reklama

Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

Tohle bude dotaz hlavně pro Jurimíra a jemu podobným čtenářům.

Co stojí za to si koupit? Po čem sáhnout. Který komiks si přečíst?

-------------------------

Dneska jsem se totiž opět poflakoval po knihkupectvích a zatoulal jsem se i ke komiksům. A nějak jsem zatoužil si nějaké přečíst (když už je venku tak hnusně)

Ale.... Je jich moc a většina z nich jsou buď zabalené ve folii a nebo (horší verze) zamčené ve vitrině. Se svojí zvědavostí a úžasným smyslem si neumět vybrat jsem se bál obsluhu oslovit a několik desítek minut je otravovat.


Poznámka: Fifinku, Bobíka, Pinďu a Myšpulína už mám:-)

[ Zpět ]
Datum: 18.10.2013
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Svět motorů

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

           

      Na jak dlouho máš prosím tě na Novinkách.cz ban ?

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2013
      Autor: ronda
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

             

        Na novinkách.cz nemám BAN,jelikož tam nejsem vůbec registrován. stačí? :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 18.10.2013
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Souborné vydání Spiegelmanova Mause máš?
    Vyšel loni před Vánoci, tak nevím, zda bude k sehnání.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.10.2013
    Autor: Lanna
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

           

      Dobrou noc

      [ Zpět ]
      Datum: 18.10.2013
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Hele, komiks je medium, takže je to jako by ses eptal, kerej film si máš pustit...

    Záleží na tom, co tě baví...

    Maus - skvělé!!! Ale drsné, pravdivý příběh z koncentráku

    Sandman - já ho miluju stejně jako cokoli od Gaimana (ať už je to kniha nebo komiks) ale je takovej zvláštní

    Cin City - viděls film? Jestli se ti líbil jdi do toho. DObře napsanej i nakreslenej komiks, ale drsárna.

    Vrána - mě se kdysi líbila, dneska nevím, už jsem jí dlouho neotevřel.

    Alois Nebel - doporučuju opravdu moc, ale taky je takovej zvláštní

    Z pekla - ztvárněná jedna z teorií o tom jak to bylo s Jackem Rozparovačem. A je to udělané dobře.

    Supermana, spidermana apod. nečtu neb mě to nebaví a myslím, že je to tak pro věkovou kategorii 8-12 let

    Sláine - jestli tě baví žánr "meč a magie" bude se ti to líbit. Já miluju R.E.Howarda a tohle je v podobným stylu v jakým on psal a tak se to části mého já opradu líbí.

    LOBO - jestli chceš praštěnou drsárnu z potoky krve a morbidního humoru, je to ten pravý hrdina pro tebe

    Zámek a klíč - fantaskní, tajemný a skvělý! Akorát už dva roky čekám až komikscentrum vydá druhej díl :-( Odepisujou, že to maj v plánu, ale kdy to opravdu bude...

    Kůstek - já se ohromně bavil. Taková pohádka pro děti i nedospělý dospělý :-)

    Kazatel - za mě nuda...

    Hellboy - já ho mám rád, ale je to takový to paranormálno s hrdinama pro zastydlý puberťáky.


    To je tak to na co si takhle z fleku vzpomenu...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

           

      Cín City :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 19.10.2013
      Autor: Hrabosh
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Tank girl, 300

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Kup si celou řadu Sandman od Neil Gaiman stojí to za to.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Mám rád Loba.
    A samozřejmě Red Meat.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Nějakou mangu. Česky teď vyšlo Zero no tsukaima (Služebník Nuly, myslím), docela to ujde. Akorát teda co občas vidím v knihkupectvích, tak si z nějaké série vždycky lidi koupí první díl na zkoušku, takže v regálech mají vše od druhého dílu dál :-(. No ale ještěže tu máme Internet :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Autor: Akito
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Já mám rád Moora, Watchmany, V jako vendeta a další...

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2013
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

         

    Tak co sis nakonec koupil a jak e ti to líbilo?

    Jsem i na tebe vzpmněl, protože jsem včera vyáhl komiks, který s emi asi líbil nejvíc ze všech co jsem četl..
    http://www.zbozi.cz/vyrobek/krajina-pulnocnich...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.11.2013
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

           

      Asi se budeš muset Michala zeptat jinde. Na vlastní žádost si nechal zrušit registraci, takže jeho nick již není aktivní.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.11.2013
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Absolutně necyklo - Který komiks si koupit?

             

        Aha. Dík. Pošlu mu zprávu na FB

        [ Zpět ]
        Datum: 15.11.2013
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024