reklama

Texty s "jedovatými" znaky

Už párkrát jsem narazil na to, že do diskuse nejdou vložit různé znaky. Konkrétně třeba menšítko způsobí, že se příspěvek uřízne a zbytek textu se nevloží.

Příklad je vidět třeba tady:

http://www.nakole.cz/diskuse/16797-vlastni...

A tady je text, který chtěl snilard vložit:

https://gist.github.com/snilard/7063307

Diskuse by podle mého názoru měla akceptovat všechny typy znaků (a zvlášť tak obvyklé znaky, jako je menšítko).

Ideální by bylo, kdyby aspoň trochu zachovávala formátování (aspoň levostranné mezery), případně v editoru zapnutelné nějaké formátování (wiki, texy, ...).

[ Zpět ]
Datum: 22.10.2013
Autor: Akito
  • Re: Texty s "jedovatými" znaky

Admin zjevně používá nějakou nepovedenou variantu strip_tags()

Menšítko považuje za začátek tagu a maže všechno co je mezi menšítkem a většítkem (považuje to za obsah tagu).

Řešit se to dá různě, radit nebudu, Yokozuna to určitě zná.

[ Zpět ]
    Datum: 22.10.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima sportovního muže

Hledám: Prima sportovního muže
včera
Ahoj kolo mám ráda-ráda poznávám nejen krásny ČR ale i jiných zemí nejen ze sedla ale i třeba i pěšky a prima…

Hledám: najde se

včera
cyklistka nebo cyklista v Děčíně na jízdy po cyklostezce - nenáročné pohodové vyjížďky pro lidi nad 65 let?Anička

Hledám: ahoj chlape,cyklisto,turisto.

25.07.2017
Jen dodatekHledám cyklistu,turistu,který již deti má a další neplánuje.Já uz dítě dospelé mám.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (7 přihlášených)

Díky za kdyňský MTB nářez

Jabkoty's mile international – další parádní bajková akce ze západního koutu Čech, která stojí za zmínku a…
JohnyB | včera

Okolo Slovenska 2017 (1.7.2017 – 13.7.2017)

Cesta kolem hranic Slovenska se nám zdála jako logické pokračování objezdu České republiky, který jsme…
vlli2 | 24.07.2017

Dámská proti proudu Ohře a podle tří řek

Dámská měla být čtyřčlenná, podle čtyř řek a ke třem soutokům, ale nemoci nechodí po horách, ale po lidech,…
HMS | 20.07.2017