reklama

IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

Jsem tu na pozvánku a rozkoukávám se. To je první fakt.

Přiznám se ale, to je druhý fakt, že mne překvapilo, že tu není tak jako je všude standardem zobrazování IP adresy přispívajících, alespoň ve tvaru 155.128.XXX.XXX, díky tomu se předchází zbytečným sporům o víceidentitách a samozřejmě to slouží jako identifikace robotů a spamerů. Sice to není dokonalé, ale vždy to pomůže minimálně je rozlišit.

Jen se ptám proč zde není toto zavedeno, napadlo mne, že by to mohlo být využíváno i ze strany provozovatele (spíše správce nebo toho do má na starosti správu diskuze s vyšším oprávněním) jako berlička, nástroj na (úchylné?) pozorování chování lidí, odhalování jejich skutečných identit a posléze i možné šikaně. Mám o této problematice hodně informací a studuji to. To je třetím faktem.

Neberte mi tento dotaz ve zlém, skutečně mě to překvapilo. Dík za odůvodnění a zpochybnění mé teorie. :-)))

[ Zpět ]
Datum: 22.11.2013
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    No, to by bylo řešení pouze částečné a nedokonalé, jsou technické prostředky IP fixlovat, je řada veřejných míst s netem, pak mobilní sítě, moc by se asi nezměnilo.

    Navíc by to mohlo vést k ošklivým věcem, představ si, že by se zjistilo, že řada příspěvků jede z nějakého úřadu, a to v době, kdy se má úřadovat a ne vykecávat, a pak by se toho někdo mohl chytit a dělat zbytečně zle, protože IP i čas by dost jednoznačně mohl identifikovat.

    IP nic neřeší.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Taky se jen zeptám, co to má společného s bezpečností na kole?:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Nevím jak kdo, ale já si snadněji zapamatuji jméno než nějaká hausnumera. Navíc je snad podstatné co je napsáno než z jakých čísel to vzešlo.
    Někoho možná baví porovnávat nějaká čísla, někdo si určitě vede jejich seznamy a statistiky, ale podle mě to je už taky slušná úchylka.
    Jinak mě je úplně jedno co tam bude, ale už vidím ta dohadování a zkoumání a vyhodnocování čísle a nekonečné blbnutí.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    A co se zeptat redakce?!?
    Zkrátka to tady tak je. My všichni jsme jen hosty na jejich zahrádce :o)))

    Mimochodem podle prvních 6ti číslic IP adresy tak akorát poznáš, do jaké IP třídy daná adresa patří. Víc nic...
    Tohle šesti číslí může mít společné tolik lidí, že je opravdu zcela nadbytečné to u nicku uvádět.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    No tipoval bych, že v databázi mají u příspěvků i i.p. adresu, aby někoho mohli v případě potřeby bloknout. Otázka je proč ip zveřejňovat. U většiny příspěvků to bude k ničemu. Předpokládám, že lidí, kteří mají několik nicků a potřebu tady vystupovat pod různou identitou zase tak moc nebude. Přeci jen nejsme na nějakém erotickém chatu. :)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Robikl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

           

      Co mě více štve je ta reklama napasovaná na slova příspěvků. :(
      edit... sorry, možná problém je na mém přijímači

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2013
      Autor: Robikl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

             

        Android to zatím nedělá.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2013
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

               

          Mám nový počítač a nějak si mi něco nainstalovalo do chromu, tak jsem vyhodil nějaká "rozšíření" (=blbůstky od Seznamu)... Vypadá, že to bylo tím....

          [ Zpět ]
          Datum: 22.11.2013
          Autor: Robikl
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                 

            Ve FF používám Addblock a mám pokoj se všema reklalamama na všech stránkách.

            [ Zpět ]
            Datum: 22.11.2013
            Autor: Bobbob
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    1.s IP zobrazením není to rozhodně všude, ale pouze sem tam někde.

    2. stejně budou mít lidi se stejným nickem různé IP adresy, podle toho přes koho a co se zrovna přihlásí.

    3. roboty a spamery tady skutečně nepotřebujeme, máme zde totiž lidi, kteří v rámci omerty nebo snahy o spasení webu nakole mění nicky tak často, že je to vlastně jedno jestli je to robot nebo blbot.

    4. většina z těchto robospamoomertových nicků začíná svou krátkou kariéru na tomto webům upozorněním na nějaké zásadní kritické nedostatky tohoto webu a názorem, že jinde to dělají jinak a lépe.

    Ps : pokud jste vzácnou výjimkou a nepatříte pod bod 3 a 4, tak se vám tímto omlouvám a vítám vás v kolektivu slušných diskutujících.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

           

      ad 3., 4. - to se velmi brzo pozná :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Přihlašuji se z domova (1 PC), mobil, práce v lékárně (4 PC), MU v Brně (9 PC), VŠCHT (2 PC), chalupa (1 PC)...

    Otázká zní, kolik IP používám? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

           

      no, vzhledem k tomu, že máš kradený nick, tak je to vlastně jedno :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2013
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Všude to uvádět zvykem není. Chodím pouze sem na jedno gc forum a jedno warezový. Jediný klidný je to warezový. A uvádět IP u nicku je opravdu zbytečnost, a jako taková zde klidně být může. To že píši v pracovní době z počítače zaměstnavatele je můj problém a zaměstnavatel má jiné starosti než prolízat diskusní fora. Na to aby kontroloval moji aktivitu v práci či na webu má jiné páky. Anonymizery IP fungují, ale postrádám jejich smysl v souvislosti s internetovou diskusí na nezávadné téma. Pokud má někdo více identit je to jeho problém a jeho boj, s tím technickými prostředky běžně používanými nic neuděláte. Ztrácet čas a hlavně nervy zbytečnými hádkami, navíc ve virtuálním prostředí kde občas nevíte kdo je kdo, nemá valný smysl. Ono je lepší občas vyjít mezi skutečné lidi a rozhovory, někdy i o důležitých zbytečnostech vést z očí do očí. Internetová fóra snesou vše a jako anonymní je potřeba je brát. Tedy přeji zachování klidu a osobní pohody. Kamil

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Netopirat
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Teda tyhle starosti bych fakt někdy chtěla mít...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

           

      Pokud to opravdu studuje a zabývá se tím, tak se to dá pochopit. Studují se i jinší věcí a úkazy :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 22.11.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

             

        Pokud by to opravdu studoval a zabýval se tím, tak by asi věděl, že zobrazování IP na většině diskuzních fór standardem ani náhodou není...
        Ovšem ty úvahy, jak všechna jiná diskuzní fóra jsou o tolik lepší než tady to zdejší, ty mi povědomé jsou, to ano...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2013
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

               

          Třeba je studující začátečník co i ty úvahy zatím jen opisuje a navíc bude asi poněkud stydlivý :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.11.2013
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

             

        Já jsem z toho textu pochopila, že se zabývá studiem mezilidských vztahů, šikany apod.
        Pokud chce ale IP adresy tady kvůli tomuhle, tak to hraničí se šmírováním. To může jít se svým požadavkem do brusele.

        Věř, že pokud by studoval cokoli, čeho se dotýkají IP adresy nebo sítě apod., tak by v půlce první přednášky věděl, že to, co požaduje, je pro identifikaci zcela nesmylný požadavek.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.11.2013
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

               

          Já nevím co studuje, třeba vliv čísel IP adresy na počty samohlásek a délku textu a abych pravdu řek, tak mi je vážně šumák co studuje, ale podle toho co a jak napsal, tak to nejspíš žádná věda nebude.
          Třeba nás má jako morčata. Do prostoru plácne volovinu a z povzdálí tiše sleduje co se bude dít. jen doufám, že si dělá pečlivě poznámky, třeba se mu to pak k nějakému doktorátu věd zbytečných bude hodit :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.11.2013
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                 

            ...aneb "Zlatka 100x jinak", že...

            [ Zpět ]
            Datum: 22.11.2013
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                   

              Že by? To by z ní hynduisti byli úplně na větvi, tolik reinkarnací v tak krátké době a ještě za živa, to snad neviděli ani Bohnicích a Kateřinkách dohromady.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.11.2013
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                     

                Tak zatím to má všechny symptomy shodné
                - registrace dnes
                - je tu jen náhodou
                - nicméně má docela slušnou znalost o místních poměrech
                - založí téma ve vší slušnosti a mlčí
                - téma se týká zdejších vztahů

                Tak může to být, samozřejmě, i náhoda, ale ty se také jen tak samy od sebe nedějí :o)))

                Ono se to za pár dní vykrystalizuje samo :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 22.11.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                     

                Je fakt, že původně jsem si myslela, že číslice v nicku je věk, ale třeba to bude pořadové číslo :o)))
                Bylo by docela zajímavé, jestli by vůbec někdo dokázal dát dohromady všechny nicky Zlatky, které tady na diskuzi už proběhly :o)))

                [ Zpět ]
                Datum: 22.11.2013
                Autor: radka
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                       

                  Těžko, jedině že bychom povolali Medvěda :-)
                  Já myslím, že už ani ona sama to nemůže pořádně vědět, pokud teda není úplný blázen.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.11.2013
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                       

                  Pokaždé si dáte záležet, abyste na ni naházeli co nejvíce špíny. Asi chcete mít jistotu, že se zase vrátí.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.11.2013
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
                  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                         

                    Jakou špínu například? :-o

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.11.2013
                    Autor: Ifča
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                         

                    Jak vrátí?!? Vždyť ona tady je. Ty její "párky" zabanované nejsou.

                    A špíny si na sebe dokáže nakydat dost sama. Není nutno cokoli přihazovat.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.11.2013
                    Autor: radka
                    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                         

                    Vždyť sem leze furt i když o ní tady není ani zmínka. A když má dojem, že už se o ní delší dobu nemluvilo, tak sem něco plácne a zasmradí. Když to přestane dělat, nikdo si na ni ani nevzpomene, jenomže to by nevydýchala a tak musí občas zasmradit.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.11.2013
                    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                    • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                           

                      Zajímalo by mne, kdy lidé jako ty pochopí, jak to tady skutečně je. Obávám se, že budete přitakávat radce neustále, byť je zcela jasné, že nemá pravdu.

                      [ Zpět ]
                      Datum: 24.11.2013
                      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
                      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                             

                        To máš tak, jako by se dalo říct, že by mě zajímalo, kdy lidé jako ty přestanou šířit Medvědovu doktrínu.
                        Ale já se skutečně neptám, to je jen takové přirovnání ;-)

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.11.2013
                        Autor: ronda
                        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                             

                        A v čem teď nemá pravdu? Nebo snad píše voloviny jen tak ze zvyku?

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.11.2013
                        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                        • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                               

                          Ó, chybička, teď jsem si všimnul chyby, která druhé větě dává úplně jiný smysl.
                          Takže oprava druhé věty :

                          Nebo snad PÍŠEŠ voloviny jen tak ze zvyku?

                          [ Zpět ]
                          Datum: 24.11.2013
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                 

                            Šmarjá, teď ještě desetkrát matkonáš, abys měl jistotu, že ti tu chybu opravdu odpustila :-D

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.11.2013
                            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                        • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                               

                          Myslím, že Zlatka, pokud se tu více objevila jako registrovaná, tak nejvíc dvakrát. Ostatní nicky "Zlatky", má na starosti někdo jiný, komu jaksi nemůže být zakázáno přispívat na toto forum.

                          [ Zpět ]
                          Datum: 24.11.2013
                          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                 

                            Poraď, prosím, jak zaregistrovat dalšího cyklopalmovku ?

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.11.2013
                            Autor: ronda
                            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                 

                            Ale to si zase jenom myslíš nebo snad ty sám jsi Zlatka, že to tak dobře víš?

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.11.2013
                            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                            • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                   

                              Většina jen hádá a domnívá se ale jen majitel těchto stránek jistě ví kdo je kdo. Nedávno jsem byl jedním takovým věštcem označen za cyklodacana. Ten byl bloknut a já jsem zde stále. Tak že bych to nechal na těch kteří sami ví kdo je kdo a rozhodně bych nehádal z křišťálové koule.

                              [ Zpět ]
                              Datum: 24.11.2013
                              Autor: Bobbob
                              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                 

                            Urcite. A proto pouziva naprosto stejne formulace, spatne mezery u catek ve vete a spoustu dalsich shodnych znaku textu. A na B-F to byl taky nekdo jiny, i kdyz psal z jejiho nicku, ze?
                            Uz jsem to tu psal - €bola je jak ta nemoc, dokaze akorat zakerne skodit.

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.11.2013
                            Autor: Murphy
                            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
                          • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                                 

                            Copa? Ti řekla Zlatka na bazénu? :-D

                            [ Zpět ]
                            Datum: 24.11.2013
                            Autor: hekynen
                            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                      • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                             

                        No uklidnil´s mě.
                        Už jsem se bála, že toto téma se obejde bez připomenutí základního dogmatu víry pravé:-))

                        [ Zpět ]
                        Datum: 24.11.2013
                        Autor: Lanna
                        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

                         

                    Že ses neozval u tý žumpy na párkách a děláš zase advokáta až tady ? Zase čucháš možnost konfliktu, tak jdeš přiložit polínko ?

                    [ Zpět ]
                    Datum: 22.11.2013
                    Autor: ronda
                    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    shrnul bych to slovem skrýt :)

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Hodil(a) návnadu a vy jste se chytili. Kašlete na to.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: IP přispívajících není? Proč?? Zeptám se slušně.

         

    Blbost...

    Pokud Tě to tak strašně zajímá, tak si to zkoumej tam, kde to už zavedené mají. A nevnucuj to jinde, kde o to nikdo nestojí :-/

    P.S. A nevím jak jsi přišel/la na to, že to "všude je standardem"... Asi jsi toho na netu viděl/a opravdu ještě málo...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2013
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

321 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024