Země: Itálie Itálie

Listopad na Sicílii

Ahojte, co pokořit všechno počasí a třeba si udělat výlet na Sicílii, kde ještě skoro ani nenastal podzim?
Žiju tu třetím rokem, mám tu kiteboaridng školu viz.: http://www.alfaride.com a jsou tu hlavně super podmínky na výlety na kole. Většinou jezdím na listopad už domů, ale vždycky je mi to líto, protože je tu pořád přes 20°C a místní kámoši pořád jezdí. Přemýšlel jsem dát dohroamdy ještě bandičku a užít si tu v listopadu kolo, čerstvé jídlo od farmářů, mejdánky s místního super vínečka…
Měl byste někdo zájem dát něco takového dohromady?
Díky tomu, že tu máme cestovní agenturu, můžu vše snadno pomoc zařídit.
Dokonce přemýšlíme,že bychom vyhradili pro cyklistiku zde speciální část našeho webu.
Zpáteční letenka vyjde z Prahy na 200–300 EUR a kola se tu dají lehce půjčit, nebo bychom dali dohromady třeba dodávku a dojeli si se s vlastníma.
Ptejte se na cokoliv, popř. sestavíme kompletní rozpočet a podmínky ;)
info (zavínáč) alfaride.com

[ Zpět ]
Datum: 03.11.2013
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolosální cesta ke Koloseu

Milan Martinec
a další cyklocesty po Evropě – Moldavsko, Britské ostrovy, Kurská kosa, Malta
Druhá kniha Milana Martince o jeho cestách na kole Evropou. Milan sice není profesionální cyklocestovatel, ale na kole už ujel 350 000 km,…
299 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Běžkování v Dolomitech

(CK Kudrna)
28.02.2017, 6 dní
7 500 Kč
zimní Autobusem

Lago di Garda MTB

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem

Lago di Garda na silničním kole

(CK Kudrna)
03.05.2017, 6 dní
7 100 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: rodinná cyklodovolená s dětmi

dnes
Jsme rodiče se sedmiletým synem z pod Železných hor a rádi podnikáme středně náročné cyklovýlety po našich kopcích…

Hledám: Parťák, parťačka na sportovní aktivity

včera
Rád bych našel někoho se zájmem o kolo, hory, turistiku a cestování za poznáním. Nejlépe z Libereckého kraje anebo…

Hledám: Pohoda

25.02.2017
Dva dědci z Ostravy -Poruby hledaji na spolecne nenarocne vyjizdky na kole dve babky 60 i vice ,mame za to ze je…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

253 cyklistů (32 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017