo diskutovat.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.11.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Sprdl ji i za příspěvky, které napsala v minulosti. I na to má Arabice stejné právo, jako kdokoli jiný. Tuhle holku bychom měli od zdejších žabomyších válek všichni, včetně těch, kterým se její příspěvky hodí do krámu, rázně odhánět, nebo na ně šeredně doplatí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 30.11.2013
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Tak tragické to není,
                    ona se nechá manipulovat, protože přesně nerozumí, o čem je řeč, nechápe ironii, sarkasmus, prostě má schopnost vnímat jazyk, jako desetileté děcko.

                    Rozumí všemu, ale ve složitějších debatách se neorientuje. Zato se naučila používat slovo "debil" a tím mě vážně naprdla. Staví se zásadně na tu "správnou stranu" protože jako fena, čeká, že jí někdo za to pohladí a podrbe pod čumákem.

                    Rozumím tomu, rozumím touze zařadit se a zapadnout, být součástí nějakého kolektivu, ale děvče nešikovné si vybralo špatného soupeře. Přečtě si název blogu a sejme mě za to, že rotoped je k ničemu.

                    Co si pak má rozumný člověk myslet.

                    Když se pořádá sbírka na památník panu gen. Tomáši Sedláčkovi, napíše krávovinu o tom, kolik a za kolik co armáda prodala.

                    Náš stát ani naše armáda, nejsou ochotni pomník panu Sedláčkovi vybudovat, nebo do něj investují jen část prostředků.

                    Tomu rozumím. Stát který nemá na důchodce, něměl by stavět drahé pomníky (a už vůbec ne cyklostezky). Proto, v normální ciilizované společnosti, řada těhle památníků a uměleckých děl vzniká díky podpoře soukromých investorů, nebo díky sbírkám.

                    Mě osobně urazil ten postoj, paní Arabice, že to má platit AČR protože něco nebo tamto.

                    Nemá! AČR tu je od toho, aby byla schopna bránit naši vlast. My, občané, jsme tu od toho, abychom na hrdiny, jako byl pan Sedláček, nezapomínali.

                    Z úst cizince, špatnou češtinou, takový názor zní jako výsměch, i když věřím, že to tak míněno nebylo.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 30.11.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
      • Re: Na dobrý účel

             

        Jindročislo, válím se na zemi smíchy. Proč? Od roku 2006 do minuly tyden ješte nevidela co psali nakolaci/nakolačky ,,jazykove bariery,,!!! Poprve v živote minuly tyden jsem četla na komentar,ty psal ,,jazykove bariery,,.
        V roce 2006 ja vedela,že nepatrim společne s slyšici,duvod velky problem slovni zasoby a gramatiky,nakonec jsem moc rada,že oni me respektovali. Nechodim na ruzne www pro slyšici,jen 1 www nakole od 2006 do dneska,uplne me stači www nakole.
        Jak mužeš dovolit psat ,,jazykove bariery,,. Bolest svaly žaludek od smichy.
        Jindrošislo,jak udelaš jednoduche rešit jazykove bariery? Vrele ti doporučuji,že udelaš me blacklist,abych nečetla tve članky,komentary,... To je jednoduche rešeni ,,blacklist,, :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2013
        Autor: Arabice
        Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
        • Re: Na dobrý účel

               

          Proč Jindra nemůže dovolit psát "jazykové bariéry"? Jednoduche resit jazykove bariery? Válet se na zemi smíchy? Nadavat Jindrovi?

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
          • Re: Na dobrý účel

                 

            širavnik,nedavala na jindročisla,proto nevim proč psal ,,jazykove bariery,,. Oni 2006-dodneska nenapsali jazykove bariery. Oni dobre vi,že neslyšici maji problemy vety,slovni zasoby a gramatiky. Oni snažili porozumet moje vety nebo nechteli porozumet,ja respektovala,že nechteli porozumet.

            [ Zpět ]
            Datum: 30.11.2013
            Autor: Arabice
            Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Jazykove bariery ma Jindra pravdu, nezlobit se na Jindra.

              Jazykove bariery Arabice, Jindra ne jazykové bariéry.

              Jindra dobrý, Arabice dobrá .

              Problém jazyková bariéra.

              Arabice lepší Jindra kamarád, všichni www.nakole kamarád :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 30.11.2013
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -15
              • Re: Na dobrý účel

                     

                Cože? Musim kamaradit s Jindošislo??? ŽADNE!!!!
                Nebudu psat dalši valky komentar. Nechci ,,RUST VALKY PSANI,,! A tečka!

                [ Zpět ]
                Datum: 02.12.2013
                Autor: Arabice
                Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Já k tobě byl slušný, velká písmena a vykřičníky si laskavě strč za klobouk. Příště už s tebou nebudu ztrácet čas.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 02.12.2013
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Nechci RUST VALKY PSANI....

                    Nebude psát dlouze, nebo nebude svým psaním válčit?
                    Nebo snad oboje najednou?

                    To by bylo vhodné jen přivítat! Tak se nedurdi :-)

                    [ Zpět ]
                    Datum: 02.12.2013
                    Autor: Jindra8526
                    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                    • Re: Na dobrý účel

                           

                      Podoba čistě náhodná? Příště už to ukončí slovem šmyčec. DD se neštítí ničeho.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 02.12.2013
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: Na dobrý účel

               

          Milá Arabice,
          respektuji tě, ale Ty mě nikoliv, jinak by si mě nepsala, že jsem debil a jako malé dítě.

          To, že jsi takové hlouposti psala, jsem přisoudil Tvojí omezené schopnosti chápat česky psaný text, to je celé.

          Dříve než někomu napíšeš, že je debil, přemýšlej, jestli je to přesně to, co chceš říci.

          Snažím se s Tebou komunikovat naprosto korektně a spravedlivě, a snad to není přehnané, když totéž pořaduji i od Tebe.

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 30.11.2013
            Autor: lucierut
    • Re: Na dobrý účel

           

      Jako důkaz, naprostého nepochopení česky psaného textu, předkládám tento text a Tvoji první reakci na něj.

      http://www.nakole.cz/diskuse/15845-na-rotopedu...

      Prostě Tvoje jazyková výbava nestačí na to, aby si pochopila, že vůbec nešlo o nějaký rotoped, ale o vzpomínky, a přesto si měla velkou kuráž, se ozvat a ukázat se jako totální mimoň.

      Je chyba, že tě nikdo s tvých "přátel" (teď si nejsem jistý jestli pochopíš ty uvozovky) neinformoval o tom, že se ztrapňuješ a mluvíš od věci. Oni tě jen využívají a zneužívají, a když napíšeš krávovinu, styčí prst a varují - ona je hendikepovaná!

      Nemyslím si, že ty by si se chtěla, za hendikep schovávat, mám tě za velmi statečnou ženskou, která se ničeho nebojí a jde do věcí zpříma. Bohužel, "kamaráadi" (nevím jestli pochpopíš ty uvozovky podruhé) tě hecují a zneužívají Tvé naprosto zjevné neschopnosti pochopit složitější české texty. To není nic, za co by si by si se měla stydět, moje arabština končí u "salam aleikum". Ale musel jsem ti to napsat.

      Pokud nerozumíš, raději mlč a hlavně nenech se vyhecovat do reakcí, které vyústí v to, že všichni pochopí, že si vůbec nic nepochopila.
      Jako na tom rotopedu.

      Nezlobím se na tebe, ale nepřeji si, abys mi už někdy říkala, že jsem debil, nebo že jednám jak malé děcko.

      Děkuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.11.2013
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Na dobrý účel

             

        Píše "nečíst tvůj blog", já jsem to teda pochopil tak, že to nečetla a k té reakci ji inspiroval jen ten název. Prostě si při přečtení slova "rotoped" vzpomněla na svůj rotoped. Přiznám se, že než jsem si to přečet, taky jsem myslel že je to o rotopedu. Asi jsem taky naprostej nechápavec :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.11.2013
        Autor: vladxx
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Na dobrý účel

               

          píše "nečtu", radši už jdu spát :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Autor: vladxx
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Na dobrý účel

               

          Já se obvykle nevyjadřuji jk něčemu, co jsem nečetl, ale možná je to jen moje české zápecnictví.

          Takže kdo tu je za blba?
          Nechám na Tobě, doborou noc

          [ Zpět ]
          Datum: 30.11.2013
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 30.11.2013
            Autor: Ifča
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 30.11.2013
            Autor: Ifča
          •      

            Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

            Datum: 30.11.2013
            Autor: Ifča
          • Re: Na dobrý účel

                 

            Takže ty mezi mazavkama zůstáváš. Dost blbý, příspěvky tak ztrácej souvislost. Asi mi to uniklo, Ifča ti provedla něco strašnýho?

            [ Zpět ]
            Datum: 30.11.2013
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
            • Re: Na dobrý účel

                   

              S tou dámou se nedbavím, nediskutuji, je na mém BL a nepřeji si aby cokoliv co napíši komentovala.

              Neustále to prostřeluje, tak to neustále mažu.
              Píše mi vzkazy do obálky, které nečtu a tak to i zůstane.

              K věci válečného hrdiny pan Sedláčka to zcela jistě nebylo.

              Ano, kolego, nepřestanu.

              [ Zpět ]
              Datum: 30.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
              •      

                Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                Datum: 30.11.2013
                Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Doufám, že nepotřebuješ více důkazů o tom, jaké to je.

              Tady mě napadá jen příhoda z řivota instona Churchila, toho jedna poslankyně tak nenáviděla, že mu v Dolní sněmovně zaječela do oblíčeje:
              "Pane, vy být mojím manželem, tak vám nasypu do čaje jed"

              Winston se jen ušklíbnul a odpověděl:
              "Madam, vy být mojí paní, ten jed bych rád vypil" :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 30.11.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
              • Re: Na dobrý účel

                     

                Hezký, typickej anglickej sarkasmus, ten si musím pamatovat. Ale jinak? Mazat a ještě zamykat, no nevím. Takový zajímavý počteníčko to třeba mohlo bejt.

                [ Zpět ]
                Datum: 01.12.2013
                Autor: abernathy
                Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                •      

                  Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                  Datum: 01.12.2013
                  Autor: Ifča
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    Bože ty musíš být ale kráva. A to jsem ještě slušný. Zalez už někam do prdele a své koplexy neřeš na solidní diskusi.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 01.12.2013
                    Autor: slimejš
                    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -15
                    •      

                      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                      Datum: 01.12.2013
                      Autor: Ifča
                • Re: Na dobrý účel

                       

                  Hele, témat, kde mi může od plic nadávat je všude dost, tady prostě ne.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 01.12.2013
                  Autor: Jindra8526
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                  • Re: Na dobrý účel

                         

                    To ovšem nechápu proč jsi pak nesmazal nadávajícího slimejše.

                    Padni komu padni zjevně nedopadá na všechny stejně a to vede k otázce proč jednou nadávání vadí a jednou nevadí ?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 04.12.2013
                    Autor: újezďák
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    •      

                      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                      Datum: 05.12.2013
                      Autor: Ifča
                    • Re: Na dobrý účel

                           

                      Protože jeho poselství mě přišlo tak nějak k věci :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 05.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                    • Re: Na dobrý účel

                           

                      Jinak, tohle téma je moje a jde o pomník panu Sedláčkovi, nepřenášej sem prosím jiná témata.
                      Děkuji.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 05.12.2013
                      Autor: Jindra8526
                      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    •      

                      Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

                      Datum: 05.12.2013
                      Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 30.11.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 01.12.2013
              Autor: Ifča
            •      

              Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

              Datum: 01.12.2013
              Autor: Ifča
  • Re: Na dobrý účel

         

    Tak protože ta dáma, nechce pochopit, že to téma není o ní a jejích frustracích, ale o gen. Tomáši Sedláčkovi, zamykám a odemknu, aždáma vystřízliví.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -13
  • Re: Na dobrý účel

         

    Chtěl bych připomenout, že veřejná sbírka stále probíhá.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.12.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
    • Re: Na dobrý účel

           

      nedám.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2013
      Autor: magic1000
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: Na dobrý účel

         

    Když už si tu na nás otevíráš hubu... Kolik jsi přispěl tady? http://www.ceskatelevize.cz/porady/10490832549...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.12.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
    • Re: Na dobrý účel

           

      "Na nás", tedy Hraboshi, učíš se rychle, mluvit za všechny nebylo tvým zvykem.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.12.2013
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Na dobrý účel

             

        My všichni víme,že je to všechno jinak. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2013
        Autor: magic1000
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Na dobrý účel

             

        Netvrdím že mluvím za všechny. Otevřel si tu hubu na více lidí (což snadno ověříš pročtením tohoto tématu). Jsem jedním z nich. Kterak bys tedy formulovat tuto otázku?

        [ Zpět ]
        Datum: 16.12.2013
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
        • Re: Na dobrý účel

               

          Vždy jsem si vážil Tvé inteligence, takže Ti nic vysvětlovat nebudu.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.12.2013
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
          • Re: Na dobrý účel

                 

            Prosím, jen to zkus. Je snadné kritizovat, ale něco vymyslet je obtížnější.

            Nelíbí se mi, když tu Jindračíslo huláká jací jsme (doplň dle uvážení), protože jsme nepřispěli. A tak upozorňuji že není možné přispívat na všechno a všem, je nutné si vybírat. A také tím navazuji na svůj starší příspěvek o těch kteří by mě přispět na Sedláčkův pomník mezi prvními.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.12.2013
            Autor: Hrabosh
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Na dobrý účel

                   

              Kde hulákám, že jste nepřispěli?

              Prosím, žádám a dávám k zamyšlení, jestli, tohle právě není "dobrý účel".
              K panu Sedláčkovi nemám žádné vazby, snad jen jedinou, to že jsem Čech a on bojoval za moji vlast, Československo, a dobrovolně riskoval svůj život a proto si připomenutí, třeba sochou, zaslouží.

              Takže se chovej slušně, Hraboši.

              [ Zpět ]
              Datum: 17.12.2013
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
  • Re: Na dobrý účel

         

    Ani nevím jestli tohle téma zase otevírat...
    Ale jo, risknu to ;-)

    Tak už o tom ví i masmédia ;-)

    http://praha.idnes.cz/v-praze-6-bude-stat-busta...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.12.2013
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

173 cyklistů (15 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023