reklama

Airbag-helma na kolo

Dobrá věc pro spoustu případů, myslím.
http://relax.lidovky.cz/dve-svedky-vynalezly...

[ Zpět ]
Datum: 19.11.2013
Autor: e-totem
  • Re: Airbag-helma na kolo

Už to tady tuším kdysi bylo. No nevím, tahat na krku něco takového... Pak se prudce ohnout a mít jednorázovou čepici za pár tisíc :-)

[ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

musím vypátrat víc, ale pokud je to spolehlivé, je to lepší než helma, chrání krční páteř i čelist, skoro jako HANS pro závody aut... http://cs.autolexicon.net/articles/hans-head...

[ Zpět ]
      Autor: e-totem
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak na motorce se to vozit v pohodě dá. Na elektrokole (nejlépe bez příšlapu) taky. Na normálním kole si takovou jitrnici kolem krku představit neumím.

[ Zpět ]
        Autor: ronda

To byla v roce 2012 jedna z vůbec nejpodivněších výher soutěže do práce na kole v Praze v historii soutěže.

Né pro to co je, ale pro to, že tým vyhrál jeden airbag dohromady....
    Letos myslím už dostal jeden výherce jednu helmu, což mě přišlo podstatně rozumější :)

[ Zpět ]
    Autor: újezďák

jen počkejte, až si to přečtou v Bruseli a hned to bude povinné.

ale třeba by to některé ochránilo před úderem do hlavy a otřesem mozku, a pak by se tu pořád neškubali :-P

a ne, že napíšete, že jsem si ji měl pořídit taky! já ji nepotřebuji - mám v hlavě piliny, takže jediné, na co musím dávat pozor, je, abych nechodil k otevřenému ohni - mohly by mi blafnout :-))))

[ Zpět ]
    Autor: Bruca

Buď v klidu, piliny strašně blbě chytají a hoří, zvlášť když jsou utěsněné v kouli :-))

[ Zpět ]
      Datum: 20.11.2013

To asi zalezi na koncentraci. Pokud by jich mel v hlave jen trochu (nejlepe co nejjemnejsi) a zbytek vzduch, mohla by po zatreseni hlavou vznikat vybusna smes...

[ Zpět ]
        Autor: Jrr

na tom něco bude, už mi ani ušima tolik nevypadávají jak dřív. takže dětem a blbcům sirky do ruk nepatří!
          :-)

[ Zpět ]
          Autor: Bruca
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

235 cyklistů (24 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017