reklama

Texty s "jedovatými" znaky

Už párkrát jsem narazil na to, že do diskuse nejdou vložit různé znaky. Konkrétně třeba menšítko způsobí, že se příspěvek uřízne a zbytek textu se nevloží.

Příklad je vidět třeba tady:

http://www.nakole.cz/diskuse/16797-vlastni...

A tady je text, který chtěl snilard vložit:

https://gist.github.com/snilard/7063307

Diskuse by podle mého názoru měla akceptovat všechny typy znaků (a zvlášť tak obvyklé znaky, jako je menšítko).

Ideální by bylo, kdyby aspoň trochu zachovávala formátování (aspoň levostranné mezery), případně v editoru zapnutelné nějaké formátování (wiki, texy, ...).

[ Zpět ]
Datum: 22.10.2013
Autor: Akito
  • Re: Texty s "jedovatými" znaky

Admin zjevně používá nějakou nepovedenou variantu strip_tags()

Menšítko považuje za začátek tagu a maže všechno co je mezi menšítkem a většítkem (považuje to za obsah tagu).

Řešit se to dá různě, radit nebudu, Yokozuna to určitě zná.

[ Zpět ]
    Datum: 22.10.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklodovolená

dnes
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…

Hledám: kamaráda na kolo

22.04.2017
Hledám kamaráda na kolo a jiné aktivity.Ve dvou to je veselejší.

Hledám: kamarádku

22.04.2017
Kamarádku na příležitostnou spolujízdu v okolí Říčan a Voděradských bučin a taky na povídání. Už mě (sportovní 55+…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

243 cyklistů (19 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017